Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Minayev Sumy Story ✙ 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Minayev Sumy Story ✙ 🇺🇦

@MinayevSumyStory
Кількість підписників: 2 900
Фото: 5,570
Відео: 247
Посилання: 2,240
Опис:
Канал Геннадія Мінаєва, Суми, Україна –директора кота Мілкіна, або навпаки ... 😉

👥 Кількість підписників

2 900
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +5
Середній/Місяць:: -28

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 098
Середній/День:: 2,300
Середній/Тиждень:: 2,174
ERR: 72.34%

📊 Кількість повідомлень на день

2.3
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.6
Середнє за день: 2.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,300 24-10-06 10:29
🔹 Хто про що, а я знову про Будапештський Папірець. 🔸 Україна не сама, зі своєї доброї волі, віддала ядерну і іншу стратегічну зброю разом з носіями. США примусили це зробити! США погрожували Україні санкціями! 📌 @ Alex Kostyuk: «...Захід не виконав дві свої обіцянки перед Україною. Перша – це щодо гарантування територіальної цілісності України і друга – щодо інтеграції України у Західні структури, тобто ЄС та НАТО.»📍 «Для України ... [ стоїть питання / дилема ] ... між ядерним вибором і її основним великим стратегічним імпульсом до інтеграції із Заходом». ©🔸 Україна відмовилася від ядерного вибору на користь інтеграції із Заходом. Правда, потім майже 20 років блукала десь на цьому шляху, але у 2014 році народ України остаточно підтвердив цей вибір! ❗️Тому я не розумію чому біля кожного українського міста не стоїть по три-чотири батареї ЗКР «Patriot». Чому в Україні досі немає крилатих ракет «Tomahawk» наземного базування. А пілоти США на F-16 / F-35 не збивають Су-34 / Су-57, які закидують Харків, Суми, Запоріжжя і не лише ці міста КАБами? Про все інше і годі говорити! 😡ЧОМУ?Ⓜ️ Мін.***
👁 1,700 24-07-22 15:58
🔹 Ще трохи про американський «Тігуан» ... Коли минулого разу я написав, що він працює якось дивно – на підвищених оборотах і витрати палива у міському циклі становлять ~ 13,0 л/100км [ 12,9-13,1 ] мені надали пораду «попенсіонерити»! 😜📌 Serhii: Діло звички і адаптації як водія до транспортного засобу [ ТЗ ], так і ТЗ до водія. Розшифрую. Можливо, ще не звикли до машини, тому десь передавлюєте педаль акселератора, «мозок» машини сприймає це, як схильність до агресивності манери водіння і змінює кількість / якість суміші та оберти перемикання передач. Спробуйте «потошнити» у пенсійному режимі пару тижнів і побачите, як зміниться алгоритм перемикання передач і розхід палива. До речі, змусити автомат перемкнути передачу на потрібних обертах можна просто злегка відпустивши по їх досягненню педаль газу.🔸 Так і вийшло. «Потошнив» по місту у пенсійному режимі пару тижнів, перший тиждень після заправки «тошнив» взагалі тотально. Алгоритм перемикання передач змінився – я вже майже не відчуваю їх перемикання. Витрати палива з ~ 13,0 л на сотню км впали до ~ 11,0 і навіть трохи нижче. 3/8 бака = 206 км ~ 10,9 л/100 км. 🧐❗️Головний індикатор: оберти двигуна на любий швидкості в інтервалі 0-70 км/год не повинні перевищувати 1800-2000 об/хв. Я взагалі намагався тримати 1200-1700. Проте на швидкості приблизно 70-75 км/год вони у будь-якому разі переходять рубіж 2000. Але це вже інша історія. 🙄 Дякую френду за дієву пораду. 📌 Раніше у серіалі «Тігуан».Ⓜ️ Мін.***