Джерело
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | СПОВІДЬ НЕАДЕКВАТУ. Спека, 37 у тіні. Працюю, піт річкою. Літає всяка ...
11 800 Охват/переглядів
2025-06-07 12:08
Повідомлення №1336
СПОВІДЬ НЕАДЕКВАТУ. Спека, 37 у тіні. Працюю, піт річкою. Літає всяка підарасня, хто глядить, хто КАБи пускає, щастя що не на нас. Злий, як пес скажений - сильні військові люди на хер різьбу на двох болтах з водомета зірвали. Підходить комбат.- Сергію, там з тобою якісь великі х...ї побалакати хочуть, трубку візьми, будь ласка. Кажуть що двічі телефонували, але ти не відповідаєш. До того були три дзвінка, але я у таких відрядженнях взагалі ані з ким не розмовляю, навіть з дітьми. Комбат пішов, я знову до зірваного болта. Наполовину викрутив падлюку і тут дзвінок. Натискаю.на відповідь і в серцях у сторону бурчу:- Ну, блядина ти паскудна, заї...ла ти мене. Я ж тебе все одно, мммм..., згвалтую (іншим словом). Бурчав я це у сторону річки, начебто не гучно, але коли підніс слухавку до вуха, то почув наступне:- Сергію Сергійовичу, це помічник міністра.... Я до вас ще не дзвонив, чого така неадекватна реакція? Ви щось маєте проти міністра чи нашого міністерства?- Перепрошую, але я не до вас звертався, а до залізяччя яке ремонтую. Пауза секунд на 10.- Я вам пізніше краще зателефоную. Бережіть себе та охолоджуйтесь по можливості. Я так розумію, що у неадеквати, які з залізяччям розмовляють, мене вже записали. Мабуть вже не передзвонить. Так що відписуйтеся від каналу - таким неадекватам як я не місце у у цивілізованому блогерстві. ))