Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 509
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Розвідспільнота США попереджає владу України  про високу...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
19 200 Охват/переглядів 2026-01-28 17:09 Повідомлення №1957
ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Розвідспільнота США попереджає владу України  про високу вірогідність масованої змішаної атаки з боку рф у наступні 72 години.На даний момент США не отримували від рф попередження про намір  застосувати МБР "Орєшнік" чи інші засоби масового ураження по території України.Існує можливість з невеликими шансами на успіх укласти тимчасовий місячний мораторій на удари по енергетичній інфраструктурі рф та України, переговори по цій темі за посередництва США тривають. Не раджу мріяти про краще - шансів мало, проте російська сторона вчора знову заявила свою зацікавленість у укладанні тимчасового мораторію на "широких умовах". Задовольнити ті у повному обсязі майже неможливо. На жаль.  На останок непогана новина з прицілом на наступий опалювальний сезон. Від Німеччини. Тамтешнє Міненерго готово розробити проект децентралізованого теплозабезпечення для Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Харківа, Чернігіва, Сум, Запоріжжя та Херсону  та сприяти швидкому втіленню його у життя у тому числі за кошти з відсотків, нарахованих на арештовані російські активи у Європі.  Начебто все норм, але питання - що буде з малими та середніми прифронтовими містами та містечками? Маю надію на те, що і до них черга дійде якнайшвидше.  Гарного вечора та тихої, по можлвості, ночі. Бережіть себе. P.S.  Завтра новини будуть тільки вдень - до 15 00 повинен відправити дещо роботодавцям. У чаті мене майже не буде. Потім новини дам. Чесно. Шви сьогодні зняли, вже трохи легше барабанити по клаві.))