Джерело
Minayev Sumy Story ✙ 🇺🇦 | Ще трохи про американський «Тігуан» ... Коли минулого разу я написав, ...
1 700 Охват/переглядів
2024-07-22 15:58
Повідомлення №5247
🔹 Ще трохи про американський «Тігуан» ... Коли минулого разу я написав, що він працює якось дивно – на підвищених оборотах і витрати палива у міському циклі становлять ~ 13,0 л/100км [ 12,9-13,1 ] мені надали пораду «попенсіонерити»! 😜📌 Serhii: Діло звички і адаптації як водія до транспортного засобу [ ТЗ ], так і ТЗ до водія. Розшифрую. Можливо, ще не звикли до машини, тому десь передавлюєте педаль акселератора, «мозок» машини сприймає це, як схильність до агресивності манери водіння і змінює кількість / якість суміші та оберти перемикання передач. Спробуйте «потошнити» у пенсійному режимі пару тижнів і побачите, як зміниться алгоритм перемикання передач і розхід палива. До речі, змусити автомат перемкнути передачу на потрібних обертах можна просто злегка відпустивши по їх досягненню педаль газу.🔸 Так і вийшло. «Потошнив» по місту у пенсійному режимі пару тижнів, перший тиждень після заправки «тошнив» взагалі тотально. Алгоритм перемикання передач змінився – я вже майже не відчуваю їх перемикання. Витрати палива з ~ 13,0 л на сотню км впали до ~ 11,0 і навіть трохи нижче. 3/8 бака = 206 км ~ 10,9 л/100 км. 🧐❗️Головний індикатор: оберти двигуна на любий швидкості в інтервалі 0-70 км/год не повинні перевищувати 1800-2000 об/хв. Я взагалі намагався тримати 1200-1700. Проте на швидкості приблизно 70-75 км/год вони у будь-якому разі переходять рубіж 2000. Але це вже інша історія. 🙄 ✅ Дякую френду за дієву пораду. 📌 Раніше у серіалі «Тігуан».Ⓜ️ Мін.***