Джерело
Сергій Зорін | Система «Цілісна людина» | Хочу звернутись до тих, у кого вже давно свербить питання: "А може вже...
229 Охват/переглядів
2025-06-06 17:14
Повідомлення №469
Хочу звернутись до тих, у кого вже давно свербить питання: "А може вже час піти з найму?"Після нещодавного допису, я отримав десятки реакцій на тему звільнення. І я зрозумів: ця тема *реально* болить. Ви сидите на роботі, яка висмоктує життя, а ви хочете бути вільними і реалізовувати свої бажанняЯ не на словах знаю, як важко перейти зі стабільної роботи в невідому “власну справу”. Скільки там підводних каменів і наскільки це тернистий шляхЩоб зберегти вам 5+ років спроб і помилок, я хочу створити покрокову інструкцію, яка дасть вам відповіді на головне:✅ Коли і кому варто йти з найму — і коли ще зарано.✅ Як підготувати себе до переходу, щоб не влетіти в мінус.✅ Яку з трьох стратегій обрати залежно від вашого характеру й ситуації:- Ризикова (для сміливих),- Швидка (для тих, хто вже готовий),- Безпечна (для тих, хто боїться зруйнувати те, що має).✅ Основні помилки, яких припускаються всі — і як їх уникнути.✅ 4 сценарії переходу: з подушкою / без, з дітьми / без, з відповідальністю за інших / без.✅ Чи варто йти фултайм чи просто створити екстра заробіток.Ціна питання буде ≈50$, з лекціями, прикладами, стратегіями, чеклістами і т.д.Чи цікаво вам було б отримати такий матеріал?🔥 - якщо так🤨 - якщо не впевненіПобажання що ще з тем додати, лишайте в коментарях🤝