Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | 1. Просив вплинути на українські антикорупційні органи з тим, щоби вон...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
13 600 Охват/переглядів 2025-12-13 09:55 Повідомлення №1789
1. Просив вплинути на українські антикорупційні органи з тим, щоби вони на постійній основі припинили публікацію матеріалів своїх, а в них приймало на різних рівнях участь і самі ФБР, і Генпрокуратура США. 2. Від імені Президента України просив матеріали справ, які знаходяться у  відомстві ФБР у яких може фігурувати вищі посадовці України "задля успішної боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади України".3. Просив допомоги ФБР у питанні переслідування Коломойського зокрема та російських агентів впливу взагалі. (Як на мене - дуже широке трактування, у нього  можна кого завгодно "впихнути", від ЮВТ до Гончаренка).4. Обговорював можливість надання "американського імунітету" для Президента України та його близького оточення від чинної адміністрації Президента США за зразком того, який діяв по відношенню до Порошенка за часів Трампа та Байдена.  До чого домовилися, нам відомо лише частково та й те, що маємо, ми не повинні публікувати. Пробачте - то не моя провина. Дадуть дозвіл - буде публікація, станом на зараз дозволу немає.. Щиро співчуваю мешканцям Одещини та нашого Півдня. Міг  би допомогти - "небо би прихилив". Тримайтеся, рідні. Бережіть себе. Вірогідність обстрілу зокрема Київщини наступної ночі досі існує - дай Боже щоби не здійснилася. Сьогодні мене не буде - спочатку на одні "партійні збори", куди мене запросили, а ввечері знову йду на "Рок-Симфонію". Якщо бидло все не поламає. Гарного вечора та гарних новин.