Джерело
💼 Сумка Лисенка | Якось нємного нєпрівично, бо не припомню, щоб Володя Поцелуєв тут у ме...
5 540 Охват/переглядів
2025-09-29 18:04
Повідомлення №938
Якось нємного нєпрівично, бо не припомню, щоб Володя Поцелуєв тут у мене мількав в положитєльном свєтє, но сьодня трохи мількньот 🙄Рівно рік пройшов, як по лікарні святого Панлеймона, в якій Володя главний, прилетіли шахеди. Трагедія, насправді, страшна, бо і медсестра загинула, і пацієнтка, і лікарня постраждала капітально. Більше того, на скіки мені сам Володя розказував (а він це розказував мінімум сотні людей, то не страшно в цьом признаться, все одно не пойме кому 😁), йому говорили, шо восстановлєнію, по крайній мєрі то крило, де була операційна, це все діло нє подлєжит ❌Спустя год - бачимо, шо якимто чудом, такі подлєжит і восстановлєніє вже бачить свєт в конце тунеля 💪Но пост не про це! Пост про те, шо сьогодні, в річницю трагедії, на її місці відкрили меморіал всім медикам, які загинули під час виконання професійного обовʼязку. І я вважаю, що це - максимально шляхетно та правильно. Бо ці люди в білих халатах, отримуючи йобані копійки від держави, часто ризикують своїм життям заради нас з вами. І, на жаль, гинуть. З початку війни загинуло вже понад 510 медиків. Це страшна цифра, насправді 😞Окремо варто відзначити, що на стінах лікарні зʼявилася і меморіальна табличка на знак памʼяті медсестри - Тетяни Тіхонової, яка загинула в ту ніч. В сумі всього перечисленого, я можу вперше отмітить Вову Поцелуєва со знаком ➕ Бо міг і болт забить, і дєнєг очірідних освоїть, но не став! Ну або став, но не настільки крепко, наскільки міг би 😂 А може він дай Боже! Дрозденко не дасть збрехать 😁Молодєц, Володя! Продолжай в том же духє! Тільки дивись оди ці мої тобі сьогодні не переотмічай 🥃 Бо я тебе знаю! Тобі і повода то особо нє нада, а тут він єщьо і єсть 😁