Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - •KRASNOV
Додано 06 січ 2025

•KRASNOV

@Krasnov_55
Кількість підписників: 67 165
Фото: 1,240
Відео: 833
Посилання: 611
Опис:
Команда «Громадська Сила» 📌 Вогонь запеклих не пече. •Insta: https://instagram.com/k.r.a.s.n.o.v_5?igshid=vsbg7e3 •Facebook: https://m.facebook.com/%D0%A0%D1%83%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BD-%D0%9A%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2-2212267672341044/

👥 Кількість підписників

67 165
Середній/День:: -90
Середній/Тиждень:: -593
Середній/Місяць:: +20937

👁️ Середній перегляд на повідомлення

34 953
Середній/День:: 6,900
Середній/Тиждень:: 59,971
ERR: 52.04%

📊 Кількість повідомлень на день

0.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.7
Середнє за день: 0.6

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2025-10-30
Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 16,200 26-03-01 10:34
Удари по Ірану і можливі наслідки для УкраїниБачу у соцмережах багато схвальних відгуків про американо-ізраїльську операцію проти Ірану. Але якщо подивитися на ситуацію не емоційно, а прагматично, то радіти ударам по Ірану має саме Росія.Я розумію реакцію наших людей. Іран продає росіянам ракети і безпілотники, якими щодня атакують наші міста. Тому українцям хочеться, щоб іранці на собі відчули, як це жити під постійними обстрілами. Але ми завжди маємо думати, як це може позначиться на підтримці нашої країни. І тут є над чим замислитися. По-перше, для атак і відбиття ударів у відповідь американці задіяли багато озброєння, у тому числі ракет ППО, яких критично не вистачає Україні для захисту. Чи не призведе це до затримок чи взагалі припинення на деякий час постачання цих ракет Україні через їхній дефіцит чи свідому економію нашими західними партнерами? Звичайно, для росіян це стане гарною новиною.По-друге, понад 80% нафти і велику кількість газу, це приблизно на 45 мільярдів доларів, Іран продавав Китаю. Тепер скоріше за все Китай змушений буде купувати це у росіян. І не за зниженою ціною, а навіть за більшою. Зараз «палає» увесь Близький Схід, і ціна на нафту зросте. Збільшення прибутків для росії від продажу енергоносіїв – це збільшення фінансування війни в Україні. Для нас це теж мінус.Тим більше, якщо до цього Росія була політично і військово залежною від Китаю, то тепер в енергетичну залежність від Росії може потрапити саме Китай. І будь яке поглиблення зв’язків між ними теж може нашкодити Україні.По-третє, в інформаційному просторі війна в Україні для світової спільноти відійшла на другий план. Звичайно, на дипломатичному росіяни засуджуватимуть ці атаки, але насправді вони їм вигідні.
👁 27,100 26-02-01 20:47
Ні для кого це не було сюрпризом, і я про це писав.РФ погодилась на це «енергетичне перемирʼя» виключно для одного, щоб, зібратись, перегрупуватись і підготувати нову хвилю ударів по території країни. Особлива подяка рижій мавпі (Трампу) який зробив з себе рєшалу для свого піару та сказав що це «good decision», наше керівництво на це погодились, але не розумію навіщо, бо і без цього обстріл був би, на один день наші перестали бити по Криму, Воронежу, Таганрогу, тим самим даючи русні передислокувати усі ОТРК та підвезти доволі нормальну кількість ракет «Іскандер-М/К». Якщо казати як є, то обстріл скоріш за все з 02 на 03.Буде стандартна палітра, від сотень літаючих дринчащих шматків гімна до «Калібрів», «Кинджалів», «Тушек» і всього того, що вони зазвичай дістають із закромів, коли хочуть зробити боляче цивільним.Ні для кого не буде відкриттям, якщо сказати прямо: знову цілитимуть по світлу, газу, воді, опаленню, по всьому тому, щоб зробити більшу частину областей не існуючою для життя на деякий час.Основний фокус хочуть зробити на Київ і область, плюс центр країни. Південь і схід вони, як і раніше, ковиряють цілодобово, там у них режим я б сказав «по дефолту».На вулиці мінуси будуть до -30°, енергетики намагаються лагодити те, що ще тримається, а ці вирішили дотиснути. Просто щоб добити.Клінічні. Цинічні. Підараси.✈️t.me/timofii_kucher
👁 25,200 26-01-01 13:54
