Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Minayev Sumy Story ✙ 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Minayev Sumy Story ✙ 🇺🇦

@MinayevSumyStory
Кількість підписників: 2 900
Фото: 5,570
Відео: 247
Посилання: 2,240
Опис:
Канал Геннадія Мінаєва, Суми, Україна –директора кота Мілкіна, або навпаки ... 😉

👥 Кількість підписників

2 900
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +5
Середній/Місяць:: -28

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 098
Середній/День:: 2,300
Середній/Тиждень:: 2,174
ERR: 72.34%

📊 Кількість повідомлень на день

2.3
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.6
Середнє за день: 2.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,550 26-06-21 12:41
🔹 Займатися реальною політичною діяльністю мені заборонено умовами контракту від 22.03.2023 року – наразі я нею не займаюся і займатися не планую. Я працюю в команді, яка зараз будує величезний енергохаб [ БГУ, КГУ, СЕС, УЗЕ, MicroGrid, EMS ] – роботи вистачає. 🔹 Але цей контракт не забороняє мені ВІЛЬНО висловлювати свої думки в соціальних мережах з будь-якого приводу, зокрема про теніс, про квіти ОСББ «Новомістенська 10А», про Президента США, про ремонт доріг у місті Суми і взагалі про міські справи, про Президента України і про його недолугу владу [ я дійсно так вважаю, але публікую такі пости рідко, навіть дуже рідко, бо війна ], про прильоти у місто Суми, про сумʼян [ і сумчан також ], які мають інші думки ніж Зе!біли і Порохоботи. Я веду свій щоденник! Не більше, хоча і не менше.🔹 Спроби привʼязати мене до якогось політичного руху якимось акаунтом «Тимур Вірьовкін» вважаю недолугою провокацією. 🔹 Мене в моєму житті «привʼязували» до багатьох політичних сил і особистостей – і до НСНУ, і до ПРУ [ регіоналів тобто ], і навіть до «Свободи», до Соколова, до Акпєрова … але я був і є МІНАЄВ … просто Мінаєв. Я завжди був вовк-одиночка у політичному плані. ВІЛЬНА ЛЮДИНА. І зараз я ні ким не командую і мені ніхто ніяких команд не дає [ крім виробничих, звісно ]. 🔹 Олега Медуницю безмежно поважаю, але коли він був у владі, а я вже за її межами, це не заважало мені нещадно критикувати його і взагалі владу Порошенко. Доходило навіть до занадто різких висловів і образ з обох боків. Потім було примирення і про це я також писав. Крім того, ніколи не забуду той день, коли він двома бусами привіз першу допомогу у місто, коли воно було в оточенні путєнських виродків. Потім було багато його таких рейсів … 🔹 Стосовно команди ЄС. Дійсно, з грудня 2020-го по березень 2022 року я офіційно консультував Вадима Акпєрова, і навіть півдня пʼять днів на тиждень фізично находився в офісі ЄС. Це ні для кого не було таємницею. Я вважав і досі вважаю Вадима реальною альтернативою на пост міського голови міста Суми тодішньому і тим більш сьогоднішньому керівництву міста. Що ще мені написати або що зробити, щоб цей Тимур Вірьовкін від мене від’єбався нарешті? До речі, і отой з сумських єбатів також! Ⓜ️ Мін.***
👁 1,580 26-04-04 04:44
