Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | СПОВІДЬ НЕАДЕКВАТУ. Спека, 37 у тіні. Працюю, піт річкою. Літає всяка ...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
11 800 Охват/переглядів 2025-06-07 12:08 Повідомлення №1336
СПОВІДЬ НЕАДЕКВАТУ. Спека, 37 у тіні. Працюю, піт річкою. Літає всяка підарасня, хто глядить, хто КАБи пускає, щастя що не на нас. Злий, як пес скажений - сильні військові люди на хер різьбу на двох болтах з водомета зірвали.  Підходить комбат.- Сергію, там з тобою якісь великі х...ї побалакати хочуть, трубку візьми, будь ласка. Кажуть що двічі телефонували, але  ти не відповідаєш.  До того були три дзвінка, але я у таких відрядженнях взагалі ані з ким не розмовляю, навіть з дітьми.  Комбат пішов, я знову до зірваного болта. Наполовину викрутив падлюку і тут дзвінок. Натискаю.на відповідь і в серцях у сторону бурчу:- Ну, блядина ти паскудна, заї...ла ти мене. Я ж тебе все одно, мммм..., згвалтую (іншим словом).  Бурчав я це у сторону річки, начебто не гучно, але коли підніс слухавку до вуха, то почув наступне:- Сергію Сергійовичу, це помічник міністра.... Я до вас ще не дзвонив, чого така неадекватна реакція? Ви щось маєте проти міністра чи нашого міністерства?- Перепрошую, але я не до вас звертався, а до залізяччя яке ремонтую. Пауза секунд на 10.- Я вам пізніше краще зателефоную. Бережіть себе та охолоджуйтесь по можливості.  Я так розумію, що у неадеквати, які з залізяччям розмовляють,  мене вже записали. Мабуть вже не передзвонить.  Так що відписуйтеся від каналу - таким неадекватам як я не місце у у цивілізованому блогерстві. ))