Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Кількість підписників

21 504
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: +107
Середній/Місяць:: +945

👁️ Середній перегляд на повідомлення

17 474
Середній/День:: 23,000
Середній/Тиждень:: 16,443
ERR: 81.26%

📊 Кількість повідомлень на день

2.1
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 2.1

Історія змін лого

Історія змін назви

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ВІД СЕРЦЯ ТА РОЗУМУ. Ну що, депресивщики, політаємо?)) Хочу написати статтю чисто від себе, без політесу та без "редакційного накачування" від дорогих начальників. Підкреслюю - все, що буде написано нижче, є чисто власним баченням ситуації від Павлюченка Сергія Сергійовича. Штука в тому, що зараз вже існує у нас в Україні та тільки набирає силу тренд,  на який "ставив" ще відставлений "окаянний Ермак" - "Зеленський заважає путіну та Трампу ділити світ та Україну,а він чинить тим героїчний спротив і тому - "Голосуй за Зеленського"! Чи чинить спротив Зеленський? Чи корінь всіх бід у нас позиція наших союзників? Спробую відділити мух від котлет.  Так, за період "контрольованої ескалації" Байдена, коли ми отримували зброю краплями та з фактичним вигризанням тих крапель з горлянки союзників, ми втратили більшість самих мотивованих та готових до спротиву бійців. Так, європейські союзники спокійно дивилися на нашу бійню відкупаючись від нас "пакетами допомоги" які не вирішували фундаментальне завдання - досягнення переваги на полі бою. Так, Європа до цього року клала великий та товстий на справу термінового підвищення власної обороноздатності прикриваючись можливостями "Великої Америки" та НАТО. Скільки життів нам коштувало їх зволікання - я навіть уявити не можу. Але... але... але... Зараз українці у абсолютній масі не бажають воювати. Є ті, хто це не бажає робити у принципі - "Нехай діти Порошенка та Зеленського воюють,  не для війни моя мама бубочку ростила". Таких приблизна третина. Є вата та навколо неї - тих приблизно чверть і вони як губка поглинають та сприймають за абсолютну істину російські програмні ІПСО про поганого Зеленського та могутнього путіна. А майже половина прекрасно знає про порядки у нашому абсолютно переважно совковому війську і після так званого "навчання", під час якого навчаються збирати - розбирати "Калаш" та з горем навпіл якось стріляти (утрирую), попадає у руки самодурів-командирів, які дуже часто без будь якої потреби женуть людей на забій. Там та половина стверджується у думці, що все розказане про наше військо - правда, та чеше у СЗЧ.  І от тут постають ці "Блядські питання, які зайобують".  То Обама з Байденом та Трамп першого строку наглухо замурував наше військо у совдепі?. Ні - Порошенко та Зеленський та його "потужні учні Герасімова". То тіж самі кляті янки заважали нам боротися з корупцією? Ні,  і Порошенко, і Зеленський постійно казали, що така боротьба "не на часі" - Україна розвалитися може, бо зцементована цією корупцією як цілісний мур.. .  То Байден чи Трамп вкоротили Зеленському мозок так, що останній намертво відключив у себе і критичне мислення, і здатність думати хоча б на два кроки вперед? Ні, той від природи такий і це не змінити, як не змінити час заходу Сонця. та набрав собі до команди відповідних персонажів, бо принцип - "Підлеглі повинні бути розумніші та амбітніші за керівника" Президент не практикує в принципі. Його принцип - "Царювання посередності над лояльними невігласами". То Байден чи Трамп з пістолетом у скроні примушували Порошенка та Зеленського викидати з влади будь кого, у кого наші Президенти бачили хоч якісь натяки на власні амбіції та ставити на керівні посади профнепридатні, проте лояльні до обох Президентів особи? Ні, обидва набирали  собі до команд відповідних персонажів, бо принцип - "Підлеглі повинні бути розумніші та амбітніші за керівника" Президенти не практикували в принципі. Їх принцип - "Царювання посередності над лояльними невігласами".витримав випробування часом та апріорі незмінний То Порошенко та Зеленський криком кричали, що наше військо відновлене та побудоване як маленька радянська армія і не може буде чинити довгий спротив більшій російській? Ні - американські та британські військові радники, яких розігнав Порошенко, а на "Учнів Герасімова"  "ставили" обидва Президенти та "ставить" зараз Зеленський.