🎸 4 квітня 1952 року у Белфасті [ Північна Ірландія ] народився найвеличніший гітарист сучасності Гері Мур [ Robert William Gary Moore ]. Сьогодні йому виповнилося б 74 роки. Він помер від серцевого нападу 6 лютого 2011 року у номері готелю «Kempinski Resort» на узбережжі Коста-дель-Соль на півдні Іспанії. Тоді йому було всього 58 років ... 😢❗️Захоплююсь, люблю і пам’ятаю! 📍 «Loved beyond the stars, always in our hearts» ©🔹 Gary Moore ~ In My Dreams📌 «Справжній музикант не вмирає, він просто перестає давати концерти!» © Віктор Цой. Cry guitar, cry ... 🔸 У соло-інструменталі на гітарі з Гері міг тягатися лише Річі Блекмор [ Ritchie Blackmore ] з Deep Purple, а в голосі – лише Ян Гілан [ Ian Gillan ] з тієї ж Deep Purple. І нехай вони мене пробачать, але у своєму особистому рейтингу Гері Мура я ставлю все ж таки на перші місця! 🔥🔹Gary Moore 🎼 Якщо є час, послухайте ці фантастичні хвилини Гері Мура та його гітари!🔴 Нетлінне: 🔹 Gary Moore ~ Still Got The Blues🔹 Gary Moore ~ Midnight Blues🔹 Gary Moore ~ Nothing’s The Same🔹 Gary Moore ~ One Day 🔹 Gary Moore ~ Parisienne Walkways🔹 Gary Moore ~ The Prophet***🔸 YouTube Channel ~ Gary Moore Society 🔸 YouTube Channel ~ Gary Moore Charts #GaryMoore#BluesⓂ️ Мін.***
👁 2,630 26-03-08 10:59
🔹 Уважно прочитав пост Бориса Філатова – міського голови міста Дніпро. Вітаю його з минулим вчора днем народження, але моя публікація буде про енергетику. Бо головна теза у нього в тексті сама вона, якщо не брати до уваги яскравий посил «не нужно врать самому себе» ©. ➡️ https://www.facebook.com/share/p/18AuDRiCyz🔸 Я так розумію, що під «наша ТЕЦ» він має на увазі Придніпровську ТЕС «ДТЕК Енерго»? Хоча це ж ТЕС, але не суть важно, бо вона здатна виробляти як електричну енергію, так і теплову. І мова йде саме про лівій берег Дніпра міста Дніпро.➡️ https://uk.wikipedia.org/wiki/Придніпровська_ТЕС🔺 Я просто хотів побачити – яку теплову потужність в мегаватах [ МВт ] чи у гігакалоріях на годину [ Гкал/год ] Борису Філатову і його комунальникам вдалося замістити / замінити в режимі тотальної мовчанки / секретності локальними котельнями, та ще й за бюджетні кошти?! Хоча можу побачити лише встановлені номінальні потужності, а яке теплове навантаження було по факту в останні роки, то апріорі нам невідомо. 🔺 Було б цікаво дізнатися – як це було зроблено. Хоча б у загальних рисах. Як би я вірю Філатову, проте як? Це ж надскладні гідравлічні розрахунки, дуже непрості рішення про проектні зміни в схему теплопостачання міста, а не просто десь там поставити на теплотрасах засувки! А розмістити локальні модульні котельні в мікрорайонах? А підвести до них газ – це ж купа нових газопроводів і потужних ГРП. Я вже не лізу в технічні деталі – як здійснюється водопідготовка на цих котельних, що там і як з «підпиткою» / підживленням теплоносія. А проекти ОВД по котельням? Як все це відбувалося без тендерів на «Прозоро», якщо мовчали? Питань багато і вони не риторичні, а відповіді на них не очевидні.❗️Якщо це дійсно було зроблено, то Філатову і його заступнику з питань ЖКГ треба негайно присвоїти звання Героїв України. Ⓜ️ Мін.***
👁 1,710 26-02-20 06:33
