Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 509
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | НЕ ПРО"ГРІМ"ИТЬ... Люди питають, а я не хотів до останнього відповідат...

Логотип телеграм спільноти - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
3 700 Охват/переглядів 2024-07-25 16:08 Повідомлення №678
НЕ ПРО"ГРІМ"ИТЬ... Люди питають, а я не хотів до останнього відповідати на питання щодо частково нашого ОТРК "Грім". На превеликий жаль цей перспективний ракетний комплекс ніяк не допоможе нам у цій війні. Перераховую причини по ступіні важливості. Він розроблявся та виготовлявся за гроші Саудівської Аравії яка має на нього "певні права". Одне з них - вона має право заблокувати його виробництво та застосування. На моє позавчорашнє питання щодо цього комплексу мені відповіли, що араби проти його застосування у війні проти росії. Друга проблема - фінансування виробництва. Якщо б навіть США домовилися з саудітами и ми б змогли його серійно виробляти, то грошей на це просто немає. Саудіти не дадуть, а американці та союзники вважають "Грім" недостатньо далекобійним та "сирим". У 2022му зафіксовано три випадки застосування ракет комплексу попри позицію саудитів, усі три, на жаль, невдалі - завадили ППО та РЕБ ворога. Самі ж американці вважають більш перспективним фінансування інших як суто українських розробок типу модифікацій "Нептуна", так і нових типів ракет частково спільного українсько-американського, і не тільки, виробництва. "Спільного" - це про постачання союзниками комплектуючих, зокрема електроніки, та фінансування серійного виробництва. На жаль українських грошей на це як не було, так і немає. Україна має вже крилаті та балістичні ракети з максимальною дальністю деяких до 1000км. Подробиць не буде. Це все, що я можу сказати. Що не можу, не скажу. Маю надію на те, що на запитання я відповів.