Джерело
Minayev Sumy Story ✙ 🇺🇦 | Займатися реальною політичною діяльністю мені заборонено умовами контр...
1 550 Охват/переглядів
2026-06-21 12:41
Повідомлення №7498
🔹 Займатися реальною політичною діяльністю мені заборонено умовами контракту від 22.03.2023 року – наразі я нею не займаюся і займатися не планую. Я працюю в команді, яка зараз будує величезний енергохаб [ БГУ, КГУ, СЕС, УЗЕ, MicroGrid, EMS ] – роботи вистачає. 🔹 Але цей контракт не забороняє мені ВІЛЬНО висловлювати свої думки в соціальних мережах з будь-якого приводу, зокрема про теніс, про квіти ОСББ «Новомістенська 10А», про Президента США, про ремонт доріг у місті Суми і взагалі про міські справи, про Президента України і про його недолугу владу [ я дійсно так вважаю, але публікую такі пости рідко, навіть дуже рідко, бо війна ], про прильоти у місто Суми, про сумʼян [ і сумчан також ], які мають інші думки ніж Зе!біли і Порохоботи. Я веду свій щоденник! Не більше, хоча і не менше.🔹 Спроби привʼязати мене до якогось політичного руху якимось акаунтом «Тимур Вірьовкін» вважаю недолугою провокацією. 🔹 Мене в моєму житті «привʼязували» до багатьох політичних сил і особистостей – і до НСНУ, і до ПРУ [ регіоналів тобто ], і навіть до «Свободи», до Соколова, до Акпєрова … але я був і є МІНАЄВ … просто Мінаєв. Я завжди був вовк-одиночка у політичному плані. ВІЛЬНА ЛЮДИНА. І зараз я ні ким не командую і мені ніхто ніяких команд не дає [ крім виробничих, звісно ]. 🔹 Олега Медуницю безмежно поважаю, але коли він був у владі, а я вже за її межами, це не заважало мені нещадно критикувати його і взагалі владу Порошенко. Доходило навіть до занадто різких висловів і образ з обох боків. Потім було примирення і про це я також писав. Крім того, ніколи не забуду той день, коли він двома бусами привіз першу допомогу у місто, коли воно було в оточенні путєнських виродків. Потім було багато його таких рейсів … 🔹 Стосовно команди ЄС. Дійсно, з грудня 2020-го по березень 2022 року я офіційно консультував Вадима Акпєрова, і навіть півдня пʼять днів на тиждень фізично находився в офісі ЄС. Це ні для кого не було таємницею. Я вважав і досі вважаю Вадима реальною альтернативою на пост міського голови міста Суми тодішньому і тим більш сьогоднішньому керівництву міста. ❓Що ще мені написати або що зробити, щоб цей Тимур Вірьовкін від мене від’єбався нарешті? До речі, і отой з сумських єбатів також! Ⓜ️ Мін.***