ЄВРОПА - США. ВПЕРТИЙ СПРОТИВ. Після зустрічі провідних лідерів Європи та поінформування інших лідерів та Президента США про підсумки зустрічі від Зеленського та Стармера маємо наступні результати. 1. Європейські лідери підтвердили намір підтримувати позицію України з відмовою виходу ЗСУ з Донецької області без "Абсолютних, юридично обов'язкових, "Гарантій безпеки" з боку США, які повинен затвердити Сенат та Конгрес".2. Європейські лідери підтвердили жорстку позицію по заморожених активах рф - ті не можуть бути розморожені до повної виплати збитків, які рф завдала Україні в результаті агресії.3. Європейські лідери підтвердили намір "повною мірою забезпечувати фінансові та військові потреби України" до закінчення війни та надалі.4. Європейські лідери погодилися з необхідністю створення технічного документу, який регламентує обов'язкові військові кроки з боку країн  "Коаліції волі" у випадку нової агресії з боку рф. Групи радників з безпеки протягом двох днів повинні представили лідерам країн готовий документ на затвердження. 5. Європейські лідери погодилися прискорити роботу над "Двадцятим пакетом" санкцій проти рф та з Нового Року розпочати роботу над наступним. 6. Європейські лідери дійшли згоди щодо необхідності підсилення тиску на Китай у тому числі підвищенням тарифів задля стимулу останнього застосувати свій вплив на рф задля досягнення миру. Три країни Європи збираються створити робочу групу на рівні міністерств економіки та фінансів, які розроблять пропозиції щодо реалізації таких намірів.7. Європейські лідери підтвердили рішучість "максимально підвищити суб'єктність Європи на всіх переговорних майданчиках"8. Європейські лідери погодилися інтенсифікувати кроки, які призведуть до оборонної самодостатньості ЄС та ВБ до кінця наступного року.  Після розмови Прем'єра ВБ Стармера З Держсекретарем США ми маємо наступне. 1. США "розчаровані" рішенням Європи щодо питання з російськими активами, яке "фактично знищує можливість досягнення компромісу у мирному врегулюванні". 2. США "всерйоз розглянуть"документ з "Гарантіями безпеки" від "Коаліції охочих" для України, та готові змінити свою позицію щодо відсутності необхідності ратифікації "Гарантій"  з боку США у Сенаті та Конгресі при умові досягнення "територіального компромісу".  3. США не збираються згортати програму PURL, проте не збираються розширювати номенклатуру озброєнь, яку постачатимуть Україні.4. США "не мають намірів" скасовувати чи послаблювати санкції введені з їх боку проти рф до "настання стійкого миру", проте застерігають ЄС вводити нові "до закінчення переговорного процесу". 5. США будуть вітати кроки, які європейці мають наміри здійснити у питанні підсилення тиску на Китай, та готові до діалогу щодо синхронізації таких з аналогічними американськими. 6. Президент США може вийти з переговорного процесу у випадку його провалу  найближчим часом. Держсекретар США доповість про результати розмови Президенту США після чого можливою буде пряма розмова між лідерами країн. Про пряму розмову у мене немає інформації, можливо доки я це пишу вона вже відбулася.  Тепер від мене. Я поняття не маю - чим закінчиться "навчально-мобілізаційна вакханалія", яку під підсрачниками, сорі, ініціював Президент України, але якщо вона спрацює хоча б на третину від очікуваних від неї результатів, то у України буде шанс вибороти більш сприятливі для нас умови перемир'я - повноцінного  миру годі й очікувати. Переговорний бал буде дотанцьований до логічного кінця - до відмови путіна прийняти узгоджений "Мирний план". Що буде далі - будемо бачити. Але якщо погрози Мерца та Макрона щодо можливого підвищення тарифів на китайські товари спрацюють, то шанси на перемир'я об'єктивно зростуть.
