Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | 2. У Чорному морі проводиться "гуманітарне розмінування" задля впровад...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
9 200 Охват/переглядів 2025-05-06 03:15 Повідомлення №1257
2. У Чорному морі проводиться "гуманітарне розмінування" задля впровадження режиму вільного судноплавства. У межах дії такого режиму жодна з сторін не має право на затримку та обшук цивільних суден та провокативні дії проти військових кораблів обох держав. рф звільнює Кінбурнську косу задля розблокування роботи Миколаївського порту та суднобудівних заводів. 3. Україна виводить війська з Курської та Білгородської областей та "інших території рф" (!!!), рф виводить війська з Харківської області. Подальші територіальні обміни вирішуються на переговорах про перемир'я.4. Україна визнає "фактичну приналежність Криму росії", також це визнає США без юридичної фіксації такої приналежності. На півострів можуть повернутися міжнародний бізнес та банкінг. Тут у України багато застережень та зауважень, сторони домовилися продовжити консультації.5. Україна визнає де-факто контроль над окупованими рф іншими територіями, дає дозвіл на ведення там бізнесу , податки від такої діяльності розподіляються порівну між двома сторонами. 6. Після досягнення сталого режиму припинення вогню в Україну вводяться міжнародні озброєні місії Держав "Коаліції Охочих". США готові надати для них кіберзахист та постійні розвіддані. Досі обговорюються "Гарантії безпеки" зі сторони США для учасників такої місії. Переговори будуть продовжені.7. Україна отримає контроль, без введення військ, над 50 - 100 км територією уздовж узбережжя Дніпра задля впровадження режиму вільного судноплавства по ньому.. Контроль за Каховською ГЕС передається Україні, на кошти донорів відновлюється гребля для забезпечення постачання води у Крим та на ЗАЕС. 8. Після впровадження сталого, не менше трьох місяців, впровадження "режиму припинення вогню" рф отримає послаблення (не відміну) "визначеного об'єму санкцій" введених проти її сировинного та банківського секторів. Сторони дійшли згоди щодо переліку таких санкцій після тривалих дискусій. По конкретиці мені нічого невідомо. 9. Україна або відмовляється від вступу у НАТО на Конституційному рівні, або США "здійснюють юридично обов'язкові кроки задля того, щоби унеможливити такий вступ". По всім іншим питанням, на думку США, Україна та рф повинні надалі домовлятися напряму при "широкому міжнародному посередництві" та вийти протягом цього року на результат - підписання або "Угоди про перемир'я, або  повноцінної "Мирної Угоди".  Сьогодні ввечері дам новини. Завтра вранці матеріал по Китаю. Ви мене пробачте за вчора - адмін дала допис про те, що я зайнятий. Справа в тому, що я потрапив буквально з корабля на бал. Ми таки з вірогідністю у 99 відсотків отримаємо "другого хазяїна" у особі ЄК причому не у липні, а вже на початку червня. І цей хазяїн - бюрократ дуже багато вимагає "бамаг" по усіх сферах діяльності наших організацій. Часу немає від слова взагалі - через тиждень треба починати ремонт "Акули", а ще відповідати на ваші питання на Трубі. Часу на сон та відпочинок мало. Але я справлюся. Тільки не шпиняйте дуже по другорядним питанням. Переводив та писав дуже швидко, тому виправляйте місця, де є помилки.  Гарного дня та гарних новин. А ввечері я їх дам - вони точно є.