Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хтива Письменниця
Додано 06 гру 2025

Хтива Письменниця

@MKoroly
Кількість підписників: 472
Фото: 555
Відео: 35
Посилання: 158
Опис:
Колись, так сильно мріяла бути танцівницею, що написала про неї книгу і стала письменницею✨ Затишний куточок, де є не завжди затишні книги 😏 Реалії написання книг, щирі емоції від читання і взагалі Правда і тільки правда☝🏻
Джерело

Хтива Письменниця | відгук_на_книгу "Напівкровка" від АрментраутЯ завжди буду повторювати,...

Логотип телеграм спільноти - Хтива Письменниця Хтива Письменниця @MKoroly
201 Охват/переглядів 2025-12-28 18:40 Повідомлення №1223
#відгук_на_книгу "Напівкровка" від АрментраутЯ завжди буду повторювати, що мені подобається грецька міфологія. Якщо у книзі є бодай одна згадка — я її купую. Але у цій історії є набагато більше.Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️Для кого: фентезі, фанатам історій про Богів та їхніх дітей.Що мені сподобалось: — заборонене кохання— любовний трикутник— світобудова та сили— головній героїні 17 і ВОНА ВЕДЕ СЕБЕ НА 17!!!!Перед тим, як читати цю книгу, попереджаю, є тема втрати. Вона описана дуже гарно, видно, як наша гг Алекс мечиться у думках, намагається зрозуміти, як їй поводитись. Іноді це все перескакує до кохання, але згадуючи, що вона підліток, розумієш шо це ок. Вона проживає усе так, як може. Окрема тема — кохання. Тут немає відкритих сцен сексу, але їх і не треба. Іскри між Ейденом і Алекс... Те, як їм не можна, але як вони хочуть... А потім коли з'являється Сет.... Боже заберіть усі мої гроші, я хочу наступну частину!!!Книга не є дуже динамічною, але саме через це ти бачиш, що усе рухається так, як має бути. Немає нічого зайвого. Останній розділ розчулив мене максимально. Я отримала багато емоцій, бо відчувала їх у Алекс. Злість, біль, страх, закоханість чи радість. Вона бунтарка і я сама опинилась у своєму підлітковому періоді. Так змогла це відчути. Однозначно варто прочитати. Лише один Аполіон, який може піти проти Богів чого вартий...Це я так змушую вас прочитати, щоб зрозуміти про кого я тут кажу☕️