Тепер задаємо питання собі: Ми можемо розраховувати на сильну позицію на переговорах з США  маючи вищеперераховані проблеми? Відповідь - "Ні".  Ми можемо розраховувати на сильну переговорну позицію з рф? Відповідь - "Ні".  Ми можемо об'єктивно зупинити просування військ рф найближчим часом? Відповідь - "Ні".  Ми можемо переконати США зробити пріоритетом спочатку знащення економіки рф, а потім, як наслідок, зробити її розпад пріиорітетом? Віповідь - "Ні".  Як висновок для першої частини.  Влада Трампа робить фатальні помилки, які закладають міни сповільненої дії і під світовий порядок, і під самі США та їх вплив у світі. Проте, якщо оцінювати об'єктивно провину американців та нашої влади у ситуації, у який ми зараз опинилися, то слід визнати розподіл провини у її настанні як 30 відсотків провини США проти 70ти влади України та особисто Президента як її уособлення при фундаментальній провини останніх. Своєю бездіяльністю, вкрай низьким рівнем професіоналізму, тупою впертістю, нездатністю сформувати та запропонувати реальні плани щодо закінчення війни, абсолютною  відсутністю стратегічного мислення по будь яких питаннях, патологічною залежністю від рівня власної популярності та, як наслідок, ігнорування необхідності робити болючі кроки необхідні для покращення стану справ у державі Зеленський поставив нас у вкрай скрутне становище. Ми не можемо "продати" свою можливу перемогу у війні США, ми не можемо вічно воювати не наводячи лад у Державі. А навести його в умовах війни не просто проблематично - майже неможливо, враховуючи загальну характеристику нашої влади та те, що її не можна змінити шляхом виборів під час війни. . Що робити далі? Які перспективи розвитку подій та взагалі існування Держави під назвою "Україна"? Далі буде.
ПЕРЕГОВОРИ "А-ЛЯ БУДАПЕШТ". Дуже стисло.1. Переговорів як таких у США не відбулося - українцям були представлені "пропозиції" путіна, які привезли з москви Уіткофф та Кушнер, та власні пропозиції американців санкціоновані Трампом. 2. Члени української делегації прийняли інформацію до уваги та, фактично, підтвердили згоду підтримати "Базові гарантії", які можуть надати Україні США. "Гарантії" включають у себе "повітряну" складову, складові моніторингу за дотриманням перемир'я  та санкційну. 3.  США не збираються надавати юридично обов'язкові "Гарантії безпеки" та ратифікувати такі Конгресом. Вони, рамково погоджені Умеровим та Гнатовим, будуть надаватися виключно волею Президента США, який одноосібно буде вирішувати - як та якою мірою реагувати на можливе відновлення агресії з боку рф. У випадку остаточного погодження "американського варіанту" "Гарантій..." Україна отримає ще один папірець типу "Безпекових гарантій" які пачками підписував Зеленський з подачі Єрмака. 4. США "послідовно проти" надання Україні репараційного кредиту та наполягають на тому, щоби Україна відмовилася від такої ідеї та повідомила про відмову європейських союзників. Ці гроші, на думку американців, повинні бути спрямовані на відбудову України при абсолютному контролі за такою відбудовою з боку США. Американці вимагають для своїх кампаній "права першої ночі" у виборі об'єктів, які ті оберуть для відбудови, а енергетичний сектор України американці бажають відбудовувати одноосібно виключивши можливу конкуренцію з боку європейських, канадійських та японських кампаній. 5. США не збираються визнавати окупацію українських територій де-юре, проте збираються визнати її де-факто та наполягають на згоді України пристати на територіальний обмін з передачею всієї території Донбасу під контроль рф.  Сьогодні переговори американців та наших "диктофонів", якщо їх взагалі можна такими назвати, продовжаться "по суті" - будуть детально узгоджуватися детально так звані "Гарантії безпеки" для України не обов'язкової дії "а-ля Будапешт". Представники отримають вказівки до таких з боку Зеленського та Трампа після чого буде детальний розгляд пунктів "Мирного плану".  У мене дуже мало парламентських слів щоби охарактеризувати позицію США. У мене майже немає надії на те, що Умеров та Гнатов зможуть відстоювати національні інтереси України на достойному рівні - їх рівень як переговорників десь біля плінтусу. Я дуже хочу написати все, що я думаю про нашу та американську влади, проте сьогодні цього робити не буду - буде дуже все зле та не об'єктивне. Спробую сьогодні "охолонути". Ну а завтра на холодну голову поговоримо і про наші перспективи, і про ситуацію, у якій ми, у тому числі волею нашого Президента, опинилися.  Гарного дня та гарних новин після обстрілу. Останні зведу у блок та дам завтра - сьогодні я відключаю ТГ та  нет маже взагалі та відпочиваю від новин. Маю надію на те, що всі живі.
