Джерело
💼 Сумка Лисенка | «Зелені» продолжають захватувать власть в Сумах 🤷♂️Сьогодні маєм сра...
5 500 Охват/переглядів
2024-07-29 18:44
Повідомлення №596
«Зелені» продолжають захватувать власть в Сумах 🤷♂️Сьогодні маєм сразу два епохальних назначєнія 😱Сєрьожу Леоненко, болєє ізвєстного в узких кругах по погонялу «Лєон», назначили дірєктором «Шляхрембуду» вмєсто Зименка. Кстаті, про Зименко скоро розкажу інтєрєсну історію з ухилянським концом 😁А Івана Корнєєва назначили діректором комунального прєдпріятія «Сумиелектротранс». Оба два - креатури «Слуг народу» 🪲І єслі про Корнєєва, прібліжонного до Ігоря Кальченка, я в принципі нічого плохого сказать не можу, як і більшість, які кажуть, що він, в принципі, нормальний мужик, то товаріщ Лєонєнко - лічность, так скажем, неоднозначна… 🥴Всім він болєє ізвєстєн, як владєлєц казіно. А я ще од себе добавлю, шо в його собствєнності находяться также кабаки «Крістал» і «Паровоз». Поетому, будучи успєшним бізнесменом йому ну прям дуже нада було піти в «Шляхрембуд», шоб чесно потрудіться на благо города і всіх Сумчан 😂Короче фрукт очінь сомнітєльний, так що побачим, чим і коли це всьо кончиться 🤷♂️ Но то, шо Слуги все більше і більше захватують власть в городі, постєпєнно витісняючи з Сум «Батьківщину» - це факт. Як і факт также то, шо за такий занепад партії в нєкогда опорному регіоні, Юля Тімошенко должна поблагодарить нардепа Ігоря Молотка, який обідав їй «золоті гори», а сам актівно нічого не робить. Юля Владіміровна, Ви вже приїдьте, чи що, і вставте Молотку та його посіпакам колєнвал у вихлопну, ну і поршня натовчіть до задірів в циліндрах. Бо скоро паніхіду заказувать прийдеться - провожать остатки рейтінга в послідню путь 😉