Це був черговий рік нашої спільної важкої боротьби. Дуже багато було нами зроблено для фронту і наших людей. Реалізовано багато проєктів на підтримку військових.- Упродовж року наша команда передала десятки мільйонів гривень на потреби воїнів і наших побратимів. - Ми збудували безкоштовний центр бойових мистецтв для дітей учасників бойових дій та самих ветеранів. Та всіх городян. І це буде безкоштовна для всіх.- Ми продовжуємо як і всі останні роки,годувати малозабезпечених людей в Дніпрі щотижня в різних районах міста. Ми зробили ще багато всього, про що пізніше(зараз немає сенсу все розписувати)В нас ще більше глобальних планів на цей рік!🫡А зараз:Дякую всім, хто йде по життю поруч зі мною.Всій моїй команді.Дякую всім, хто мене підтримує.А також вдячний тим, з ким дороги розійшлися.🤝Без вас я би не був тим, ким я є. І ще одне.Цей рік навчив мене ще більше цінувати своїх друзів і бачити, хто поруч насправді.Цього року я зміг зробити багато вчинків заради них! І визначився, в чому я можу стати кращим.Дякую вам за довіру Дякую за підтримку!
👁 60,900 25-10-29 12:54
Бачу новини, що росія знищила 20% місячного запасу ліків атакувавши склади однієї компанії. Думаю, всім потрібно розуміти: цієї зими росія спробує зробити гуманітарну катастрофу, або максимально до неї наблизити (це не значить, що в неї вдасться). Це їх "останній хід", оскільки є розуміння, що нічого більше - "гучного та переконливого" - в них немає.В Сумах наступ не вдався, Донецький форпост тримається, попри все. Фронт не рухнув, попри прогнози "аналітиків", і дрони та «кілзони» роблять маломожливим будь-який значний прорив технікою, нехай в них є перевага в людях і дронах.Але суть в тому, що як би вони не старалися, це нічого не змінює.Очевидно, що ніхто не вийде на вулиці з вимогою здатися ворогу, і на фронт це сильно не вплине.Вони намагаються все ще виглядати страшно, але це скоріше показує безсилля кризи ідей, бо час почав грати проти.Санкції є, НПЗ вибиваються, контактників - вже дефіцит. 👉Донбас силою (вже 4 рік намагаються забрати)Залишається займатися терором та вкладатися в "повзучий наступ", підтримуючи "фон", ніби наступ йде, і все йде за планом.Не йде в них все за планом, далеко не йде.Тому так, памʼятайте, може бути складно цією зимою. На жаль, буде більшати цивільних цілей, складів, можливо навіть торгівельних центрів. Але ми встоїмо.Попри все.Час на нашому боці.
👁 7,300 25-06-18 19:03
А тепер про маніпуляції:Маніпуляція 1: Закон передбачає механізми контролю та втрати громадянства у випадку порушень. Безпека врахована.Насправді ж закон працює там, де працює судова гілка влади, відсутні корупція і кругова порука. Це не про Україну.Маніпуляція 2: Закон не скасовує вимог щодо знання української мови, історії та Конституції — ці умови збережено.Насправді ж, рівень корупції в Україні настільки високий, що екзамени здаватимуть лише ті, хто не зможе за них заплатити. За дешеву робочу силу з країн третього світу теж заплатять.Маніпуляція 3: Законопроєкт не відкриває двері для всіх — перелік країн буде запроваджено із урахуванням безпеки та інтересів України.Впроваджено ким? Загальні фрази, які відкривають ще більше поле для маневру маніпуляції.Маніпуляція 4: Закон забороняє множинне громадянство з державою-агресором. Громадянство рф — підстава для втрати українського, крім випадків примусу чи автоматичного надання.Механізм визначення випадків примусу чи автоматичного надання не встановлений. На слово будете вірити?Маніпуляція 5: Множинне громадянство дозволене лише за чітко встановленими правилами: перелік країн, офіційна процедура набуття.Насправді ж, внесення змін в перелік регулюватиметься вже не законами, а підзаконними актами або постановами КМУ, що взагалі перетворює дану норму в перелік найширшого спектру.Маніпуляція 6: Для держслужбовців і суддів множинне громадянство заборонено законодавством і надалі. Закон цього не змінює.Саме тому у вас деякі держслужбовці і судді мають подвійне громадянство, включаючи громадянство рф?Маніпуляція 7: Законопроєкт не змінює чинного земельного законодавства.А от це найголовніше. Законопроєкт нічого не змінює, а просто дозволяє скуповувати українську землю. Іноземцям це заборонено, а громадянам України можна.Маніпуляція 8: Українці зможуть отримати громадянства інших країн і не втратити своє.Правда ж в тому, що могли і до цього.Ви порушили цілих чотири статті Конституції:ст. 4, згідно з якою в Україні існує єдине громадянство. • ст. 13 — земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, є об’єктами права власності українського народу. • ст. 14, згідно з якою земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави. • ст. 156, згідно з якою зміни в Конституцію, які стосуються розділів I, III і XIII, мають бути спочатку ухвалені 300+ голосами, а потім погоджені на всеукраїнському референдумі.
