Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ОФІЦІЙНО.Тільки що отримали наказ "максимально широко освітлювати та п...

Логотип телеграм спільноти - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
11 100 Охват/переглядів 2025-04-16 01:02 Повідомлення №1222
ОФІЦІЙНО.Тільки що отримали наказ "максимально широко освітлювати та пропагувати офіційну позицію уряду США щоби припинити шкідливі інсінуації навколо заяв не вповноважених на висловлювння офііційної точки зору уряду США персон". Привіт Уіткоффу від Рубіо. Жодних домовленостей із РФ, поки не буде припинення вогню у "м’ясорубці" в Україні, - ДерждепСполучені Штати не укладатимуть жодних рішень із Росією і не послаблюватимуть санкції проти неї, поки не буде досягнуто припинення вогню в Україні. Про це заявила у вівторок журналістам у Вашингтоні речниця Державного департаменту США Теммі Брюс.Вона відповіла на запитання про останній раунд переговорів з Росією та можливість того, що США послаблять санкції проти Росії."Не буде жодних переговорів, жодних рішень, жодних домовленостей, поки ця бійня не припиниться", - заявила представниця Держдепу.Водночас речниця Держдепу назвала війну в Україні "м’ясорубкою", де нічого не змінилося. Брюс також наголосила, що після російського ракетного удару по Сумах у Вербну неділю складається динаміка, яка викликає більше запитань про те, хто дійсно відданий миру та припиненню вогню."І все ж ми продовжуємо працювати, очевидно, для припинення вогню". Ну і щодо можливого затримання Порошенка навколо якого вже почався галас. Я задав тільки що питання, "Чи санкціонували подібні силові дії американці"?, бо дія "американського імунітету" для п'ятого Президента України хоч і призупинена рішенням Трампа, проте не скасована. Відповіддю було: "Нам нічого про це невідомо, але можливий арешт Порошенка може дати зайві козирі нашим україноскептикам та ПрезидентуСША які справедливо звинуватять вашого Президента у побудові в Україні диктатури". Все. Розумійте як хочете. Ну і на останок відповідь на питання про наше можливе майбутнє фінансування та збереження при цьому підпорядкованості Держдепу. По факту нас здають у оренду при умові що ми будемо як і раніше виконувати свою роботу для Держдепу. Її залишилося мало - згорнуті майже 80 відсотків колишніх напрямків. Ми як і раніше будемо отримувати інформацію з США, але, можливо, якщо угоду буде формалізовано, то ми будемо мати таку ж з ЄС чи окремої Держави ЄС, яка буде нас фінансувати. Якщо пройде останній варіант, то це можуть бути або Нідерланди, або Франція, або Німеччина. Побачимо. Дай Боже щоби воно все "зрослося" до липня. Гарного дня. Тримайтеся. І ще раз дуже дякую за закритий збір!!!