Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хтива Письменниця
Додано 06 гру 2025

Хтива Письменниця

@MKoroly
Кількість підписників: 472
Фото: 555
Відео: 35
Посилання: 158
Опис:
Колись, так сильно мріяла бути танцівницею, що написала про неї книгу і стала письменницею✨ Затишний куточок, де є не завжди затишні книги 😏 Реалії написання книг, щирі емоції від читання і взагалі Правда і тільки правда☝🏻
Джерело

Хтива Письменниця | відгук_на_книгу «Вимикач» від Пенелопи Дуглас Пожежа, метелики в живот...

Логотип телеграм спільноти - Хтива Письменниця Хтива Письменниця @MKoroly
304 Охват/переглядів 2025-12-10 17:31 Повідомлення №1203
#відгук_на_книгу «Вимикач» від Пенелопи Дуглас Пожежа, метелики в животі та Деймон-мудак, якого я обожнюю! ❤️‍🔥Оцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Я щиро вражена тим, що захотіла розтягнути задоволення й надовше залишитись із цією історією. Для кого: темний роман, 18+, фанатам сильних емоцій і складних стосунків.Найбільше пропрацьовані персонажі Дуглас? Це суто моя думка, але я вважаю, що ТАК! Я ще не читала про Вілла тому все може змінитися, але поки що так. Що ж, почнемо. Розділи минулого часу — це пожежа. Їхня комунікація, його бажання, її ніжність. БОЖЕ ЦЕ БУЛО НЕЙМОВІРНО!!!!Окремо зазначу, що описи авторки від Вінтер... Те, як вона чує навколишній світ і те, як вона асоціює усе з кольорами... Це геніально прописано. Коли вони мчали на мотоциклі, то в мене метелики в животі пурхали. Я ще ніколи не відчувала кольори, але тут я змогла. Це дуже приємний досвід. Але теперішнє... По-перше, Деймон мудак, враховуючи, як потрапив у будинок Ешбі, але. Звісно тут буде «але», адже він мені найбільше подобається. Сцени у фонтані, у парку на Хеловвін. Блять, я тоже хочу!!!! Ну ви прикиньте... Вася, я хочу фонтан!!! "кричу своєму коханому, щоб він усвідомив усю серйозність бажання ". 🙄Мені навіть немає на що возмущатись, бо все сподобалось. Я зрозуміла мотивацію Деймона і те, чому він саме такий який є. Усі відповіді отримала та мені дуже шкода, що йому довелося стільки жити у жаху та брехні. Сюжетні повороти тут єбєйші!!!! У мене всьо. Пишіть у коментарях, як вам ця історія.