Джерело
Нию й не нию з приводу та без | ANONYMOUS;CODE тривалий час була в мене на слуху через її належність д...
11 Охват/переглядів
2025-01-26 17:32
Повідомлення №9249
ANONYMOUS;CODE тривалий час була в мене на слуху через її належність до серії Science Adventure.І від того навіть трохи прикро, що вона не досягає тієї вершини, яку свого часу для мене встановили STEINS;GATE та тим паче STEINS;GATE 0. Можливо, мої очікування були трохи нереалістичними, але під час читання для мене не було жодної сенсації чи несподіваних поворотів сюжету (особливо головний плоттвіст).З іншого боку, хоч і не досягнувши вершин рівня хвіртки, A;C також і не падає так низько, як іноді собі дозволяли інші історії цієї серії. Усілякого дурного фансервісу, непотрібних романтичних лінії чи дикого крінжу тут немає. Навіть місцевий персонаж дитина не є типовим представником лолікону-педофілії, що приємно здивувало.Крім того, як би смішно це не звучало, ґеймплейна складова тут неймовірно круто реалізована. Іноді вона буквально викликала мурашки по тілі. Та і загалом рівень полірування, музики, цгшок, якості спрайтів та навіть коміксних катсцен тут на А+, хоча, ймовірно, це вже стандарт в жанрі візуальних новел (я читаю їх не так багато).Може і не так вражаючі, але ANONYMOUS;CODE для мене є гідним продовженням ідеї серії. І тепер я з нетерпінням чекаю куди піде далі історія цього світу, адже фінал нормально так навалив контексту для всього що відбувалось раніше і що може бути далі