Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 509
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Я не хтів "нагнітати", але два с половиною місяці тому Данія частково ...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
12 600 Охват/переглядів 2026-01-12 05:04 Повідомлення №1895
Я не хтів "нагнітати", але два с половиною місяці тому Данія частково призупинила фінансування побудови заводу з виробництва певних вузлів та палива для української ракети "Фламінго", Також Данія поставила під сумнів майбутню можливість прийняття такої ракети на озброєння Данських Королевських ЗС зважаючи на "не переконливі результати застосування таких ракет Україною". Я промовчав, бо не хотів зайвого галасу навколо болючої теми. Я чекав як на закінчення "корупційного скандалу", який теж був одною з причин обмеження фінансування,  так і на "роботу над помилками", тобто результатами доведення ракети до розуму - були до неї вагомі технічні претензії. Станом на зараз маємо "повне відновлення фінансування всіх проектів пов'язаних з виробництвом ракети з боку Данської сторони". Також Данія знову розглядає можливість прийняття ракети на озброєння для власних ЗС, "якщо робота над усуненням недоліків буде успішно продовжена". Тепер можете сваритися та сварити мене за приховування інформації. Я хотів як краще та вважаю, що вчинив правильно. Гарного дня та гарних новин. Ввечері буде ще один допис - на прохання читачів розберемося з минулим та повангую на майбутнє. Тримайтеся та по можливості бережіть себе. Ще два тижні морозів нас не повинні зламати. .