УКРАЇНА - США. ПІДСУМКИ.Спочатку про питання, по яких домовленостей було  досягнуто.а). Україна згодна провести вибори Президента та у парламент у "найкоротший можливий термін". б). Україна погодилася "розглянути можливість" скорочення строків проведення передвиборчої кампанії закріплених у національному законодавстві.в). Держсекретар США погодився з позицією України - "Гарантії Безпеки" для нашої Держави з боку США повинні вводитися окремою "Угодою" одночасно з підписанням "Мирної угоди" між Україною та рф. в). Сторони дійшли згоди щодо пропозиції Держсекретаря США про етапність можливого послаблення та скасування санкцій введених проти рф Тепер про розбіжності яких подолати не вдається.а). Україна категорично відмовилася обговорювати можливий вихід ЗСУ з контрольованої території Донбасу.б). Україна представила своє бачення можливих територіальних обмінів уздовж основної ЛБЗ, яке не підтримує американська сторона (Уіткофф та Ккушнер при фактичній нейтральній позиції Рубіо, який пропонує поступово узгоджувати запропоновані українцями пункти).в). Зафіксовано "серйозні розбіжності" між позиціями сторін у баченні об'єму "Гарантій безпеки", які США повинні надати Україні. Американці усіляко намагаються уникнути жорстких, юридично закріплених та обов'язкових до дії зобов'язань у рамках таких "Гарантій", у той час як українці так же жорстко вимагають саме такий їх варіант. Сторони "домовилися домовлятися" - буде проведено додаткові "технічні" переговори по цьому питанню. г). Зафіксовані розбіжності сторін у баченні долі заморожених у країнах "антиросійської коаліції" російських активів.Україна просить США не втручатися у це питання і пропонує вирішувати його на переговорах союзників, України та рф. Уіткофф під час зустрічі вимагав того самого розподілу активів, який був прописаний у "Плані У-Д", проте не отримав бажаної підтримки своїй ініціативі з боку Кушнера та Рубіо, які запропонували продовжити консультації по цьому питанню між всіма зацікавленими сторонами.д). Американці і надалі вважають, що Україна не здатна втримати Донбас, а тому його слід обміняти у рамках "Мирної угоди". Цікаві деталі.а). На переговорах "панувала атмосфера доброзичливості", не зважаючи на іноді вкрай жорсткі діскусії по проблемних питаннях - Держсекретар "гасив пристрасті" під час суперечок, які провокував Уіткофф.б). США (Уіткофф) представив українській делегації перелік бізнес-проектів, у яких Україна могла би співпрацювати з рф та США (я його не маю). в). Уіткофф наполягав на тому, що путін "готовий серйозно фінансово вкластися в Україну" у випадку врахування його вимог у "Мирному договорі, який може бути підписаний.г). Кушнер проявив "достатню гнучкість та бажання домовлятися у ході подальших переговорів", що було приємною несподіванкою для українців - він провів переговори зі свого боку дійсно як незалежний рефері.д). Сторони обговорювали "корупційний скандал", який зараз вирує в Україні. Американці попередили про "жорстку відповідь" у випадку, якщо влада України буде здійснювати "неправомірний тиск" на "антикорупційні органи, які виконують свою роботу". Все. Більше не маю нічого.  По великому рахунку не сталося нічого ані гарного. ані поганого. Чекаємо на візит Уіткоффа до москви. Не чекаємо на завершення війни - до нього як до Шанхаю рачки, переговори будуть тривати ще місяці про що відверто заявив під час зустрічі Держсекретар США. Гіршого варіанту розвитку подій вдалося уникнути. Загрозу припинення продажу нам зброї та передачі розвідданих тимчасово усунено. Головне зараз - навести лад всередині країни, інакше ми дійсно згодом "залишимося без карт" на наступних етапах переговорів, і навпаки - підсилимо свої переговорні позиції якщо ситуація буде покращуватися.  Отримано попередження про вірогідність масованого обстрілу протягом наступних трьох діб. Бережіть себе. Гарного дня та гарних новин.
а). Прибраний великий подразник, який реально заважав нормальній комунікації України та США. Про фаховість Ермака як переговорника я писав не один раз - вона вкрай низька.б). Деморалізована "пропущеними атикорупційними ударами" система хоча б на час знизить свої апетити - красти будуть менше.в). Уряд та Рада отримають більшу самостійність у прийнятті рішень, і це є  плюсом, зважаючи на вкрай низький професійний рівень кураторів від ОПУ, які контролювали та направляли діяльність вищеперерахованих інституцій..г). Стає можливим хоча б часткове оновлення кадрового складу державного апарату, який до корупційного скандалу застиг як муха у бурштині - існували виключно переміщення ліжок у владному борделі зі збереженням складу повій.  Мінус один. Скандал дійсно не на часі в умовах політичного та військового тиску на Україну, але наш Президент своєю ірраціональною впертістю у багато чому сам його спровокував. Спокійно спостерігаємо за розвитком подій. Маємо надії на позитивні зміни в Україні, як у цивільній, так і у військовій сферах, та розуміємо, що війна не закінчилася і найближчим часом не закінчиться.  Пристойні умови перемир'я ми можемо заробити виключно стійкістю та успішністю. І на останок. Якщо хтось буде писати про "підготовку рф "небувалого обстрілу", то ви повинні чітко знати, що пише це або хайпожер, або московська сволота. Нічого небаченого вони створити не можуть. Я це стверджую категорично, стверджую як людина, яка дві години тому ретранслювала дзижчання шахедів та перманентну канонаду своїм шефам он-лайн під час того, як вони  вчили мене - "як правильно Батьківщину любити". Залишилося шість важких тижнів. Далі повинно бути легше на всіх фронтах.  Витримки. Віри. Бережіть себе. Бажаю всім дожити до миру. Блок новин буде вдень.
