Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Кількість підписників

21 504
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: +107
Середній/Місяць:: +945

👁️ Середній перегляд на повідомлення

17 474
Середній/День:: 23,000
Середній/Тиждень:: 16,443
ERR: 81.26%

📊 Кількість повідомлень на день

2.1
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 2.1

Історія змін лого

Історія змін назви

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Якщо казати по суті, то США, стараннями Рубіо який наполегливо готував цей саміт, будуть намагатися витіснити з регіону рф взагалі та конкурувати там за вплив з Китаєм. В цьому США мають велику зацікавленість усіх країн, які були представлені на саміті - всі, навіть Казахстан, який має спільний кордон з рф, хочуть забезпечити власні безпекові інтереси на тлі войовничості та непередбачуваності путіна у тому числі за рахунок США. "путін знову всіх переграв". 3. На останок про нічну атаку рф, про яку я попереджав. Чесно - атака має наслідки "середньої ступені важкості", особливо зважаючи на задіяні рф сили. Але будемо реалістами - спокою найближчими днями не буде. Дуже вірогідно буде обстріл у найближчі два дні за участі "тушок", шахедів та балістики і знову проти енергетики, аеродромів та ОПК. Обґрунтовано вірю у те, що нічого у бидла не вийде знову, ну посидимо по півдоби без світла деякий час. Треба витримати, як би важко це не було. Після Нового року буде трохи полегше. Нам є чим відповідати. І я все ж оптиміст - маю надію на перші масовані змішані атаки, нашими ракетами у тому числі, території бидлостану. За свої слова відповідаю тому що знаю - запаси для цієї святої справи таки створюються.  Другу частину "Американського погляду" дам завтра вдень. Бережіть себе. Гарного вечора.
UKRAINE NOW. ПОГЛЯД США. РЕМАРКА.Зважаючи на те, що коїться у коментарях, хочу заявити наступне. 1. Текст перекладу авторський, я намагався його зробити більш м'яким для сприйняття не вимиваючи суті. У оригіналі текст жорсткий у формулюваннях та для нас ще більш неприємний. Якщо більшість бажає, то я дам його надалі по статтях без купюр та художніх перебільшень чи "вітчизняних" ідіом.2. Відповідати на нього у стилі радянської людини - "А зате у вашій Америці негрів лінчують", зі звинуваченнями на адресу США не є ознакою ані правоти, ані цивілізованості. 3. Я не дарма прошу сприймати написане критично, бо зазвичай коли нам настійливо рекомендують давати у відкритий доступ подібні матеріали, то завжди переслідують якусь визначену та невідому нам в цілому ціль, про яку ми можемо тільки здогадуватись. Я примірно розумію, нащо українцям дали цей матеріал, хоча можу і помилятися, але свою думку публікувати не збираюся, бо вилечу з роботи. 4. Вперше за часів Президента Трампа у тексті не тільки нещадна критика "всього та вся" в Україні, але й рекомендації для дій нашій владі та перше намагання адміністрації Президента визначитися з новою роллю США  у розвитку нашої Держави. 5. Як нам довели, вперше подібний звіт готувала не виключно Розвідспільнота, але ще й "профільний" відділ  Держдепу, який координував умовне "зведення". 6. Далеко не факт те, що Президент США взагалі буде читати цей матеріал - він його може викинути на  смітник не читаючи, або доручити Рубіо діяти на власний розсуд. 7. Не зважаючи на те, що оцінки дані нашій виконавчій владі та іншим інституціям загалом справедливі, я особисто вважаю ті занадто жорсткими та концентрованими майже виключно на негативі, що особисто мені не подобається та наводить на роздуми. 8. Я вимагаю від підписників поваги не  до Зеленського - до інституту Президентства. Я не голосував за Зеленського і ніколи в житті за нього не проголосую, бо вважаю його та його команду величезним злом для України. Але той є законно обраним Президентом моєї країни якого обрала більшість її населення.  І я, як би негативно не ставився до такого вибору, його поважаю та не буду виказувати зневагу до великої частини народу України яка зробила такий вибір, що і рекомендую робити підписникам. Срачі між прихильниками Порошенка та Зеленського не роблять нікому честі. Критика будь яких представників влади та її гілок в цілому це нормально та здорОво, я її вітаю на каналі. Огульне хаяння з ціллю возвести свого кумира на престол за рахунок приниження опонентів та переконати інших у власному ідіотизмі у вигляді "не того" вибору - моветон та реальний ідіотизм, який неуклінно призводить до втрат рейтингу вашого обранця.  Я все сказав. Поважайте себе та нашу Україну, бо саме вона понад усе, а не наші обранці. Шануймося - ми всі у одному човні і вигрібати нам всім з війни разом. У тому числі разом з наявною зараз владою. Гарного вечора та хоч більш-менш тихої ночі, яку нам, на жаль, скоріш за все спаскудять бидлюки. Продовження допису буде вранці.