📌 Під час зустрічі з міністром енергетики США Шмигаль обговорював можливість побудови двох енергоблоків на Хмельницькій АЕС американськими компаніями та використання наших газових підземних сховищ для зберігання та експорту американського скрапленого газу.🔹 Я на мене, це єдиний реальний проект з янкі, який можна реалізувати. Про рідкоземельні метали, то все туфта і ніякі американські фірми в наші закинуті кар’єри не прийдуть. А газ – дійсно реально! У нас загальний активний об’єм підземних газових сховищ становить приблизно 30 млрд куб метрів (85% з них в Західній Україні, поруч з кордоном) – цілком достатньо на зиму для пів-Європи. 🔸 Але треба входити в консорціум з поляками, щоб вони у себе біля Гданську скоріше почали будувати потужний термінал на розгазування (регазифікації) LNG і прокачували цей газ до нас реверсом, бо термінал біля Щецина невеликий і далекувато від нас. ❗️Виграють усі – і США, і Україна, і Польща, і Європа загалом. Тоді виродки путєна-Хуйла в жопу собі (прошу вибачення у присутніх тут леді) свій СПГ закачувати будуть при температурі мінус 162 градуси по Цельсію! Ⓜ️ Мін.***
👁 2,500 25-06-20 14:33
🎾 Тур WTA тихим сапом увійшов у трав’яний сезон ... 🔹 Нажаль наші 🇺🇦 дівчата якось загубилися на загальному фоні. ➡️ Елина Світоліна [ 🇺🇦, 14 ] після ґрунтового Ролан Гарроса взагалі ніде на траві ще не грала. Була заявлена на WTA500 у Берліні, але відмовилася від виступу. Мабуть щось у неї болить. Між тим трав’яний Великий Шолом на кортах Вімблдону стартує вже через тиждень. Залишився тільки один «тренувальний» турнір – або Бад-Гомбург [ WTA500, Німеччина ], або Істборн [ WTA250, Великобританія ]. ➡️ Марта Костюк [ 🇺🇦, 26 ] програла в першому турі Берліна Еммі Наварро [ 🇺🇸, 9 ], та й грала не дуже. Після Мадриду і Риму у Марти Олегівні явний спад. Факт.➡️ Юлія Стародубцева [ 🇺🇦, 68 ] другий турнір поспіль на кортах Англії балансує на межі квалу і лакі-лузера – її гра залишає бажати кращого, і це м’яко сказано. ➡️ Ангеліна Калініна [ 🇺🇦, 101 ] – напевно щось трапилося неприємне, причому таке, що вона знялася навіть з Вімблдону.➡️ Дарія Снігур [ 🇺🇦, 156 ]. Трава начебто її покриття, але мабуть не в цьому році. Та й взагалі, схоже що наверх, у першу сотню WTA, руху не передбачається.➡️ Олександра Олійникова [ 🇺🇦, 195 ] & Анастасія Соболева [ 🇺🇦, 237 ] & Катаріна Завацька [ 🇺🇦, 341 ] – «другий український тенісний фронт». На «фронті» без особливих змін, час від часу йдуть позиційні бої, як правило, зі змінним успіхом. ➡️ Леся Цуренко [ 🇺🇦, 286 ] – після операції на лікті. Останній раз грала в листопаді минулого року, за Україну на Кубку Біллі Джин Кінг проти австрійок. Не знаю, повернеться вона до туру чи ні ... все ж таки 36 років. ➡️ Катерина Байндль-Козлова [ 🇺🇦, 559 ] – пропала кудись, ні слуху, ні духу. Останній раз грала на US Open наприкінці серпня 2024 року.АЛЕ НЕСПОДІВАНО РАДУЄ ДАЯНА!!!➡️ Даяна Ястремська [ 🇺🇦, 46 ] вийшла у півфінал турніру WTA250 у Нотінгемі. Див. скріншот з результатами. Наступна її суперниця – полька / полячка Магда Лінетт [ 🇵🇱, 31 ], і якщо Даяна її пройде, то цілком можливо, що забере титул, бо явно сильних суперниць не лишилося.🔸 Стиль гри Даяни «лупити і (не)попадати» © мабуть найбільше підходить для трави. Ну, присідає для удару по низькому м’ячу Даяна напрочуд вміло. ❗️Бажаємо Даяні удачі і отримати титул! Бо останній титул WTA, третій в кар’єрі, у неї був в далекому 2019 році [ Страсбург, WTA 250 ].Ⓜ️ Мін.***
👁 2,300 25-06-17 12:48
