Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сергій Зорін | Система «Цілісна людина»
Додано 14 лип 2024

Сергій Зорін | Система «Цілісна людина»

@MindBodySync
Кількість підписників: 408
Фото: 226
Відео: 7
Посилання: 137
Опис:
🟠Як знайти себе і прибрати хаос зі свого життя без стресу і вигорянь Все про наставництво👇🏻 https://wholesomehuman.notion.site/156c9f5b89078047874cfeb9321d0bdd?pvs=4 https://www.instagram.com/zorin.serhii/ https://www.youtube.com/@zorin.serhii
Джерело

Сергій Зорін | Система «Цілісна людина» | Лонг рід про гроші, збереження і мій підхід до цього.Років 5 назад. я ...

Логотип телеграм спільноти - Сергій Зорін | Система «Цілісна людина» Сергій Зорін | Система «Цілісна людина» @MindBodySync
279 Охват/переглядів 2024-10-16 17:31 Повідомлення №340
Лонг рід про гроші, збереження і мій підхід до цього.Років 5 назад. я якось слухав чергову лекцію чи подкаст після якого я сів подумати: "А скільки мені треба мати в місяць, для нормального життя?"Я думаю частина з вас задавалася цим же питанням не одноразово. Але більшість вигадує собі просто рандомні цифри типу треба лям. Нашиша? не зрозуміло, але дуже хочу)))Впізнали себе?)Але не суть. Я сів з калькулятором і порахував середній рівень якісного життя в різних країнах світу. В мене ця цифра вийшла ≈12000$ на місяць, або 150к$ на рік. Хтось зараз скаже - це дохера і, можливо, будуть праві, але я звик працювати не з обмеженнями, а з можливостями. Чому саме така сума і що в неї входить?Житло(зйом, не купівля, бо це бредова історія) + авто(купівля, без лізінгів і всіх приколів як вас нахлобучити) + продукти (база + кежуал виходи в кафе/ресторани не на постійній основі, а пару раз на тиждень) + здоровʼя/спорт + 3-4 відпустки на рік + хотелки (умовно дозволити собі новий "айфон" коли завгодно) + 5-10% на інвестиціїЦе все вилилося в суму ≈12к. Можна більше, можна менше, це така дуже впевнена база вийшла. І я би сказав, це закриває потреби 1 людини (і залишається значна частина постійно) і та сама сума закриває навіть не 1 людину, а сімʼю з 3-х людей(2-є батьків+дитина)Що це за сума зрозуміло, як я планую на неї вийти?Знаючи цю суму, я коли прийшов в Австрію на роботу, задав наводячі питання керівництву, щоб зрозуміти коли я можу вийти на такі суми. Відповідь варьювалася між ніколи і років через 10 в найкращому випадку. Наш головний менеджер після 15 років роботи отримував ≈8к$.Для мене це було гарним показником, що тут я точно не планую залишатися. І в той момент я почав дуже дуже інтенсивно вкладати в свої знання і створення можливостей, які будуть давати мені можливість закривати ці потреби. І це знання з абсолютно різносторонніх сфер: ведення соц мереж, створення бізнесу, викладання, психологія, інвестування, комунікація, масштабування своїх обмежень в голові, тощо. Зараз я для себе чітко розумію, як це зробити, і на наст рік в мене план закрити 80-100к$/рік і через рік вийти на ті самі 150-200к$/рік. Це абсолютно зрозуміла для мене історія яка не виглядає неймовірною навіть на 1%. Чи може це зайняти більше часу - так. Для мене це не принципово, бо 100% будуть моменти які я не врахую, де помилюся, де відкочуся, тощо. Мені з цим абсолютно нормально, бо мої знання ніхто не забере. За цей рік з 0 прибутку я перевищив той що отримував в Австрії. Там це було ≈25-30к$/рік. І це 1-й рік бізнесу, коли я роблю все сам, коли аудиторія була мінімальна, коли багато не закритих питань по фін безпеці і т.д. Наступний рік я почну в зовсім іншому статусі для себе. І відповідно можливості які я для себе створюю - критично відрізняються від того що є зараз. Якщо до цього я витрачав купу сил і часу, щоб з хаосу і різносторонності збирати все це до купи, зараз я всі ці зусилля максимізую в одну точку(умовну) + створюю стратегію для диверсифікації своїх активів. Мені не цікаво зараз відпочивати, купувати якісь дорогі речі, абсолютно не цікаво. Як я казав в інсті: я купую речі на кешбек, а не на інвестиції. Ось якось так. Не знаю чи вам це було цікаво і чи ділитися такими роздумами з вами далі, дайте реакціями і коментарями знати. Бо в мене таких думок і усвідомлень багато, просто я не ділюся всімЯкщо що, в коментарях модна щось питати, відповідь не гарантую якщо мені цікаво - відповім👇🏻