Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Максим Микитась 🇺🇦 Укрбуд
Додано 14 лип 2024

Максим Микитась 🇺🇦 Укрбуд

@MaksimMikitas
Кількість підписників: 1 624
Фото: 919
Відео: 325
Посилання: 416
Опис:
✍️ для комунікації пишіть на [email protected] 🇺🇦 я тут і на сторінці в ФБ Максим Микитась Укрбуд ‼️ Приєднуйтеся. Буде гаряче

👥 Кількість підписників

1 624
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: -36
Середній/Місяць:: +514

👁️ Середній перегляд на повідомлення

872
Середній/День:: 403
Середній/Тиждень:: 634
ERR: 53.69%

📊 Кількість повідомлень на день

0.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 0.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

🇺🇦 - Друзі звернули мою увагу на скандали що розгораються довкола Ігоря Кривецького, в народі відомого на аку "Пупс"Бачив, зокрема, його останнє інтерв'ю своїй же журналістці Яніні Соколовій, яке дружньо розігнали його медіа й блогери, що він з десяток закупився у воєнні роки.Ці його пасажі що Менора від єврейських релігійних організацій у Києві - це провокація проти українців... Або що реалізація права наших хлопців у 18-20-ть років на вільне переміщення на власний розсуд через кордон туди сюди - це виявляється злочин президента проти України. І багато ще цікавого від новоспеченого "політика". - Що сказати? Я Ігоря непогано знаю. Як екс-нардепа, бізнесмена, і, того ким насправді був для всіх раніше. Думаю, веде він зараз хитру гру. "Наривається" так би мовити для опозиційного іміджу. Викликає 🔥 на себе: атакує під час війни керівництво України і армії аби потім грати у жертву. Політичне бла-бла в своїх медіа щоб відбілити старе... Але є й інший Ігор, якого я знаю. Не "політик", а ким він є насправді. Там точно не політична критика слабке місце - а гроші, й чималі гроші. Точніше, як вони в нього з'являлися. В тому числі й з прив'язкою до Укрбуду. Думаю чи почати підсвічувати ці скриті аспекти й факти, реальні - 😉, а не оте політичне бла-бла комерса на загал. Чи є сенс розгортати картину публічно? Зазвичай я не прихильник політичного шуму і надаю перевагу конструктивній розмові... подивимося.P.S. а кому цікавий той дим з 'нарватої критики' (СБУ її вже зацінило)) в інтерв'ю Ігоря своїм домашнім медіа - то інджой👇👇https://youtu.be/4NTHcYKJlCA?si=toVQr7MDeXhZpjX4
😨 Спадщина Черновецького: соратник екс-мера та Комарницького отримав підозру за самовільне захоплення землі та незаконне будівництво у прибережній захисній смузіМова про Олександра Супруненка, колишнього депутата Київради, який також є екснардепом VI та VIII скликань. За даними слідства, маючи у власності 10 соток на Воскресенських садах, Супруненко без жодних дозволів «розширив» свою ділянку ще майже на 30 соток комунальної землі вздовж Десенки та Дарницького каналу.😠 Йдеться про територію в межах 100-метрової прибережної захисної смуги - зони, де будь-яка приватна забудова прямо заборонена законом. Але для людей із подібним минулим це, схоже, завжди було лише рекомендацією.Захоплену землю обгородили парканом, мешканцям перекрили доступ до води і звели одноповерховий будинок.Супруненко - добре відоме прізвище ще з часів команди Леоніда Черновецького, коли київська земля зникала швидше, ніж Деніс Комарницький встигає зʼїсти штрудель у Відні.🤔 Цікаво, це випадковий епізод чи продовження розбору багаторічної спадщини дерибану столиці, початого у межах операції "Чисте місто?...Київ Влада
Мир в Україні не настане вже завтра, але ми рухаємося вперед, і я відчуваю стриманий оптимізм. Такою була моя відповідь у Давосі на вступне запитання модераторапанельної дискусії «Шлях до миру в Україні: силою чи згодою?». Передусім маємо тверезо оцінювати реальність: сьогодні ми проходимо через найкривавішу війну після 1945 року. Сподіваюся, що ми все ж таки на шляху до кардинального рішення. Ми рухаємося вперед, і хоча було б неправдою обіцяти, що мир настане вже завтра, зусилля для цього докладаються величезні. Якщо потрібно чітко окреслити ситуацію, у якій ми перебуваємо зараз, я б використав термін «стриманий оптимізм».