Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Максим Микитась 🇺🇦 Укрбуд
Додано 14 лип 2024

Максим Микитась 🇺🇦 Укрбуд

@MaksimMikitas
Кількість підписників: 1 624
Фото: 919
Відео: 325
Посилання: 416
Опис:
✍️ для комунікації пишіть на [email protected] 🇺🇦 я тут і на сторінці в ФБ Максим Микитась Укрбуд ‼️ Приєднуйтеся. Буде гаряче

👥 Кількість підписників

1 624
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: -36
Середній/Місяць:: +514

👁️ Середній перегляд на повідомлення

872
Середній/День:: 403
Середній/Тиждень:: 634
ERR: 53.69%

📊 Кількість повідомлень на день

0.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 0.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Ще одна ніч, яка доводить, що Росія не заслуговує на будь-яке пом’якшення глобальної політики та зняття санкцій. Росія робить ставку на війну, і саме такою має бути відповідь – потрібно захищати життя всіма силами й потрібно тиснути заради миру теж усіма силами. Я вдячний тим у світі, хто працює з нами так і хто допомагає Україні вчасно, повноцінно та відчуваючи, що кожен прояв підтримки справді має значення для порятунку людей. Дякую Німеччині, Норвегії та Італії, з якими ми вже досягли нових домовленостей про підтримку нашої ППО. Працюємо з Нідерландами щодо додаткового постачання.Вранці була доповідь командувача Повітряних сил Збройних Сил України. Було майже 700 російських дронів за день і вечір напередодні та за ніч. Також були ракети: 19 балістичних і ще крилаті ракети цієї ночі. Більшість балістики – проти Києва. Вдалося збити 636 дронів і частину ракет. На жаль, не всі. Є влучання та пошкодження звичайних будинків. На жаль, є загиблі в Одесі, Києві та Дніпрі. Серед загиблих – хлопчик, 12 років йому було. Мої співчуття рідним та близьким… Станом на цей час відомо і про 100 поранених через одну цю російську масовану атаку.Жодної нормалізації такої Росії бути не може. Тиск на Росію повинен працювати. І важливо вчасно виконувати кожну обіцянку допомоги для України. Є багато політичних зобов’язань партнерів, які вже були озвучені, але ще не реалізовані. В тому числі у форматі «Рамштайну» та на двосторонній основі. Доручив командувачу Повітряних сил зв’язатися з тими партнерами, які раніше давали обіцянки щодо ракет для «петріотів» та інших систем. Очікую на доповідь за результатами.
Христос Воскрес! Дзвони церков по всій Україні від світанку сповіщають про Воскресіння Христове ― вітаю, українці, хто нині відзначає це світле свято! Поміж дорогої серцю рідні, з колегами на роботі чи службі, разом з побратимами і посестрами на сторожі безпеки землі, води і неба України ― нині мільйони українців об’єднує диво Великодня: смертю смерть подолав! Великі християнські свята, наші давні традиції та обряди, які передаються від покоління до покоління, віками згуртовують наш народ ― довкола добра і щирості, віри та прагнення кращого для України. Борці за свободу української нації у ХХ столітті промовляли: “Христос Воскрес! Воскресне Україна” — ототожнювали відновлення державності із божественним, священним процесом. Ми ж у ХХІ стверджуємо: “Воскресла — і має силу!”. Усі наші надії та дії ― заради гідного, справедливого миру. Заради звільнення усіх полонених, за кого звучать тихі молитви. Заради тих, хто виборює завтра, і тих, кому в ньому жити. Заради пам’яті про тих, хто власним прикладом навчив нас бути добрими, гідними, чесними, сміливими, витривалими людьми ― готовими здобувати для нашого народу й держави належне місце у буремному складному світі. Хай сяйво Великодня подарує нам миті тепла і спокою, сповнить енергією для подальшої боротьби за вільну Україну!Христос Воскрес! Слава Україні!
