Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ДВА ПИТАННЯ - ДВІ ВІДПОВІДІ. Роботу закінчено, лежу на валізах, читаю ...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
11 000 Охват/переглядів 2025-06-08 16:06 Повідомлення №1338
ДВА ПИТАННЯ - ДВІ ВІДПОВІДІ. Роботу закінчено, лежу на валізах, читаю коменти і трохи дратуюсь. Дратування моє з приводу анонсованого путіним засідання РНБО. Я поганий прогнозист, проте маю непогану інформацію.  В жодному разі путін не оголосить масштабну мобілізацію і не розпочне підготовку до неї. На превеликий жаль він мразота, а не ідіот. Економіка не дозволяє здійснити такий крок. На щастя? На жаль? - питання спірне.  Майже напевно буде озвучено пропагандистський, зі "стукотінням туфлею по трибуні", наказ "мочити терористів у сортирі", тобто знищувати "Центри прийняття терористичних рішень". Що нам з цього? А нічого. По ГУР на Рибальському били чотири рази, по СБУ на Володимирський на моїй пам'яті двічі, можу помилятися. Що зміниться від погроз путіна? НІЧОГО. Києву будуть діставатися вершки від обстрілів, проте будуть бити також по енергетиці, хоча не у довгостроковій перспективі (пару-трійку разів). путін стовідсотково, "на бидло", віддасть наказ знищити наш ОПК, який "Є основою терору проти цивільних росіян". путін заявить про неможливість переговорів з "київськими терористами" доти, доки вони "не припинять терор".  Буде ще пара-трійка громоподібних заяв про "помсту київському режиму" та таке інше, але, якщо зважати на МОЖЛИВОСТІ, а не на БАЖАННЯ, по великому рахунку все буде так, як було до засідання.  Основна мета проведення цього засідання - гра на своє бидло - "Дивіться, які ми страшні та рішучі", і рівнозначно на українців - знову збентежити нашу суспільну думку та примусити більшість до чергового закопування у помирайку.  Відповідати на питання пана Володимира про Трампа та Маска довго - то вже по поверненню. А от на питання щодо можливості запровадження санкцій проти України, про що натякав Трамп, дещо скажу.  Його заява - "запобіжник" проти введення санкцій проти рф, обгрунтування відмови від введення таких санкцій - "Я невдоволений обома, але не ввожу санкції проти обох - нехай домовляються". Я трохи поінформований про "санкційну кухню" США, я раніше всіх казав, що закон про санкції "Грема - Блюменталя спочатку Трамп обріже, а потім буде ветувати та відправляти на подальшу кастрацію.  Так от, не буде ніяких санкцій проти України, як їх до осені не буде проти рф. Гра з боку Трампа абсолютно брудна, але цілком прозора та зрозуміла.  Гарного вечора. Тримайтеся та не ведіться на вкиди. До осені буде важко, але витримаємо. Я в цьому впевнений.