Багато хто говорить про те, що Україна повинна мати місце за столом перемовин. Насправді ми вже в процесі, і цей процес не йде без нас. Зокрема, ми провели серйозну роботу з представниками команди Дональда Трампа. Розуміємо, що зі слабкої позиції говорити з Росією неможливо. Тому нам критично необхідна подальша єдність і допомога партнерів: від озброєння до політичного впливу громад. Чвари між партнерами лише грають на руку ворогу.Щодо самої Росії, то її 12-річна риторика про «загрозу НАТО» залишається основним виправданням агресії. Проте за цей час росіяни самі загнали себе в іншу пастку. Що сильнішим ставав санкційний тиск, то більше Росія йшла в руки Китаю. Зараз ми бачимо фактичне поглинання Російської Федерації Китаєм. Так, Пекін не передав Росії жодної одиниці готового озброєння – це факт. Проте вони майстерно використовують слабкість Росії, поглинаючи її економічно та посилюючи свій політичний вплив. Росіяни це розуміють, і їм від цього боляче.Наше завдання – акумулювати всі сили, мобілізуватися і довести справу до кінця. Нам потрібен не просто фінал війни, а мир, гарантії безпеки й чіткий план відбудови України.Рухаємося далі. Слава Україні! 🇺🇦
Провів енергетичний селектор щодо ситуації саме в тих регіонах, де найскладніше. Київ та область, зокрема Біла Церква, Васильків, Бориспіль, також Харків та область, Запоріжжя, міста Дніпровщини – Дніпро, Кривий Ріг, Чернігів та область, Сумщина, Одеса та область. Для Києва залучені додаткові ремонтні бригади з інших регіонів, допомагають працівники Укрзалізниці та інших державних компаній. Міністр енергетики доповів щодо темпів відновлення та конкретних заходів для стабілізації енергосистеми. Міністр оборони доповів щодо обсягів постачання дронів-перехоплювачів і реальної ситуації зі збиттям російських дронів – визначені обсяги постачання будуть дотримані. Командувач Повітряних сил ЗСУ доповів щодо системи протидії «шахедам» – разом із міністром оборони реалізують трансформацію цієї системи. Міністр внутрішніх справ доповів щодо постачання додаткових генераторів і сформованого запасу обладнання. Дякую всім партнерам, які реально допомагають. Визначені окремі завдання для Служби безпеки України.
Провів спеціальний енергетичний селектор. Були присутні Премʼєр-міністр та ключові для рішень в умовах надзвичайної ситуації члени уряду, представники обласної та місцевих влад Києва та області, Харкова, Дніпровщини, Сумщини, Чернігівщини. Багато робочих деталей обговорили, та надзвичайно багато проблем треба вирішувати максимально оперативно.Особливо складна ситуація в Києві – час міською владою втрачено, і зараз на рівні уряду буде виправлятися те, що не було зроблено на рівні міста. Вже сформовано постійно діючий штаб для столиці, його робота куруватиметься на урядовому рівні. Очікую від місцевої влади повної співпраці та взаємодії.Сьогодні будуть рішення щодо комендантської години – потрібні достатні послаблення на час надзвичайно холодної погоди, щоб у людей та бізнесу були всі необхідні можливості.Міністерство внутрішніх справ України забезпечить перевірку та збільшення мережі пунктів підтримки та обігріву в містах. Щодо Києва – окрема робота. Станом на зараз київські пункти підтримки потребують посилення.Уряд України повинен негайно, сьогодні протягом дня забезпечити всі необхідні рішення для спрощення та збільшення імпорту електроенергії як державними компаніями, так і приватною сферою. Очікую також негайного спрощення регуляцій для підключення в мережу додаткового обладнання.Вдячний обласній та міській владі Харкова за дуже відповідальний підхід в організації роботи енергосфери у надзвичайних обставинах. Взяли в роботу запити від Дніпровщини – Дніпро, Кривий Ріг, інші міста та громади регіону. Доручив уряду окремо опрацювати запити та ситуацію на Чернігівщині. Окремо обговорили ситуацію в Бориспільському та Броварському районах Київщини. Непроста ситуація на Сумщині – стараємося допомогти. На вечір сьогодні очікую доповідей щодо виконання тих речей, які визначені.Окремо проведу нараду з міністром оборони України та командувачем Повітряних сил ЗСУ щодо захисту енергетичних обʼєктів і додаткових запитів до партнерів на підтримку ППО.Дякую всім, хто допомагає! Дякую всім, хто працює, щоб ліквідувати наслідки російських ударів.