Великодній обмін: ще 182 українці — вдома! Повернення наших громадян з російського полону на рідну вільну землю, до найближчих і найдорожчих — найбільш довгождана щемлива подія, яку завжди з нетерпінням чекає вся Україна. Як я й казав нещодавно — перед Великоднем за дорученням Президента України команда Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими здійснила запланований черговий обмін, в межах якого звільнено 175 українських Захисників та 7 цивільних громадян. Вітаю кожного! А ще — всіх рідних, хто дочекався найзаповітнішої звістки перед святом: обійняти своїх після нестерпно довгої розлуки. Радію, що серед звільнених вояків — більшість, хто перебував у полоні з 2022 року, зокрема героїчні оборонці Маріуполя. Вдома також — 25 офіцерів, визволити яких було вкрай складним завданням, але вся команда Коордштабу впоралась, вчергове досягла результату. Дякую партнерам зі Сполучених Штатів Америки та Обʼєднаних Арабських Еміратів за сприяння у проведенні Великоднього обміну! Працюємо далі, аби повернути додому всіх наших! Найближчим часом будуть ще добрі новини.Слава Україні!
Припинення вогню – це правильне рішення, що веде до закінчення війни. Це збереження життя людей, відмова від руйнування міст і сіл, можливість для електростанцій та іншої інфраструктури нормально працювати, а отже, це час та необхідні умови, щоб дипломатія могла дати результат. Україна завжди закликала до припинення вогню у війні, що ведеться Росією тут, у Європі, проти нашої держави і людей, і ми підтримуємо тишу на Близькому Сході та в Затоці, яка відкриває шлях для дипломатичної роботи. Україна ще раз повторює Росії: ми готові відповідати дзеркально, якщо росіяни припинять свої удари. Це очевидно для всіх – що припинення вогню може створити правильні передумови для домовленостей.Різні країни були залучені до процесу перемовин, і важливо, що Сполучені Штати зробили цей дипломатичний крок. Протягом цих тижнів Україна допомагає захисту життя на Близькому Сході та в Затоці. Українські експертні військові команди продовжать працювати в регіоні заради подальшого розвитку безпекових спроможностей. Ситуація в цьому регіоні впливає глобально: будь-які загрози для безпеки й стабільності на Близькому Сході та в Затоці масштабують виклики для економіки й вартості життя в кожній країні. Саме тому має бути гарантована безпека, і інтереси кожного народу мають бути враховані при визначенні післявоєнних умов. Так само принципово захистити й свободу мореплавства в Ормузькій протоці. Рішучість у цьому питанні теж має глобальне значення. Щоб правильний результат був, потрібні активні та скоординовані дії міжнародної спільноти. Безпеки після війни має стати більше, а не менше. Україна і надалі конструктивно працюватиме з усіма партнерами. Дякую всім, хто допомагає!
Сьогодні для українців особливий день. Ми відзначаємо його по-різному — за різними календарями, обрядами, традиціями.Вітаю всіх християн, хто святкує нині Великдень та Вербну неділю! Символізм Воскресіння — шлях через важкі випробування і, зрештою, подолання смерті — ключова історія християнства, яка завжди додавала нам сил на шляху до свободи. Так само і Вербна неділя: коли кажемо “Не я б’ю — верба б’є”, то разом із побажанням здоров’я й миру зчитуємо також додатковий, породжений часом збройної боротьби сенс. Ми б’ємо ворога, щоб у наших оселях були посвячені вербові гілки, крашанки й паски, а головне — дитячий сміх. У ці теплі дні українські родини збираються за столом, це гарна нагода для спільних митей радості, які у час війни набули особливої цінності. Пам’ятаймо — такі моменти можливі лише завдяки Силам безпеки і оборони нашої держави, які в свято і в будень боронять Україну. Вітаю, українці! Хай будуть з нами злагода і воля, згуртованість і стійкість — заради України!Слава Україні!