РЕМАРКА ПІСЛЯ ДЕФЕКАЦІЇ ДЕГЕНЕРАТА.1. Тих, хто буде тягти га канал ново-старі висери блідої молі з упором на "все пропало", я прокляну. 2. Я дуууже задоволений його заявою про небажання підписувати "Мирну угоду", а бажання "домовитися", Це абсолютно інший підхід ніж тей, який запропонували американці. Нагадую - на початку року путін відмовлявся припиняти вогонь аргументуючи це тим, що потрібне буде підписати повноцінний "Мирний договір". Зміна парадигми на "домовимося в тиху" - прямий плювок у обличчя Трампа, виставляння того лохом, якого навесні тупо розвели як лоха. 3. Ще більше мене задовольнило нагадування путіна про "нелегітимність" Зеленського. Це прямо супер. Саме висловлювання путіна про нелегітимність нашого Президента відкрито дратують Трампа - якщо приймати на віру слова молі, то Трамп ручкається та домовляється з якимось нелегітимним хріном, а не з законним Президентом України. Як короткий підсумок.  Зараз треба перечекати закінчення "переговорної їбанини" та представити Трампу очевидне небажання рф припиняти війну та віддавати йому "законну" "Нобелекву". Потерпіть трохи - скоро ми почуємо, як Президент США розчарований Зеленським та путіним, як він хоче досягти миру, а його не цінує Зеленський, у якого "немає карт", та іншу давно остогидлу звичайну, так би мовити, риторику. Після НР я особисто очікую на зміну риторики - повернеться "я давлю на путіна" та інші вимоги припинення торгівлі з рф. А там і санкції дозріють. Переговорна тема практично закрита. Залишилися фінальні акорди. Нове переговорне вікно відкриється ближче до весни. Треба і вистояти, і нанести максимальну шкоду рф на "далекобійному" та "гарячому" фронті, а також реально займатися реформуванням ЗСУ. Заяви Паліси про навчання особового складу та рівномірне поповнення підрозділів ЗСУ - ознаки прямого виконання вимог США. Дай Боже щоби всі розумні рекомендації останніх нашою владою були прийняті до виконання. Без розстрілів та заградотрядів. На останок дам трохи "заспокійливого". На зустрічі з європейцями Держсекретар США отримав запевнення у тому, що Європа готова купувати у США не тільки зброю для України, але й розвіддані. Останнє на випадок, якщо Трамп вирішить припинити практику надання таких даних он-лайн нашій Державі. Так що "помирайка" скасовується - за гроші Трамп продасть що завгодно,  у тому числі розвіддані та зброю - справа у ціні та у наявності грошей у контрагента. Завтра будуть новини та, можливо, черговий випуск "Їбенеї" - цікаві тенденції зараз у ріф у економіці, у фінансах та у суспільних настроях. Гарного вечора та гарних новин. І бережіть себе - ображене хуйло буде посилено мститися нам за все більші масштаби роботи наших "далекобійних органів" та за небажання капітулювати атакуючі цивільну інфраструктуру та житлові забудови. треба витримати. Попередження я передавав - продовжено на наступні три дні. Тримаємося.
КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ.Практично офіційно. Президент США під час розмови з Президентом України буде наполягати на територіальному обміні у межах якого рф вийде з території Дніпропетровщини, Сумщини, Харківщини  та окремих районів Херсонської та Запорізької областей в обмін на залишок Донецької області. Буде визначено перехідний період під час якого всі бажаючі зможуть виїхати звідти на територію "материкової" України та отримати гроші на придбання житла з заморожених активів рф.  Президент США не буде наполягати на змінах до Конституції України зі скасуванням курсу на вступ до НАТО, проте повідомить про намір блокування на національному рівні можливості такого вступу. Україна погодилася обмежити чисельність особового складу ЗСУ мирного часу до 800 000 осіб без обмеження систем та кількості озброєнь. Нагадую, зараз чисельність ЗСУ приблизно 850 000 осіб.   Якщо сторони дійдуть згоди у цих питаннях, то весь пакет пропозицій буде передано російський стороні на затвердження.  Ушаков після ознайомлення з проектом "Мирного плану" під час переговорів Дрісколла з росіянами заявив, що рф готова прийняти зкорегований "Мирний план" в цілому у випадку вирішення питань НАТО та територіальних обмінів. росіяне чекають остаточного проекту плану після переговорів Трампа та Зеленського.  Під час засідання делегацій України та США Держсекретар заявив у приватній бесіді нашим посадовцям наступне - "Ви не програли війну, а у тому, що не змогли її виграти загалом переважно ваша провина". Я не можу не бути з ним солідарний. Зараз у нас вистачає зброї для спротиву - не вистачає особового складу, який тією зброєю може оперувати. У цьому точно провини США немає. Я особисто знаю трьох дезертирів, які спокійно працюють у АШАНі, на складі промтоварів та на лісопилці. Поліція знає, де вони живуть, окремі її представники з ними ручкаються і абсолютно ніхто їх не переслідує.  Від себе скажу так. Якби не Рубіо, ми б мали формальну капітуляцію з прийняттям російського плану. Те, що Уіткоффа замінив Дрісколл на переговорах з росіянами та нами заслуга Венса та Рубіо які дійшли згоди у тому, що Уіткоффа слід назавжди відсторонити від "українських справ". Я не готовий до характеристики Дрісколла - побачимо далі на його ініціативи та дії, але переговори він веде жорстко, проте коректно по суті, хоч і реально у "солдатській" манері з відповідними обертами.  Те, що Президент України везе у США Ермака, якого там бачити не хочуть і попередили про небажаність його присутності  - дуже погана ознака. Дуже. Краще б віз вже Умерова - до того особливих претензій у американців немає. Існує реальна небезпека того, що під час переговорів у розширеному складі може виникнути небажана суперечка присвячена "корупційному скандалу". Впертість нашого Президента ірраціональна і вона шкодить Державі на ім'я Україна.   Завтра настукаю інформацію та аналітику по проміжних підсумках переговорів. Сьогодні знову допомагаю своїм по роботі, часу на нормальні дописи немає. Дякую за відповіді на опитування - в принципі все більш-менш зрозуміло... Скажу одне. Якщо я прийму рішення вести канал і надалі, то у мене не буде вибору, окрім як вбити чат. Або доведеться наймати нових адмінів та робити канал професійним - наша Нета тягне цього воза з останніх сил і хоче відставки після закінчення війни. І я буду вимагати їй віддячити хоча би добрим словом за те,  за те, що вона робила під час війни. У неї є робота, а у її Сумах самі знаєте яка ситуація. Побачимо, що можна буде зробити. Дякую за увагу. Гарного вечора та тихої ночі.
