Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Максим Яли
Додано 14 лип 2024

Максим Яли

@MaksymYali
Кількість підписників: 2 013
Фото: 1,420
Відео: 762
Посилання: 1,520
Опис:
Здесь вы сможете найти оперативный анализ важнейших событий Украинской Отечественной Войны.
Джерело

Максим Яли | Ранок суботи почався з дебатів з черговим кремлівським пропаг@ндом на ...

Логотип телеграм спільноти - Максим Яли Максим Яли @MaksymYali
1 450 Охват/переглядів 2025-08-02 09:27 Повідомлення №6587
Ранок суботи почався з дебатів з черговим кремлівським пропаг@ндом на ТБ Єгипту, який намагався в черговий раз навішати глядачам локшину на вуха про те, що аби зупинити російсько-українську війну, треба зрозуміти причини її початку. Про "8 років бамбіли Дамбас" , НАТО та іншу пропагандистську дічину. Тут я вже не втримався:" Я є тим самим мешканцем Донбасу, який там народився і пржив більшу частину життя. Я не просив, щоб мене "захищали". Але тепер моє рідне місто Маріуполь зруйноване, а кількість загиблих цивільних за оцінками фахівців становить десятки тисяч і цифрі доходять і до 100 тисяч. Мої друзі та знайомі вбиті . Моя мати та сестра , дякуючи Богу, вижили. Сотні тисяч втратили свої домівки, близьких та рідних. І така картина спостерігається звідусіль, куди приходять російські війська, аби "звільнити" їх. Ми живемо в епоху інтернету і кожен охочий може увійти в соцмережі і подивитися фото та відео знищених українських міст. Я не можу запросити свого сина приїхати до Києва до мене як раніше. тому що чи не кожного дня путін надсилає балістичні ракети та дрони, аби вбивати мирних громадян , які це було в черговий раз кілька днів тому.І ці ракети падали вже кількасот метрів від мого будинку, вбиваючи мирних жителів. Я не хочу, щоб мого сина вбили.Тому ганьба моєму опоненту, який все це чудово знає, але за кремлівські кошти розповсюджує цю пропагандистську маячню! Я знвю як працює пропаганда і досліджую її багато років. Тому не вірте у все те, що він каже.Єдина причина, чому ця війна й досі триває - це міжнародний злочинець президент рф путін. На арешт якого видав ордер Міжнародний кримінальний суд за викрадання українських дітей. В тому числі з мого рідного міста .Скажіть мені, чому ми маємо дарувати йому Запоріжжя та Херсон, з якого російські війська втекли в листопаді 2022-го? Чому ми маємо дарувати йому території, на яких навіть його фейкоівий "референдум" не проводився? Мене і сотні тисяч інших мешканців окупованих маси хтось питав, чи хочу я жити в росії? Хтось мені надав можливість проголосувати і висловити свою незгоду? Я можу повернутися у рідне місто?Тому не вірте у всю цю маячню про НАТО! Україна у 2014 році була позаблоковою державою. Це врятувало нас від початку війни?Ні.Просто одна хвора людина захотіла реставрувати імперію. А без України та її військового, економічного, демонрафічного потенціалу це неможливо. Ось і всі причини!"