КОМУ ВІЙНА, КОМУ - BENTLEYЧернігів. В місцевого аристократа та його чиновників - васалів життя стабільне. Вгору йде 😉Місто, яке недавно пережило жахливу облогу, що ледве оговтується після чергових варварських обстрілів, де люди рахують кожну гривню, де багато хто донатить останні 100 грн - мій добрий знайомий Владислав Атрошенко пересів на BENTLEY BENTAYGA.Десятка попередніх люкс і преміумів не вистачає возить п'яту точку 🤗 . Тепер можна відчути себе не просто чиновником, а спадковим аристократом 🤣🤣 ... десь між Черніговом і Букінгемським палацом.- Що тут скажеш? Смак точно є. А от совість як опція в цій комплектації передбачена?) Можна освоювати бюджети в кабінетах і паралельно будувати собі маленький “Лондон” у країні, що горить 🤬Преміум. Комфорт. Шкіра. Тиша.Тиша - особливо символічно. Поки одні збирають на пікапи для фронту, інші купують собі іграшки за сотні тисяч. Тож, вітаю з покупкою. В таких авто чудова шумоізоляція - навіть сирени не ріжуть слух. Дозволяє під час війни не чути власну совість, людей і друзів...- Чи таки чути, Владе?)
🤬 - от вже дешеві майстри маніпуляцій словом і ротом "Справа Микитася", затягування... як голосно. Виписано вправно, що здається той Микитась чинить щось протиправне. Та лише для тих хто не в темі...А для тих хто в темі: все по поличках вже 6+ років. "Микитась" цей у Верховній Раді тоді працював і будівельною оперативкою, на жаль, не займався - рішення у той період приймав топ менеджмент УБ. Менеджмент, ☝️до речі, кращої будівельної компанії Києва !! І замість смітника в центрі Міста з чужим довгобудом, що "простояв" 15 років - тепер один з кращих ЖК столиці, "Аристократ", давно заселений людьми. І замість преміальних квартир генералам - менеджери Укрбуду передали значно більшу кількість квартир справжнім бойовим військовим. Мені б у голову не прийшло дорікати менеджерам за їх рішення, тим паче тим кого вже на цьому світі давно немає...І відводів, переносів від захисту саме Микитася по цій справі "неМикитася"(!!) в суді не було за стільки років !! З інших сторін були... а в мене чи моїх адвокатів - ні. Бо саме в мене, як хто "забув", під димовою завісою цих "справ" у 19-му році кращу будівельну кампанію дестабілізували і віджали, кинувши мене і десятки тисяч Інвесторів 🇺🇦 !! й вигадані тоді з пальця 'збитки' по епізоду з генералами у лампасах, по суті, вже давно компенсовано.Але ж ні - грантові писаки з туси шабуніна продовжують накидати на "вєнтілятор". Інші сторони й учасники суду через життєві обставини щось в суду просять - а в них це "Микитась затягує". Вибачте, в шановної судді був декрет, життєві обставини в людини - це теж провина Микитася??!!)... емоції. Грантоїди шабуніна заробляють на друкованих знаках в соцмережах - тож таки вміють людей вивести з себе.https://t.me/fuckcorruption/5547
🤦‍♂️ Щоб не впав: на Нивках шляхопровід після “капремонту” рятують гігантськими підпіркамиШляхопровід на Нивках, який вже за каденції Кличка у 2017 році урочисто “капітально відремонтували”, знову потребує порятунку. Цього разу - за допомогою масивних підпірок під конструкцією.Спільнота “Пасажири Києва” розповідає, що проблеми почалися дуже швидко. Уже в 2019 році на естакаді почали обсипатися бетонні балки, через що довелося робити косметичний ремонт. У 2021 році на конструкціях з’явилися великі тріщини.Тоді в КМДА запевняли: підрядник усуне дефекти в рамках гарантійних зобов’язань. Балки підсилили і встановили додаткові опори. Щоправда, з кожним роком цих підпірок ставало дедалі більше.😒 І ось у 2026 році легкі тимчасові підпори вже замінюють на великі капітальні конструкції. Питання до Віталія Кличка: це все ще по гарантії така "краса", чи вже коштом киян?Нагадаємо, ремонт шляхопроводу у 2017 році коштував місту 202 мільйони гривень (у нинішніх цінах — близько 400 млн). Роботи виконувала компанія «Онур».Та сама, яка зараз займається реконструкцією вулиці Стеценка...Київ Влада