"РУБІО СКАЗАВ". Доброго вечора.  Повноцінного допису не буде - колеги по роботі попросили допомоги, на нього часу немає.. До завтра буду дуже зайнятий, однак деякі новини все ж дам. Всі вони пов'язані з персоною Держсекретаря США.  Рубіо у приватному порядку передав через членів української делагаці чотири попередження для нашого Президента та одне загальне припущення. Спрощено.а).  У України є три місяці на те, щоби навести мінімальний лад з мобілізацією, з дисципліною у війську та стабілізувати фронт. Попередніми трьома місяцями для здобуття цих цілей, які були надані Зеленському особисто Президентом США, той практично не скористався - не зроблено практично нічого, ситуація тільки погіршилася. Президент США звинувачує Зеленського у тому, шо він "Виставив мене дурнем, коли я йому повірив та заявив, що Україна може перемогти", Якщо у цей термін не буде зрушень у кращий бік, то Україна буде вимушена пійти на гірший, ніж буде зараз  узгоджено, варіант угоди з США та рф. Рубіо радить нашому Президенту  визнати свої помилки перед нацією та почати їх виправляти.б). Рубіо заявив, що розуміє - росіяне "Майже напевно" відкинуть запропонований ним, узгоджений США, Україною та Європою, "Мирний план". Він обіцяє сприяти зі свого боку введенню нових санкцій проти рф Конгресом та президентом США.в). Рубіо попередив членів української делегації про те, що "будь які переслідування посадовців антикорупційних органів неприпустимі, як неприпустимі обмеження  незалежності самих органів. У разі їх наявності США будуть вимушені застосувати весь свій вплив заради  того, щоби припинити цю ганебну практику". г). Рубіо дав зрозуміти, що "Успіхи у боротьбі з корупцією у вигляді відставок та кримінальних переслідувань проти посадовців, на яких у антикорупційних органів є докази здійснення тими корупційних дій,, є невід'ємною складовою загальної здатності України чинити опір російській агресії. Якщо я вірно зрозумів надіслане, то публікація матеріалів розслідувань антикорупційними органами буде продовжена у будь якому випадку. Можливо я помиляюся..д). Рубіо заявив європейцям та українцям наступне: у випадку, якщо росіяне відкинуть "Мирний план", то він особисто розраховує на те, що нове вікно можливостей для реальних мирних переговорів з рф відкриється не раніше лютого наступного року. Члени всіх делегацій погодилися з розрахунками Держсекретаря США.  На останок. Я не буду давати інформацію про всі узгоджені пункти "Мирного плану", який дійсно скоротився з 28ми до 19 пунктів та може скоротитися ще на один - не узгоджені ще чотири суттєвих пункти, робота продовжується. Не буду тому, що не бажаю чергового алярму з обговоренням окремих пунктів і так збуджених останніми подіями людей - дам повну версію, тоді можна буде обговорювати цілісний документ. Скажу лише те, що всі чотири не узгоджених пункти стосуються "Гарантій безпеки" для нашої країни та її можливої відмови від курсу на вступ до НАТО.. По факту зараз обговорюється "План Рубіо плюс п'ять", та й ті п'ять суттєво змінені.    Гарного вечора та гарних новин. Бережіть себе - попередження про масований обстріл діє.
КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ. На великий допис моєї руки не вистачить, а він потрібен. Буде вранці. Доки ще базові речі.1. Держсекретар США в даний час проводить переговори щодо узгодження пропозицій до "Плану обговорення" з ключовими європейськими колегами. Після розмови з Вадефулем останній заявив, що пропозиції США "підлягають суттєвій корекції". 2. Європейці готові відстоювати свої позиції за захищати Україну перед тиском Трампа.3. Існує суттєва різниця між пропозиціями, які обговорюють в Україні члени американської делегації, та тим,  що оприлюднено у ЗМІ. Це слова Дрісколла. Він представляє "План Трампа", який теж гівно, але суттєво кращий  для нас та гірший для рф особливо у військовій сфері.4. Держсекретар США вважає, що переговори у межах "Рамкової угоди", яка, можливо, буде підписана українською стороною, будуть тривати "декілька місяців" про що він заявив своєму німецькому колезі. 5. ВБ офіційно попередила США, що готова взяти на себе обов'язок розпочати бойові дії проти рф у випадку поновлення агресії. По словах Леммі, такий же обов'язок готові на себе взяти ще п'ять країн, переважно з Північної Європи. Держсекретар США збирається обговорити, чи вже обговорює, цей аспект "Гарантій безпеки" з європейськими колегами.6. Тепер щодо нібито погроз припинити постачання Україні зброї та розвідданих від США. Погроза існує, вона буде втілена у життя у випадку, ЯКЩО УКРАЇНА ВІДМОВИТЬСЯ ВІД РОБОТИ НАД ПРОПОЗИЦІЯМИ. Україна не збирається відмовлятися від роботи. Відповідно погроза не буде здійснена. 7. Санкції проти рф введені і Трамп не збирається їх скасовувати - обіцяє застосувати нові у випадку, якщо рф не прийме узгоджений з європейцями, українцями та американцями реальний "Мирний план", а не "План для обговорення пропозицій".  Резюме.  Нічого не вирішено, нічого не узгоджено - чекайте на вихідні дані після переговорів, а не ламайте собі голову читаючи все нові та нові вкиди від "Поважних ЗМІ" - там і третини правди немає. Я не вірю у те, що рф прийме до обговорення відкорегований  на користь України текст "Мирного плану" і "розчарований Трамп" буде вимушений підсилити тиск на рф.  Не читайте ЗМІ. Не читайте обговорення вкидів у соцмережах. Будете плакати коли вас будуть бити. Не трапилося нічого неочікуваного. Завтра ввечері дам інформацію про переговори Рубіо з європейцями. Вранці нарешті достукаю текст з резонами США, якими керувалися посадовці Трампа коли починали цю кампанію "примусу до миру". Вимушений визнати - вони мають реальне обґрунтування для дій, які зараз чинять. Гарного вечора та тихої ночі.