🔹 ППО. Три роки і два роки тому я часто писав на цю тему. Мабуть тому, що я колишній командир стартового взводу зенітно-ракетного «вогневого» дивізіону ЗРК С-75 «Двина» / «Десна» / «Волхов-М3» і трохи розуміюся на питанні. Писав в основному у відповідь на заклики Зеленського «Байден, закрий нам небо!» © Писав про те, що ППО – це складна система і що вона не строюється за місяці; потрібні роки; потрібні мільярди доларів / євро; потрібен системний підхід. 🧐🔸 Йдуть роки, мільярди утікають у вовіну тисячу, у національний кешбек, у телемарафон, у кийки і кайданки для нацгвардії і багато у що ще! Але СИСТЕМИ ППО досі немає. 😡❗️Я розумію, що наш ворог – росія, путєн-Хуйло та його виродки, і критика влади «не на часі» ©, але якщо Зеленський не може ні удосконалену систему ППО побудувати, ні балістичні ракети виготовити, ні Україну на війну з ворогом об’єднати – він повинен піти і поступитися місцем іншому, який зможе це зробити! Забрати своїх 5-6 (де)ефективних менеджерів і звалити нахуй, прошу вибачення за уточнення напрямку, куди він повинен піти. 😡Ⓜ️ Мін.P.S. Будь-яка сучасна, навіть комбінована система ППО не гарантує збиття 100% цілей, але 60% і 90% – це велика різниця, якщо йдеться про сотні засобів повітряного нападу однієї ночі. Те що, роблять наші ПС ЗСУ це дійсно диво, але системи немає! Тому модернізовані шахеди господарюють у повітрі. Вже котрий місяць поспіль господарюють ... 🥺***
👁 2,600 25-06-12 15:00
📌 Війська РФ вдарили по Сумах 3 червня попередньо з БМ-21 «Град»🔹 Як задовбали ці іксперди, ЗМІ і прокурори – невігласи. Я навіть у себе в чаті тєлєгі забанив одного такого, якій розривався на частини: «Це не «Торнадо», це ГРАД! Суми вже дістають з ГРАДів!» З «Катюш», блять, вже дістають ... і чувак пішов в бан! 😡❗️Усі плутають «гріше з праведним» і «м’яке з теплим». Є установки РСЗВ і є реактивні снаряди для тих чи інших установок. Далі не буду занурюватися в тему і розписувати деталі. Але вимагаю від ікспердів, ЗМІ і прокурорів надрукувати один або іншій висновок з двох можливих:а) обстріл міста Суми був здійснений з установки БМ-21 «Град», яка була розташована на відстані 20 км від центру міста на території України, стандартним касетним реактивним снарядом 9М43;б) обстріл міста Суми був здійснений з установки [ указати тип: БМ-21 «Град»; «Торнадо-Г», інший ], яка була розташована на відстані 40 км від центру міста на території росії удосконаленим касетним реактивним снарядом [ указати тип: 9М..., 9К..., інший ].🔸 Як говорять в Одесі – це дві великих різниці. Але поки все хайп і ІПСО. Вже поїхало по мережі знову: «Суми обстрілюють з ГРАДІВ!» З «Катюш» поливають, блять, за2.72бали ... 😡 Ⓜ️ Мін.***
👁 1,900 25-05-04 07:29
🔹 З «лічки»: повідомлення на скрині, відповідь у пості. Питання, яке дійсне потребує вирішення. = =Добрий ранок, шановний.Проблема для вирішення дійсно важлива – я завжди там гальмую апріорі, причому в обидва боки руху і незалежно від того бачу когось з пішоходів чи ні – їх там за автомобілями важко побачити. І ця проблема пов’язана з риторичним на жаль питанням: «Навіщо вбухали біля 10 млн грн [ точніше ~ 300-320 тис ойро ] в капітальний ремонт підземного переходу?».Я напишу, звісно, але мені не дуже хочеться становитися транслятором висвітлення проблем від сумчан до Сумської міської ради і Сумської військової адміністрації.Були б там притомні люди, вони б давно вже відновили онлайн-сервіс прийому звернень громадян або на сайті СМР або хоча б на сайті «Відкрите місто». Але надії на це немає ніякої. Тому хоч пиши, хоч не пиши – вони нічого, крім як отримувати величезні зарплати [ маю на увазі керівників ] від платників податків міста Суми, робити не будуть. З повагою, Мін.= =Ⓜ️ Мін.***