🤦‍♂️ Кличко замість спрямувати більше коштів на підвищення стійкості міста - збільшив депутатам касу на підкуп виборцівЯкщо вже розмірковувати, куди ж йде стомільярдний бюджет Києва, якщо не на забезпечення автономної електрики та тепла у тих самих школах (через що діти змушені пропускати заняття) - варто згадати про так звані "депутатські фонди". 💸 Частину з бюджету через них мер просто роздає депутатам Київради під виглядом «допомоги виборцям».В жовтні 2025 року Київрада без обговорення затвердила зміни у фонди виконання доручень виборців. Згідно зі змінами, кожен депутат мав би отримати по 10 мільйонів гривень на 2026, 2027, 2028 роки (бюджетні витрати - 1,2 млрд на рік).Кожного року по 10 мільйонів гривень, які депутат міг витрачати як хоче. Є певні правила, але вони “лояльні” для підкупу виборців. Наче солідні гроші, але...🤯 Але Кличко розуміє, що у 2026 році можуть бути вибори - а тут вже ставки підвищені - як і суми витрат. Тож він розробив з депутатами новий проект, який пропонує вже по 15 мільйонів гривень на кожного депутата на 2026 рік (загалом 1,8 млрд грн). ☝️В той же день, коли на депутатів виділили майже 2 мільярди на 2026 рік, Київрада прийняла Бюджет на 2026 рік, в якому на сили оборони закладено близько 2 мільярдів. Цинізм міської влади з Кличком на чолі - просто зашкалює. Ми будемо й надалі нагадувати про подібні випадки - кияни мають право знати, куди йдуть їхні гроші.Київ Влада
Сьогодні максимум сил залучено для відновлення роботи енергосистеми після чергового цинічного російського удару.Починаючи з учорашнього вечора, суттєвих пошкоджень зазнали енергетичні об’єкти у місті Кривий Ріг, Київській області та місті Києві.Це були складні удари – із застосуванням балістики.За результатами проведених відповідних робіт станом на зараз відновлено електро- та теплопостачання у місті Кривий Ріг, а також у населених пунктах Київської області.Щодо міста Києва, ситуація залишається найбільш складною. Наразі відновлено електропостачання переважної частини правого берега столиці — діють планові графіки відключень. Аварійні відключення застосовуються на окремих ділянках, де тривають відновлювальні роботи.На більшій частині лівого берега застосовуються аварійні відключення, відновлювальні роботи з електропостачання перебувають на завершальному етапі. До кінця сьогоднішнього дня планується перехід до планових графіків.Щодо теплопостачання: відновлення триває, однак значна частина столиці наразі залишається без тепла. Відповідні служби працюють та працюватимуть у безперервному режимі, щоб якомога швидше відновити подачу тепла людям.Уряд надає всю необхідну допомогу для якнайшвидшого завершення відновлювальних робіт. Водночас розраховуємо на активні дії з боку місцевої влади як власника пошкоджених теплоелектроцентралей.З огляду на кількість людей, які зараз без тепла та електроенергії, доручила всім причетним службам забезпечити безперебійну роботу пунктів незламності та максимально розгорнути додаткові. Це завдання стосується не лише столиці, а й інших населених пунктів країни. Також урядом буде додатково залучено ресурси великих державних підприємств і банків для забезпечення підтримки українців. Окремо доручила всім профільним міністерствам та обласним військовим адміністраціям забезпечити належну та регулярну комунікацію щодо поточної ситуації.Усі державні органи та служби працюють у посиленому режимі над подоланням важких наслідків ворожих атак.
