Джерело
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Більше місяця майже стоїть реанімація побитої техніки. Додалася нова п...
11 800 Охват/переглядів
2025-07-23 16:39
Повідомлення №1456
Більше місяця майже стоїть реанімація побитої техніки. Додалася нова під час останніх втрат. Обіцяних грошей на ремонт як не було, так і немає досі. І, думаю, не буде - мені повідомили, що вона буде зписана. Приїхали. Я тримався скільки міг. Вислуховував від хлопців звинувачення у "чистоплюйстві та егоїзмі", від наших адмінів тут та на ФБ теж. Не просив нічого у підписників, видоїв постійних донорів досуху на три місяці наперед. Собі залишаю гроші виключно на базові потреби. Мені більше ніде їх брати. Про нові потреби не скажу нічого - треба все оцінити на місці. Просити у людей щось - для мене пекельні тортури. Але мене приперли до стінки - прошу про допомогу. Потрібно зібрати 93 тисячі - ми зможемо через два тижні віддати техніку хлопцям. Якщо є така можливість, допоможіть, будь ласка. Не мені - хлопцям, яким та техніка може зберегти життя. Буду вдячний. 4441114469771859 Про рішення Президента США після візиту Келлога до Києва розповім післязавтра - досі не маю подробиць про "План", який Спецпредставник привіз з України. І це виключно моя провина - я так замотався, що забув попросити дати нам його хоча б тезово. Пробачте, винен, виправлюсь. Гарного вечора та тихої ночі.