👁 2,500 25-04-19 08:18
🔹 Хтось додав моє прізвище до якось політично-кадрового опитування і тепер в «лічкє» ФБ і тєлєгі на мене посипалася купа запитань ... 🧐Буду чи ні балотуватися:🔻 у народні депутати України;🔻 на посаду міського голови;🔻 у депутати обласної / міської ради;🔻 на посаду голови ОСББ? 🧐Надав би я згоду на пропозицію зайняти посаду голови ОДА/ОВА? 🧐❗️Ще 10 років тому остаточно і назавжди я особисто / персонально зав’язав з політикою [ хоча був невеличкий період, коли я консультував сумських політиків ] – я нікуди не буду балотуватися та / або намагатися зайняти якусь посаду у владі. Я знаю про вислів: «Never Say Never Again», але стосовно мене це не той випадок. 😳🔸 Окремо звернення до ЗМІ. З жовтня 2015 року я не даю ніяких інтерв’ю і навіть коментарів. Взагалі-то більшість видань це знає, але виявляється є ті, хто не в курсі і навіть обурюється ненаданню мною коментаря. Приватна особа не зобов’язана відповідати на ваші питання. «Я вам нічєго не должєн!» © – як говорив «класик». Навіщо тоді я пишу в соціальних мережах? Ну, це також сугубо моя справа: хтось займається онанізмом, хтось ловить рибу, хтось п’є горілку, хтось вирощує капусту, хтось грає в більярд ... – я пишу пости. Можу писати, можу не писати, як карта ляже і ніхто на це впливати не може. 😳 Ⓜ️ Мін.***
👁 1,900 25-01-08 14:34
📌 УНІАН: Електроенергія з газотурбінних станцій занадто дорога для українців, – економіст📍Цензор.НЕТ: Собівартість електроенергії газотурбінних станцій непідйомна для економіки України🔹 Стосовно газотурбінних установок [ ГТУ ] – сперечатися не буду, бо не рахував по ним економіку. ℹ️ У нас в Сумах, до речі, на СНВО є дві ГТУ:• ЕГТУ-16 – забезпечує вироблення 16,0 МВт електричної енергії та 21,5 Гкал/год теплової енергії;• ПГУ-20 – установка з парогазовим циклом, що складається з газотурбогенераторної установки потужністю 16,0 МВт і паротурбінної установки номінальною потужністю 6,0 МВт.🔸 Ці установки не працюють, але думаю / припускаю, що з дозвільно-організаційних питань, у тому числі з проблем зі збутом теплової енергії, а не загальних економічних. Проте це вже справа акціонерів підприємства. Хоча 32 МВт електроенергії у випадку енергетичного блекауту Сумам зайвими не були б точно. Нагадаю, що Сумська ТЕЦ у кращі часи / періоди стільки не виробляє. ❗️Але цей ворог розподіленої газової генерації, так званий ікспєрд, «припльов» до купи і газопоршневої установки. Тут цей лобіст енергетичних монополістів йде гуляти лісом. Економіка по когенераційним установкам [ КГУ ] дуже чудова – від 3,0 до 5,0 грн за 1,0 кВт*год при ціні природного газу ~16,50 грн/м3. Хоча і потужності КГУ на порядок менші. Але розподілена генерація на то і розподілена, що треба брати кількістю КГУ! Їх треба не десятки і сотні, а тисячі, десятки тисяч! Треба перевірити рахунки цього енергетичного блохєра і скоріше за все ми там побачимо перекази від тих самих монополістів за цей текст! 😡Ⓜ️ Мін.***