Абсолютна більшість вищезгаданих республіканців та їх спонсорів відкрито вимагають від Трампа рішучих кроків по відношенню до рф та Китаю. Вони вважають за необхідність продемонструвати рішучість та силу у протистоянні до вищезгаданих країн аргументуючи це тим, що економічні результати від тарифної політики Трампа чітко проявляться за рік-два, а станом на зараз потрібні успіхи та прояв сили на зовнішньополітичному напрямку. Також на Трампа здійснює всезростаючий тиск єврейське лобі, і тиск підвищиться в рази після заяви президента Ірану про те, що його країна у найкоротші строки відновить пошкоджені підприємства, які працюють на її "ядерну програму". Як миротворець Трамп виявився нікчемним - так званий "мир у Газі" неминуче рано чи пізно перетвориться на війну - ХАМАС не збирається складати зброю та віддавати тіла заручників.  Все це разом може примусити Трампа швидше здійснити кроки у тому числі направлені проти рф. Нічого не обіцяю, нічого не передбачаю по строках, але після Венесуели з російським демаршем та початку передвиборчої кампанії, пов'язаної з виборами у Конгрес наступного року, я все ж таки очікую позитивних для України рішень з боку США як на "санкційному фронті", так і на "фронті" постачання - продажу нам американського озброєння. І тут я навряд чи помилюсь. На останок як анонс про неприємне. Вночі скинули ключові тези зведеної доповіді по Україні від Держдепу, ЦРУ, Нацрозвідки та АНБ які отримав Президент США. Скажу чесно та грубо - ну його до біса таке чтиво посеред ночі. Проте дати його я зобов'язаний. Приємного там для нас практично нічого немає - концентрований негатив, хоч слава Богу що не помиральна яма. Я навіть допис по Залужному вирішив не ставити сьогодні - і так очікую тони негативу від підписників.  Гарного дня. Від сьогодні діє попередження  на найближчі три дні від США про високу вірогідність масованих атак з боку рф. Енергетика, аеродроми, ОПК, хаби постачання. Бережіть себе. Ближче до вечора допис з тезами дам.
ТРАМП. КРОК ВПЕРЕД. ЧОТИРИ НАЗАД. У світлі останніх заяв Трампа повинен заявити наступне. Стосуватися це буде у тому числі переговорів, які Президент США провів з лідером Китаю по темах, які не стосувалися України та які я не виклав у загальному резюме.  У контексті "Запобігання загрозам військовому конфлікту який може статися між Китаєм та США навколо питання Тайваню", лідер Китаю запропонував створити між вищим військовим та політичним керівництвом двох країн постійно діючі канали зв'язку подібні тим, які існували між США та СРСР під час "холодної війни". Трамп на переговорах погодився прийняти таку пропозицію - керівники військових відомств двох країн отримали наказ такі лінії створити.  Питання Тайваню на переговорах між Трампом та Сі дійсно не розглядалося - Лідер Китаю не висловив бажання таке обговорювати обмежившись черговою заявою про те, що Китай ніколи не відмовиться від намірів застосувати силу у питанні повернення території острова до складу Китаю при загрозі проголошення тим незалежності. Нагадую - таку ж заяву напередодні зустрічі оприлюднив китайський МІД.  Китай готується до силового варіанту повернення Тайваню, НВАК буде готова це зробити у 2028му році виконуючи наказ свого лідера - Президент США отримує дані від власної Розвідспільноти щодо таких приготувань у повному обсязі. На чому грунтується впевненість Трампа, що за його президентства Сі не наважиться атакувати Тайвань, мені невідомо.  Щодо заяви про необхідність "вигоряння конфлікту" між Україною та рф та щодо необхідності "дати можливість їм повоювати", можна сказати, що хТрамп лише повторив свою заяву по підсумках переговорів з Сі - він більше не збирається розмовляти з путіним, він пристав на пропозицію Держсекретаря і не збирається розмовляти з москвою на рівні посадовців своєї адміністрації доти, доки пітін не погодиться на припинення вогню.  