📢 Офіційні зміни в ПрАТ «ХК «Київміськбуд»: докапіталізація та оновлення керівництваЗгідно з офіційними повідомленнями на сайтах Київської міської ради та ХК «Київміськбуд», відбулися ключові зміни, що впливають на подальшу роботу Холдингу:💰 Фінансування та докапіталізаціяПроцедуру докапіталізації офіційно завершено — кошти вже надійшли на рахунок компанії. Це стало можливим завдяки збільшенню статутного капіталу Холдингу за рахунок коштів територіальної громади міста Києва.👤 Повне перезавантаження органів управлінняНаглядова рада ухвалила рішення про кардинальні кадрові зміни для стабілізації роботи компанії:- Наглядова рада: Новим головою обрано Петра Пантелеєва (першого заступника голови КМДА).- Правління: Виконавчий орган повністю перезавантажено. Після консультацій та оцінки спроможностей попередньо призначеного керівництва (Нікіфорова), Наглядова рада відреагувала на існуюче невдоволення та змінила склад правління.Новий голова правління: Посаду обійняв Валерій Засуцький, який є фаховим будівельником.🏗 Що відбувається зараз?На даному етапі триває:- Аудит поточного стану всіх житлових комплексів.- Детальне планування та фінансові обрахунки необхідних обсягів робіт.Ми очікуємо, що найближчим часом нове керівництво представить детальний план - коли техніка повернеться на об'єкти.
Від ночі триває масований російський удар по Україні, передусім по нашій енергетиці, по цивільній інфраструктурі, буквально по всій інфраструктурі життя. Більш ніж 650 дронів уже було, і значна частина – це «шахеди». Понад три десятки ракет. Станом на зараз на більшій частині території України зберігається режим повітряних тривог. Але все ж залучені всі необхідні служби для ліквідації наслідків удару. На жаль, є втрати. На Київщині від удару російського дрона загинула жінка. Відомо про загиблу людину на Хмельниччині. На Житомирщині загинула чотирирічна дитина – російський дрон влучив у житловий будинок. Мої співчуття рідним та близьким. Загалом під ударом уже були щонайменше 13 областей. Значну частину дронів і ракет вдалося збити. Детальна інформація від Повітряних сил буде пізніше – коли надійдуть усі звіти. Втім, були й влучання. Ремонтні бригади, енергетики вже працюють, щоб забезпечити нормальне життя людей, наших міст і громад. Цей російський удар надзвичайно ясно сигналізує про російські пріоритети. Удар перед Різдвом, коли люди хочуть побути просто зі своїми рідними, вдома, в безпеці. Удар фактично в розпал перемовин, які ведуться, щоб завершити цю війну. Путін ніяк не може змиритися з тим, що треба перестати вбивати. І це означає, що світ тисне на Росію недостатньо. Зараз треба реагувати. Потрібно дотискати Росію до миру та гарантованої безпеки. Потрібно не забувати, що кожного дня – і в будні, і в свята – Україна захищає життя людей. ППО для України, фінансування на закупівлю зброї, постачання енергетичного обладнання – все це процеси, які не йдуть на вихідні. Треба бути відданими захисту життя, щоб нарешті досягти миру. Дякую всім, хто допомагає Україні! Дякую кожному лідеру, кожному політику, хто сьогодні не мовчатиме й засуджуватиме Росію за скоєне.
Є питання:Представниками ЖК для робочої зустрічі Правління та Наглядової ради ПрАТ “ХК “Київміськбуд” на завтра 5 грудня будуть:1. ЖК Freedom Лунькова Вікторія2. ЖК Академ парк Тернова Вікторія3. ЖК Art House Вакулович Віталій4. ЖК Гвардійський Міхно Вікторія5. ЖК Злагода Гнибіда Віталій6. ЖК Кирилівський Гай Зазулін Олексій7. ЖК Lаke House Фролова Оксана8. ЖК Оберіг-2 Войтун Лілія9. ЖК Twin House Петров Ростислав10. ЖК Urban Park Кєвшина Катерина11. ЖК Чарівне місто Рибалко Алла12. ЖК Оберіг-2, буд.1 Радівілівська Алла13. ЖК Подол Град (6) Дюканова Дар’я14. ЖК Подол Град (7) Лук’яненко Олександр15. ЖК Медовий-2 Невмержицька Марія16. ЖК Отрада Михайлишин Валентина17. ЖК Райдужний Бойко Денис18. ЖК Урлівський-2 Рукавіцина Марія20. ЖК Урлівський-1 Сміян Тетяна21. ЖК Mirax Друбецький Роман22. ЖК Абрикосовий Веприцька Катерина23. ЖК Мілос Мамула Артур24. ЖК Медовий Шеліпов Костянтин25. БК Курнатовського Бруслік Маргарита26. ЖК Італійський квартал-2 Топал Олександр- За незначними виключеннями з кількох "козачків" - список, справді, поважний.- Але чому не можуть прийти усі зацікавлені Інвестори? Чи це не стосується всіх? Хіба в залі місця не вистачить?)