Джерело
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ПРО ЛІЖКА У БОРДЕЛІ. Панове, станом на зараз у мене немає точних дани...
11 400 Охват/переглядів
2025-05-01 17:25
Повідомлення №1251
ПРО ЛІЖКА У БОРДЕЛІ. Панове, станом на зараз у мене немає точних даних про звільнення Уолтца, проте дозвольте нагадати - саме я писав, що він буде першою пташкою яку трампівські зозуленята неминуче викинуть з теплого гніздечка. Наступний - Гегсет. Ще скажу, що три дні тому на цю посаду претендували два спецпредставника Президента США - Келлог та Уіткофф. Останнього як рідну душу бажає бачити на посаді Трамп, першого Рубіо. Хоча "Політіко" - дуууже зашкварене ЗМІ, проте ця інформація може бути правдивою. Але не поспішайте алярмувати. Нас повинно цікавити не "рило на посаді", а наслідки для особисто України від знаходження на посаді цього рила. Станом на зараз Уіткофф де-факто виконує саме обов'язки Радника з Нацбезпеки. Не зважаючи на абсолютний провал усіх своїх місій він тримається на посаді виключно тому, що його "любить" Трамп, бо він ніколи не каже нічого проти "генеральної лінії партії". Скаже Трамп щоби Уіткофф поїхав домовлятися з пінгвінами з підсанкційних островів про співпрацю та стратегічне партнерство - поїде і слова не скаже проти. Що такий "Радник" нарадить - можете самі собі уявити. Уіткофф та Рубіо станом на зараз єдині, хто має "доступ до тіла". Особисто я не очікую від призначення Уіткоффа Радником нічого поганого, навіть навпаки - його наївність та некомпетентність не можуть не призвести Президента Трампа до помилок, зокрема у "українському питанні" які, я все ж думаю, зіграють на руку і нам, і Європі. А загалом... Трамп має три башти у своєму близькому оточенні, як і його улюбленець путін. І крок по здобуттю рівноваги у своєму оточенні, а башта Рубіо зараз впевнено лідирує по впливу, крок, скажемо так, умовно розумний, якби Уіткофф був спеціалістом, а не "ідіотом, хоча хорошим парнем", як його охарактеризував той же Уолтц, сама не великого розуму людина. Спокійно, панове. Ліжка у Вашингтонському борделі поміняли, контингент працівниць залишився той же. Буде достовірна інформація про призначення - дам одразу. Проте, якою б вона не була, не варто волати ані про перемогу, ані, тим більше, про зраду. - нам своє робити, а за американським жабогадюкінгом варто спостерігати з попкорном та з холодною головою. Можна з бокалом червоного.)) А ще, я так думаю, ви вже читали "Венса" про ще 100 днів протягом яких Трамп буде "боротися за мир". А я казав, що хріна лисого США вийдуть з переговорного процесу на радість Китаю. Спокою, впевненості та терпіння. Нам своє робити.