Заяву Трампа щодо "Томагавків" слід розуміти у наступному контексті. Нещодавно Трамп заявив, що він не збирається продавати ракети Києву бо це буде означати прямий конфлікт між рф та США, а тому це питання закрите. Заява зараз - "Я можу змінити своє рішення", хоча "наразі" це питання не стоїть. Президент США зараз перебуває під все зростаючим тиском як з боку посадовців своєї адміністрації, зокрема Рубіо, Бессента, Келлога та Редліффа, так і під тиском Конгресу - йому постійно та настійливо рекомендують озброїти Україну новими зразками далекобійної зброї з тим, щоби вона могла більш рішуче протистояти рф. Всі рішення, по "Томагавках", по "Баракудах", по JASSM, знаходяться на столі Трампа. Рішення за ним. Ще раз. Не зважаючи на заяви своїм посадовцям про те, що "напевно доведеться дати ним (українцям) "Томагавки", я не вірю у те,  що така передача буде здійснена. Проте це не стосується "Баракуд" та JASSM - передача тих цього року цілком можлива.  Як резюме. Україна після зустрічі Трампа та Сі опинилася у доволі цікавій для себе ситуації.а). Ми не маємо жодних обмежень у питанні вибору цілей для своїх далекобійних ударів. б). США забезпечують і збираються надалі забезпечувати здійснення таких ударів власними розвідданими не зважаючи на прохання рф припинити їх постачання.в). Нас не примушують до миру на невигідних для України умовах - зустріч Трампа та Сі призвела до тимчасовою ситуації коли від нас всі відчепилися зі своїми мирними пропозиціями. г). Україна може отримати нові зразки американської зброї та вже отримує такі від інших союзників при відсутності заборони бити такими по території рф. До НР ніяких зсувів у питанні мирних ініціатив не буде. Проте буде "Двадцятий пакет" санкцій збоку ЄС та нові+вторинні санкції США як проти російської нафти та її покупців, так і, абсолютно можливо і анонсовано, проти її банківської системи.  Ще новини від себе. Операція перенесена на тиждень по не залежних від моєї волі обставинах, а тому я буду вам набридати цей тиждень своїми дописами. Прошу з розумінням ставитися до того, що я за сім днів спробую повіддавати всі інфоборги перед вами.  Гарного тижня та гарних новин.
ВІДХІДНА. Панове. Прошу пробачити за мовчання. Чусу немає взагалі - до понеділка треба ліквідувати всі "хвости", а цьому заважають і ремонт, і доволі цікаві гості, які завітали до Києва.  У понеділок "відпочину під наркозом")) та після нього. Наприкінці наступного тижня повернуся до нормального ведення каналу. Щоби не дарма у ефір виходити дам одну новину. По поверненню Президента США з Південної Кореї той провів нараду з міжнародним та силовим блоками свого уряду. Як нам повідомили, мова на нараді йшла у тому числі про Україну. 1. Президент США вважає, що путін та Сі "змовилися" по "українському питанню" і чинять цілеспрямований спротив його мирним ініціативам. 2. Президент США доручив головам Пентагону та ОКНШ розробити комплекс заходів, які продемонструють "рішучість та силу США на всіх напрямках", включаючи ядерний. 3. Президент США заявив, що "напевно таки доведеться дати ним (українцям) "Томагавки" - путін збожеволів". 4. Президент США доручив Держсекретарю та голові мінфіну наступного тижня активізувати переговори з європейськими колегами і вийти на домовленості щодо введення узгодженого обома сторонами пакету вторинних та нових санкцій проти рф.   Від себе. Я, як і раніше, не вірю у те, що нам дадуть "Томагавки" і  вважаю всі вкиди по цій темі лише способами підвищення тиску на путіна. Але цілком можливо те, що Україна отримає інші зразки далекобійної американської зброї у листопаді - грудні. Не знаю, що трапилося з Трампом, але він зараз демонструє рідкісну для себе войовничість і я можу тільки припускати - хто його так "наскіпидарів". путін зі своїми вундервафлями, вочевидь, теж доклав зусиль у зміні трампівських настроїв - рідкісний ідіот знову "всіх переграв". Не думаю, що войовничість Президента США надовго, але для нас вона, навіть тимчасова, може бути на благо.  Ну і не можу не позловтішатися з Орбана - Трамп не тільки відмовив йому у проханні зробити для Угорщини виключення у питанні купівлі російської нафти,  але й заявив, що "Саміту у Будапешті (з путіним) не буде - місце його можливого проведення, "напевно, буде іншим - українці та європейці не хочуть щоби ми зустрічалися у вашій країні".  У понеділок вранці,можливо, буде час - дам один блок новин.  Гарних вихідних та тихого наступного тижня.
