Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 509
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | а). Підписана угода здатна "значно скоротити втрати ЄС у торгівля з СШ...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
14 100 Охват/переглядів 2026-01-28 05:37 Повідомлення №1956
а). Підписана угода здатна "значно скоротити втрати ЄС у торгівля з США після підвищення Трампом тарифів на європейські товари. б). ЄС отримав додатковий, разом з традиційними, важіль впливу на США та "певною мірою" може скористатися здобутою перевагою для перегляду досягнутої тарифної угоди між США та Європейським Союзом. в). Держдеп США вважає, що у разі підписання аналогічної угоди, хоча б у обмеженому форматі, між Китаєм та ЄС Європа зможе "переважно диктувати умови" у торгівельних суперечках між США та ЄС, г). Держдеп США радить Президенту США зупинити спіраль конфронтації з ЄС та Канадою та спрямувати зусилля дипломатії США для відновлення традиційних зв'язків між США та Європою.  Буду намагатися отримати ключові тези цієї "Оцінки". Хоча навряд чи дадуть.  Матеріалів дуже багато. Треба написати і про оцінку положення рф американцями, і обіцяне про наше військо та шляхи його реформування, і дати новини, бо тільки що дав лише третину від того, що маю, і про наміри Європи сприяти розвитку у нас "плюралістичного партійного середовища", і про нашу владу та опозицію, які зараз влаштували змагання у стилі "тупий проти тупішого", і про можливі вибори при "наявності відсутності" кандидатури на них посла у ВБ Залужного... Часу немає - моя активність на каналі не пройшла непоміченою і мене припахивають по роботі. Обіцяю давати мінімум по одному допису у день. Старатися буду дати більше. Попередження про масований обстріл досі немає, хайпожерам затикайте рота тижневими шкарпетками. Не слухайте лякалки про "Кукарешнік" - американці вважають його застосування вкрай малоймовірним, зважаючи на обмежену кількість зразків зброї та початок "мирного процесу". По менший мірі станом на вчора рф не попереджала США про можливе його застосування. Будуть зміни - буду інформувати одразу.. Гарного дня та гарних новин..