Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - МАРШАЛОК
Додано 14 лип 2024

МАРШАЛОК

@Marshal_OK
Кількість підписників: 230
Фото: 506
Відео: 21
Посилання: 127
Опис:
Про економіку, фінанси, податки і не тільки - останні новини, аналітика, власний погляд.

👥 Кількість підписників

230
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -2

👁️ Середній перегляд на повідомлення

125
Середній/День:: 158
Середній/Тиждень:: 111
ERR: 54.35%

📊 Кількість повідомлень на день

0.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 0.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 150 24-07-16 06:06
Така собі парочка… Він - Трамп і його віце-президент (якщо звісно Дональд переможе), щирий українолюбфоб - Джей Ді Венс і його заяви: ⁃ Врегулювання українського "конфлікту" вимагає закріплення нейтралітету України і заморожування територіальних суперечок, що є фундаментальними речами, про які росіяни просили від самого початку; ⁃ Закликав Палату представників блокувати допомогу Києву, оскільки США мають зайнятися забезпеченням безпеки власного кордону, а не ухвалювати законопроекти про допомогу зарубіжним країнам, крім Ізраїлю; ⁃ Закон про конфіскацію російських активів на користь України (REPO), у разі повернення в Білий дім Трампа, унеможливить дипломатичні зусилля з Москвою з його боку; ⁃ Небажання Білого дому вести переговори з путіним назвав абсурдним; ⁃ Оцінив інтерв'ю путіна журналісту Такеру Карлсону як вражаючим; ⁃ Називав твердження про те, що все населення України одноголосно підтримує протистояння росії — "безглуздим і абсурдним"; ⁃ Київ і Вашингтон повинні визнати той факт, що цілі Володимира Зеленського щодо повернення України до кордонів 1991 року нереалістичні.В принципі можливо, що ось це все - це не що інше, як такі собі політичні ігрища (спайсі популізм), загравання із виборцями… Тому не виключено (проте ймовірність мізерна), що якщо так станеться і ці двоє прийдуть до влади, то все може змінитися і перекрутитися на 180 градусів… Ну і політика в Америці трохи не так працює і рішення не ухвалюються одноосібно. Як то кажуть - не Президентом єдиним і тим більше, а хто такий віцепрезидент в США…Але однаково, Боже дай здорового глузду великому американському народові…