У грі навколо України Президент США натурально скинув карти та фактично віддав партію лідеру Китаю погодившись з абсолютною більшістю його тез. Чим це "світить" Україні? "Світить" продовженням війни до квітня, коли відбудеться візит Трампа до Китаю. "Світить" посиленням тиску на Трампа з боку конгресменів республіканців та великих партійних спонсорів з вимогою введення санкцій проти Китаю та рф - той виявився переможеним на переговорах з Сі. Не буду казати про всі три наступні етапи підвищення санкційного тиску на рф, але один з боку ЄС та США до НР майже напевно буде введений у дію.  "Світить" виходом Європи з позиції другорядного гравця на перший план - Китай бачить її повноцінним учасником майбутніх переговорів по Україні без згоди якого ніяке врегулювання неможливе.   Нам же нічого не залишається окрім як підвищувати градус далекобійних ударів по російських тилах, домовлятися з Європою про адвокацію України на переговорах з Трампом та Сі, ну і готувати до них реальні пропозиці та змістовну переговорну базу з боку України - у цьому напрямку нашою владою все робиться вкрай невдало, безсистемно та непрофесійно.  Розумію, що новини невтішні, але які є. Який Трамп - такі і переговори. Втішні, іноді добрі новини, дам завтра - вони реально є. Гарного  вечора.
ОПИТУВАННЯ. Доброго вечора. Буквально декілька слів.1. Я не буду повторювати більше свій заклик відписуватися від каналу. Як виявилося, він ображає багатьох підписників, зокрема нащих херсонців, яким зараз не просто не солодко. Але це не означає що я змінив свою думку щодо сенсу існування каналу та щодо його втраченої камерності. 2. Я як можу чиню спротив зусиллям друзів та підписників переконати мене у необхідності відкриття банки на потреби каналу. Вважаю відкриття зайвим та шкідливим для людей, які й так копійки рахують в наш складний час. Спробую в останній раз відмовитися від такої ідеї прикриваючись волею більшості. Прошу відповісти чесно - вам потрібно щоби така банка була створена? Варіанти відповідей:1. Я за те, щоби банка на потреби каналу була створена.2. Я проти того, щоби банка на потреби каналу була створена. Особисто проголосую проти.  Дякую за увагу. Допис по Залужному, який пишу та закидую цю справу вже місяць, спробую закінчити вранці. Бережіть себе. У найближчі два дні може бути черговий масований обстріл. Дай Боже щоби всі залишилися цілими і бидло схибило.  Гарного вечора та гарних новин.
ФІАСКО ДМІТРІЄВА, ТРІУМФ РУБІО. РЕМАРКА.1. Я категорично стверджую те, що зустріч Уіткоффа та Дмітрієва у форматі фактичного "обміну протоколами" відбулася. Той, хто стверджує зворотнє або з якихось причин не обізнаний з ситуацією, або з якихось ще більш невідомих мені причин видає бажане за дійсне.2. Я звик відповідати за свої слова і визнавати свої помилки. Мудак - визнаю себе таким, корона не падає. Ми станом на зараз маємо повний перелік зустрічей, колективних та особистих, які провів у США Дмітрієв. Колективні були пов'зані з просуванням пропозицій щодо ведення бізнесу американськими корпораціями на території рф.3. За весь час роботи на фонд, а це майже 9 років, нас лише три рази використали як інструмент для поширення дезінформації. Це сталося з об'єктивних причин, я особисто до власників переданої нам інформації претензій не маю - це, з їх точки зору, було потрібно здійснити, і я розумію резони наших хазяїв. У даному випадку не вірю в принципі що нас використали - причин для цього немає абсолютно.4. Я не втомлююсь повторювати - вірити мені не можна. Довіряти - теж. Все, що я прошу - просто згодом аналізувати, яка інформація фактично, яка на рівні офіційних заяв, підтвердилася, яка ні. Я можу помилятися у власних оцінках та судженнях, але інформацію я завжди даю коректно та незаангажовано. Вчергове прошу всіх - відписуйтеся від цього каналу. Вести до кінця війни я його буду сумлінно, інформацію давати вчасно, але дуже прошу - зробіть так, щоби на каналі було 300 підписників, які живуть з ним з самого його заснування, а деякі ще з Бігміру та Блогів. Мене втомлює щоразу доводити що я не верблюд і зараз я реально можу втратити свій такт, терпимість до чужих думок та намагання завжди бути об'єктивним. А мені ніяк не хочеться втрачати цивілізаційні запобіжники та включати майже забутий режим фрезерувальника з "Ленкузні".  Дякую за розуміння. Чекаю на масову відписку читачів від каналу. Тихої ночі. Бережіть себе.
