Джерело
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | АНОНС. Панове, я не маю часу для ведення каналу, термінові справи та "...
10 200 Охват/переглядів
2025-04-21 15:08
Повідомлення №1229
АНОНС. Панове, я не маю часу для ведення каналу, термінові справи та "відрядження з відрядження". Дуже багато потім розповім і про Іран з Україною і про "технічні переговори" які прямо зараз тривають між європейцями, українцями та американцями. Скажу лише одне. Основний камінь спотикання на них не Крим і не НАТО. Основні теми по яких не вдається зблизити позиції сторін - доля російських заморожених активів у США та Європі та можливе ведення бізнесу з рф взагалі та на на окупованих територіях зокрема. Спільна позиція Європи та України - не може бути й мови про бізнес третіх країн на окупованих територіях без дозволу України, як не може бути й мови про розморожування російських активів до виплати всіх завданих Україні збитків. Позиція США та рф наступна - після впровадження режиму припинення вогню активи рф у США будуть розморожені та на ті, рф може буде купувати американські товари, від літаків, до автівок. Яке спільне формулювання знайдуть сторони переговорів на майбутньому їх турі у Лондоні - невідомо, однак з цією позицією до путіна знову полетить Уіткофф. Завтра ввечері скоріш за все зможу виділити час на допис, можливо навіть два. А доки ще вимушений відкланятися. Гарного вечора та до завтра. P.S. путін повідомив американську сторону про те, що він готовий започаткувати чергове "секторальне перемир'я" у частині двосторонньої відмови від атак об'єктів цивільної інфраструктури зокрема такої, яка знаходиться посеред щільної забудови. Енергетичне перемир'я не продовжено, але "рф готова по замовчуванню його підтримувати до порушень такого з боку української сторони". По факту - обстріли можуть повернутися у будь який час. P.P.S. Прохання. Не намагайтеся мене втягнути у срач навколо дописів Казаріна та Костенка по "прикладній якбитології". Я на цю тему неодноразово казав і свою думку не зміню ніколи.