Джерело
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | А ТРАМП ТО НЕ НАСТОЯЩИЙ"! Ті, хто прийшов за мною на канал ще з ЮАшних...
9 800 Охват/переглядів
2025-04-27 17:25
Повідомлення №1243
"А ТРАМП ТО НЕ НАСТОЯЩИЙ"! Ті, хто прийшов за мною на канал ще з ЮАшних Блогів мабуть пам'ятають мою "Новоросійську Одісею" 2014го року. Тоді мене, ще суднобудівника який працював у київський філії німецької суднобудівної кампанії, після легкого поранення примусово, під загрозою звільнення, відправили трохи "порулити" новоросійською філією - тамтешній директор пішов у алкогольний штопор. Я тоді ледь звідти повернувся - а міг би і років через 10 повернутися. Потім Соня на "РадіоРоксі" її зачитувала під гучний регіт Кузіна. Може після війни переклад зроблю та людям тут почитати дам. Це я до чого. Отой російський алкан - директор періодично лізе до мене поспілкуватися. Я його не баню - він дуже кумедний, обожнюю "Сидорова-Сидоріні" тролити. Він вічно всього боїться, то наших шпигунів, то терористів Буданова, то наших ракет, після першого підриву Кримського мосту та під час Контрнаступу жалівся, що йому доведеться у Владивосток від хохлів тікати. І перед вечерею він знову мені петицію надіслав. Дослівно: - Там (У Римі) Трамп был одурманеный, мне моя врач знакомая по пяти признакам определила. Это ваша, хохлов, работа? Я лише спитав - То твій особистий психіатр одкровенням поділився? Образився знову, обізвав мене "долбоебом х...ляцким" та кудись подівся. Мабуть лікуватися побіг. Я так думаю. А може й гойдане з свого 18го поверху з криком - "Хохляцкие танки"? Дай то Боже. А ви кажете що ми нічого не можемо, у меншовартості змагаємося - оно Трампа опоїли - одурманили. Яка нація ще на таке здатна?