КОРОТКО - 2.Президент США відреагував на звіт Держсекретаря після переговорів з лавровим. Держсекретар та очільник Пентагону отримали доручення "продовжити процес підготовки до продажу Україні через НАТО далекобійної зброї, зокрема ракет "Томагавк". Перший отримав доручення повідомити про це доручення російську сторону. Держсекретар отримав доручення продовжити переговори з лавровим та готувати саміт двох президентів, "який відбудеться у слушний для цього час коли для успішності нього будуть створені передумови". Президент США погодився з порадою Рубіо не проводити саміт з путіним до візиту на саміт АТЕС та переговорів з лідером Китаю.  Президент США не погодився на попереднє оголошення можливих санкцій, які реально будуть введені Вашингтоном проти москви у випадку саботажу останньою мирних переговорів, з ціллю реального тиску на путіна. Трамп вважає це "останнім аргументом який може остаточно зіпсувати відносини двох держав". Президент США дав доручення Держсекретарю активізувати переговорний процес з Україною та Європою та спробувати переконати ключові країни ЄС першими ввести проти рф руйнівні санкції, а Україну серйозно розглянути питання можливого обміну територіями у ході мирного врегулювання.  Більше інформації немає. На "Томагавки" та іншу далекобійну зброю очікувати не варто у найближчий місяць, впевнений - рішення не буде ніякого. Трамп, не зважаючи на голос розуму, бажає дограти партію з путіним  у підкидного дурня до останнього. Очікуємо  на сильну спільну позицію ЄС та України яка змусить Трампа дослухатися до слів Рубіо. Як нам відомо, Держсекретар лобіює перед Президентом негайне здійснення спільного американо-європейського тиску на москву з тим, щоби примусити її припинити агресію.  Чекаємо на саміт АТЕС, після нього буде більш-менш чітке розуміння розкладів на навколоукраїнському дипломатичному фронті.  P.S. Сьогодні не добрався до банку - не було часу від слова зовсім. Завтра по обіді заїду, дізнаюся всі нюанси і тоді створю банку для всіх бажаючих допомогти. Хоча я досі вважаю що це зайве. Дякую ще раз усім, хто долучився до збору.
Трамп вже у цьому році домогався згоди путіна припинити вогонь та погрожував санкціями. Це закінчилося прямими переговорами між ним та путіним, фактичним саботажем рф будь яких мирних переговорів на зустрічах з українською делегацією, запереченням можливості тристоронніх переговорів  та категоричним запереченням можливості припинення вогню. "Робити сто разів одне й те саме у надії отримати інший результат є ознакою ідіотизму". путін не буде готовим  до припинення вогню до  введення санкцій та постачання нам американської далекобійної зброї. Переговори через Трампа між путіним та Зеленським при посередництві Трампа по визначенню не можуть закінчитися успіхом - виключно стовідсотковим провалом. Про це вже відкрито каже Віце - Президент Венс, про це постійно каже Держсекретар Рубіо, про це вже відкрито кажуть Спікер Конгресу Джонсон та лідер сенатської більшості Тун. І якщо на старті свого президентства Трамп міг постійно "розчаровуватися" двома володимирами, то напередодні початку передвиборчих перегонів потрібні хоча б напіврішучі кроки проти рф - і істеблішмент у абсолютній більшості, і електорат США у більшості вимагають російської крові.  "Мирна угода по Газі", якою так пишається Трамп, скоро сконає - ХАМАС не збирається складати зброю, відновлює контроль за Газою та декларує продовження боротьби. Трамп вже анонсовув можливе поновлення війни - воно з високою вірогідністю станеться. Удари по Венесуелі його міжнародну репутацію не врятують. Я погана Ванга, але зараз впевнений у тому, що у Трампа на руках "немає карт" - після провалу чергового "миротворчого загострення" у Будапешті та відмови імператора Сі "ділити Україну на двох" йому доведеться здійснювати анонсовані ним же антиросійські заходи.  Ну а якщо путін все ж таки погодиться  припинити вогонь після оформлення домовленостей, це все ж таки не є абсолютно неможливим, то ми отримаємо перепочинок без умов капітуляції з можливістю зробити цей перепочинок безстроковим. Але це вже тема іншого допису - постараюся його оформити та дати коли буде час.  Спокою та впевненості. Ще раз кажу - після переговорів ми не втратили НІ-ЧО-ГО, а дещо здобули. Спокійно очікуємо на розвиток подій та не чекаємо на американські дива по перетворенню Трампа - їх не буде. А от що можливе, то трапиться, і це точно не буде на шкоду нашій Україні.   Завтра маю намір взагалі не заходити у ТГ, лише у виключних випадках, а тому на питання відповідати не буду. Гарного вечора та гарних новин.