Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | СТАМБУЛ. ПІСЛЯМОВА. На щастя для всіх це буде короткий допис. ) Про зм...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
9 930 Охват/переглядів 2025-07-24 13:53 Повідомлення №1460
СТАМБУЛ. ПІСЛЯМОВА. На щастя для всіх це буде короткий допис. ) Про зміст майже безрезультатних переговорів між Україною та рф у Стамбулі загалом відомо все. Але не загалом, розповім про два нюанси у попередніх обговореннях, у яких приймала участь американська сторона.  Росіяне за власної ініціативи пропонують відновити дію "Мораторію" на удари по об'єктах критичної та енергетичної інфраструктури. Мотивують вони все це тим, що скоро зима і треба "опікуватися інтересами мирного населення яке не повинно стаждати під час бойових дій під час опалювального сезону". Лицемірство, але як є. І от під тим соусом росіяне вимагають не атакувати новостворену енергетичну інфраструктуру, яка дозволить підключити ЗАЕС до енергетичної системи рф. Мотивують вони таку необхідність опікуванням за безпеку роботи станції та необхідність безпечного електропостачання для її роботи. Щоби "проштовхнути" угоду по цій темі рф попросила допомоги у США - Був обмін думками між Рубіо та Ушаковим. Нам розповіли, що Держсекретар пообіцяв проінформувати про російську пропозицію владу України, проте відмовився здійснювати на неї тиск.  Як підсумок. Українська делегація відмовилася обговорювати російську пропозицію та заявила, що ЗСУ будуть атакувати будь які позазаконно побудовані  споруди на своїй території. Підключення ЗАЕС до російської енергосистеми доки ще відкладається.  Також обидві делегації вчергове обмінялися списками об'єктів енергетичної та критичної інфраструктури, які будуть підпадати під дію мораторію на удари. На наступній зустрічі узгоджені списки можуть бути затверджені.  Також цікавий нюанс - росіяне вимагають поширення дії "Мораторію" на власні цивільні аеропорти навколо яких, як вони хочуть, повинна бути створена "вільна від присутності БПЛА зона". Українська делегація вимагає такого ж мораторію для українських аеропортів задля відновлення вільного авіасполучення. Відповіді від делегації рф на цю ініціативу не було, питання будуть обговорювати у путіна вищі інстанції. Ну і новина цікава своєю передбаченістю.  Президент Трамп три дні тому  пригальмував передачу Україна нових, суто американських, пакетів зброї, в очікуванні результатів переговорів у Стамбулі. Але, що цікаво, Держсекретар США все ж таки добився схвалення продажу Україні інших двох пакетів зброї не очікуючи на результати цих переговорів. Це взагалі симптоматично - Трамп вже починає розуміти, що на  будь які суттєві результати на переговорах з рф розраховувати не доводиться. Так згодом, можна буде розраховувати і на введення санкцій після спливу терміну 50-ти денного ультиматуму. Дай Боже. Ну і вчергове передаю попередження для американської амбасади та для нашої влади від Уряду США. У найближчі чотири дні існує висока вірогідність масованих обстрілів з боку рф, однією з цілей майже напевно буде Київ.  Гарного вечора. Бережіть себе.