Джерело
Monarch | Що робити тут і зараз? 🤔Всім привіт! ☘️☘️ Вирішив написати такий ранко...
1 310 Охват/переглядів
2025-12-19 08:10
Повідомлення №730
Що робити тут і зараз? 🤔Всім привіт! ☘️☘️ Вирішив написати такий ранковий пост, про те що ми робимо та що робити вам на цьому скучному ринку.☘️ Говорити про перпи не буду, так як написав вже дуже багато постів про них, тому покрутити можна так як поки це нормальна активність, а не лудка на предікшн маркетах.☘️ В свою чергу минути їх не вдасться так як зараз пішла їхня мета, тому дуже обережно та без фанатизму можна протикати якусь активність для можливого майбутнього дропу.☘️ BaseApp пишемо пости, конектимо активні гаманці, очікуємо майбутній дроп. Про Base можна додати тільки те, що вся команда кричить "Постіть і будете нагороджені", тобто для того ми пишемо пости у Twitter та той самий BaseApp.☘️ Наступне, що я рекомендую робити - це готувати акаунти Coinbase, тому що на мою думку та думку декількох інфлів, скоро відбудеться сейл токена проекту Lighter на платформі Coinbase.☘️ Тут було б багато питань по типу "В мене немає коштів щоб закинути в сейл", тоді беремо ситуацію з іншої сторони. Зарегати аки Coinbase важко, але реально, воно продаються на OTC по 10$-20$, знаходимо дропів, платимо 200-300 грн, продаємо аки, ось і заробіток.Два раза на день так робити і спина не буде боліти. 😁☘️ Ми ж в свою чергу будемо заносити, якщо буде сейл, точно обов'язково повідомлю в каналах, тому слідкуйте.☘️ Наступна активність про яку писав вже дуже багато раз - Krak, який досі працює, виплачує та виводить кошти.☘️ Ми вже досить не погано з нього заробили та вам рекомендуємо - ТИК.Постарався гарно зібрати та розписати все що ми робимо зараз, тому слідкуйте за каналами та всім гарного завершення робочого тижня! ☘️☘ MONARCH365.