Джерело
💼 Сумка Лисенка | Не міг не уділить вніманія відео до Дня Соборності, які вчора запостив...
5 000 Охват/переглядів
2025-01-23 16:02
Повідомлення №804
Не міг не уділить вніманія відео до Дня Соборності, які вчора запостив Міша Ананчєнко зі своєю сворою мєсних Слуг Народу. Само відео то непогане, професійно зроблене, патріотичне, правільне - піддержую максімально. Но той, хто понімає в сумській політиці, побачить в ньому значно більше…Ананчєнко вдруг вспомнив, шо він же глава Слуг Народу на Сумщині. Тому і рішив собрати воєдіно всіх своїх посіпак, які давно вже не його, розслабили булки і ходять мусор за подяки собірають 😁 Типу напомнить захотів, хто тут папа ☝️По етому поводу собралісь людішкі, типу нардепа Тохи Швачко, Максіма та Віталіка Зеленських, голови облради Льоші Романько, Римми Бикової, недомера АртЁма Кобзаря, Гєни Демяненко і остальних. Здєлали умні ліца, всі, крім Кобзаря, бо в нього не вийшло 😁, щось говорили, за прапор подержались, здєлали від, шо вони КОМАНДА, і розійшлись 😂 Потужно!І тут, Міша, підскажу тобі один лайфхак. Хочеш побачити, хто з них з тобою, а хто, як співала класік «тебе кохає, але не зовсім» - зайди на сторіночку в фейсбуці кожного з тих 30 чіловєк, яких ти отмітив на відео, і глянь, хто з них то відео добавив собі на странічку. Ти всьо поймьош.Шото мені підскакує, шо ця одноразова політічєска акція - плод фантазій Гєни Дємʼяненко. Це отголоски старої регіоналівської PR школи. Він таке любе, уміє, практікує 💪 правда собі на сторіночку Гєна тоже це відео не запостив, так шо лішній повод задуматися, Міш!Але в мене вопрос: «Це шо, виборами запахло?» чи ви просто оддуплились шо по одіночкє вам всім жопа і нада дєржатся в хуйовой, но стає?В мене для вас сразу дві новості і обі плохі:1. Виборами не пахне 🤷♂️2. Вас стаєй, даже хуйовой, назвать тяжело. Баласта много 🥲 Єсть нормальні, але налічіє гієн несьот в собі скоріше угрози, чим пєрспєктіви 🙄Но, всьо же, більше склоняюсь до того, шо то була одноразова акція по ініціатіві Гєни Демʼяненка, який вирішив попіаритися за щьот других, він це любе 😘Пора робить вєріфікацію і дівєрсіфікацію, Міш! Бо це той від крис, які самі з корабля не побіжать! Їх гнать нада, поки все зерно не дожерли…