Джерело
Monarch | Lighter, лайфченж близько? 🤫☘️ Дуже багато було написано постів, відзн...
1 540 Охват/переглядів
2025-12-23 16:46
Повідомлення №733
Lighter, лайфченж близько? 🤫☘️ Дуже багато було написано постів, відзнято відео загалом про перпи та особливо про Lighter.☘️ Ми активно фармили поінти і думаємо що поїмо з проекту.☘️ Також, щоб ще більше поїсти, ми підготували вже 13 акаунтів у Coinbase та готові брати участь у сейлі токена$LIT.☘️ Якщо б виходило так як Monad на Coinbase, то з сейлу заробимо більше ніж з дропу.☘️ Але забігати наперед не будемо, та й не знати чи відбудеться сейл, але всі ознаки для цього є.☘️ На мою думку TGE відбудеться приблизно 29 грудня, тому було б добре вам також підготувати аки Coinbase для можливого сейлу та підтвердити адрес для дропу, про що писав у цьому пості.☘️ Які гарні новини?
☘️ Поінт торгується в районі $80+.☘️ Токен на премаркеті торгується в районі $3.9.☘️ Binance додасть премаркет токена $LIT.☘️ Команда знаходиться на фінальній стадії бритви сибілів.☘️ Токени, які заберуть у них, розподілять між чесними учасниками.
☘️ Також, хто хоче потішити око, можете перейти на сайт та ввівши кількість своїх поінтів, прорахувати приблизний дроп (але це не точно).Думаю буде непогана прикормка, тому слідкуємо за новинами та каналами, як тільки буде більше інфи, одразу напишу! ☘️☘ MONARCH365.☘#retrodrop#Lighter.