Сьогодні день, коли кожен із нас може цілком справедливо сказати: ми пройшли цю зиму, найбільш складну за всі роки війни. Росіяни хотіли перетворити цю зиму на знищення України й українців. Але Україна не зламалась. Ми зберегли нашу енергетичну систему. Україна відбила за цю зиму велику кількість масованих ударів, коли в одному ударі – десятки ракет, сотні «шахедів».Росіяни почали цю зиму з масованого удару шостого грудня, який став одним із найбільших: тоді в ударі було більш ніж сімсот різних цілей, і лише ракет – більш ніж п’ятдесят. Багато балістики було цією зимою. Загалом ракет різних типів – більш ніж сімсот. Жоден народ не проходив через такі випробування. Українці подолали й це.Вдячний усім, хто нашу енергетику захищає та відновлює: усім працівникам енергетичних компаній, кожній ремонтній і аварійній бригаді, усьому колективу ДСНС України – ви справді герої.Звісно, я хочу подякувати кожному українському воїну – усім, хто на захисті нашого неба, кожному розрахунку ППО, українській авіації, мобільним вогневим групам, усім розробникам, виробникам і операторам перехоплювачів – дякую!Дякую тим комунальним службам та місцевим і обласним владам, які були справді з людьми цією зимою, зі своїми містами, селами. Всі в Україні побачили, хто й чого вартий в управлінні містами, в управлінні громадами.Особливо хочу відзначити українських підприємців, кожен бізнес в Україні – і малий, і великий, – який зміг адаптуватись у цих умовах, зберіг роботу, пройшов цю зиму і працює в Україні. Надзвичайно важливо, щоб ми були стійкими й надалі.
Четверті роковини повномасштабного вторгнення Росії. Дванадцять років новітньої російсько-української війни. Росія розраховувала зламати нас за кілька днів. Але Україна вистояла.Усі ці роки ми не мали вдосталь часу на глибоке осмислення того, як війна змінила нас як націю, – нам просто було ніколи, адже ми мусили битися, мусили захищати Україну. Ці роки стали випробуванням не лише для армії, а й для всієї країни. Для економіки. Для інституцій. Для суспільства. Для нашої здатності залишатися єдиними в найскладніші моменти. Ми втратили багато. Але ми зберегли головне – державність і суб’єктність.Ми нарешті стали за Україну так, як ніхто ніколи не стояв, бо ми знали: тут наш дім, тут усе наше і наше все. Нині ми маємо одну з найтехнологічніших, найбоєздатніших армій світу, ми маємо підтримку партнерів, ми маємо всі шанси здобути належне майбутнє для наших дітей. А ще ми маємо пам’ять. Пам’ять про полеглих воїнів – синів і дочок нашого народу, а також тих хоробрих іноземців, які відгукнулися на заклик Києва про допомогу та загинули в боротьбі заради спільних цінностей свободи й через достойний вибір чинити опір варварству. Пам’ять – наш ресурс стійкості й мудрості в ці історичні для України та всього світу часи. Чого ми не повинні мати – так це ілюзій щодо нашого ворога, ілюзій, що буде легко. Ми маємо жити в реальності, де щодня так потрібне те саме відчуття плеча. Це, мабуть, найголовніший урок російсько-української війни: наша сила в єдності. Тільки разом ми можемо бути сильною державою в боротьбі на незалежність. Пошана всім, хто пліч-о-пліч тримає Україну, хто має за честь називати себе громадянином держави, яка, попри всі похмурі прогнози в лютому 2022 року, продовжує виборювати майбутнє та захищати національні інтереси. Україна стоїть міцно! Слава Україні!