Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ПРОШУ ПРОБАЧЕННЯ. Я сьогодні поза доступом - приїхав у гості спочатку ...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
11 000 Охват/переглядів 2025-05-04 17:17 Повідомлення №1254
ПРОШУ ПРОБАЧЕННЯ. Я сьогодні поза доступом - приїхав у гості спочатку один побратим, потім до нього доєдналися ще двоє моїх колишніх підлеглих ще з перших днів війни... Писати про все, що обіцяв, буду завтра.  По-перше про міжнародні переговори Держсекретаря США та нашого Президента.  По-друге. Вимушений визнати що я занадто розслабився - лише десь годину назад поліз у пошту, а там ще зі вчора лежать "22 пункти від Келлога" про які я так просив. Перекладу, щось відкоментую, завтра дам.  Ну і по Китаю дам пост обов'язково. Вихожу на роботу, куди діватися від вас?)) Ну і рекомендую почитати новину від "поважної" NYT яку я давав ще восени минулого року знову абсолютно першим. Перший ізраїльський "Петріот" закінчують модернізовувати - про відновлення фінансування я інформував  майже місяць тому. До кінця травня він буде в Україні. Ще один буде у липні. Президент Трамп вже віддав розпорядження про передачу. Мені кажуть що вони будуть модернізовані  до рівня РАС-3. Я не спеціаліст, про це нехай сперечаються ті, хто в цьому розбирається. По менший мірі командир одного дивізіону каже, що "гарна машина має получитися". Має та має, я тільки за.  До завтра. Гарного вечора та гарних новин.  P.S. Завтра доведеться створювати банку. Треба запчастини та не тільки... Пробачте ще раз.