👁 7,700 25-06-06 15:12
Попередження пост.Потрібно розуміти, що якщо не вийшло сильно відповісти з ракетами, ворог буде намагатися знову робити ставки на диверсії.Тому що потрібно зробити якусь сатисфакцію для власних медіа.Це можуть бути ті самі спроби вербувати підлітків через Телеграм чи завуальовані пропозиції роботи студентам: щось кудись перенести, зробити доставку, орендувати для когось квартиру.Ніхто не буде казати, що це «робота від росіян» — можуть казати навіть, що це допомога тим самим СБУ чи Збройним силам: цим можна пояснити, якщо «допомога» буде стосуватися передачі дронів чи якогось БК.Може бути навіть так, що звертатимуться реальні люди чи знайомі, яких використовують «в темну», які самі не будуть знати, хто до них звернувся і в чому суть допомоги.Закликаю бути пильними всіх батьків та вчителів, а також волонтерів та шукачів підробітку.Не треба боятися та параноїти, але треба зберігати критичне мислення та не вестися на сумнівні роботи від анонімів та допомоги для людей, яких ви не знаєте.Ніколи не буде зайвим розібратися, що саме вам пропонують, за що, чому саме так і задати якісь перевіркові питання.А також треба довіряти своїй інтуїції.Поділіться цим дописом з друзями, батьками дітей та знайомими.
👁 6,300 25-06-01 09:06
А тепер серйозно.РФ готує велику літню кампанію та наступ по всій лінії фронтуСьогодні Генштаб повідомив, що вже пішли в наступ на Запоріжжі.Йдуть активні дії на Сумщині.П*дори намагаються затиснути Костянтинівку.Окрім того, росіяни все ще в 2 км від адмінікордонів нашої Дніпропетровської області.Але що відбувається далі від фронту?Всі чекають «договорнячка», переговорів, «скоро порішають».Люди планують відпустки, місце для відпочинку, обирають тачки.Замість літа в Криму - «Буковель», «Одеса».Збори глохнуть.Місцеві чиновники вже втомилися купувати дрони і повертаються до темок на дорогах та ремонтах дружніх комунальних закладів.У Києві планують «метро на Троєщину» за сто-п’ятсот мільярдів.А ще вибори, яких чекають політики.Це просто премія Дарвіна.Переговори для росіян — це спосіб виграти час, та не дати Штатам привід ввести проти росіян ще санкції та знову давати нам зброю.А ще — аби деморалізувати нас.І знаєте що?Поки в них це вдається.Зараз потрібно зробити важливий ривок, але для цього потрібно почати обговорювати правильні речі. Треба фокус на фортифікації та лініях оборони. Треба більше інвестицій в оборонку, при чому з результатами «тут і зараз».Треба більше донатів.Треба різати всі зайві видатки, типу метро та великих інфраструктурних проєктів.Треба зупинити всі срачі, в тому числі про мову.Це найважливіший для нас рік.Це, можливо, остання для них спроба піти у великий наступ.__________Треба встояти.У нас все ще достатньо ресурсів.Ми просто не вірно їх використовуємо!
👁 6,900 25-03-05 08:47
Друзі, помітив, що у багатьох з нас помилкове сприйняття того, що відбувається навколо.Ми часто не задоволені обсягом і швидкістю допомоги від наших партнерів. Ми не задоволені, що вони не воюють разом із нами. Ми їх критикуємо, що нам не дають далекобійні ракети та багато іншого.Але чи маємо ми право критикувати їх?Ні, не маємо.Якщо приберемо емоції і замислимося, то зрозуміємо, що вони нам нічого не винні.Немає жодного документа, який зобов'язує іншу країну у разі агресії проти нас давати нам гроші, зброю, вступати у війну за нас.Жодного документа.Будапештський меморандум, яким усі політики маніпулюють, - «пустишка», яка нікого ні до чого не зобов'язує. Там немає жодного слова про зобов'язання США чи Великобританії надати військову чи фінансову підтримку нашій країні у разі агресії проти нас. Він як міжнародний договір навіть не ратифікований в жодній із країн-підписантів.Тому, розмовляючи з нашими партнерами, які нас підтримують і надають нам фінансову та військову підтримку вже 3 роки, ми маємо говорити їм «дякую» через кожне слово, і бути щиро вдячні їм.Щоб остудити наші голови, згадаємо: за останні 30 років у світі було достатньо війн, і в кожній є агресор і жертва.Запитання. Скільком країнам, які невинно страждають, ми надавали фінансову чи військову підтримку?Якщо не помиляюся, жодній.Тож чи маємо ми тоді право комусь дорікати, що нам недостатньо допомагають? Думаю, що ні.Ми повинні бути вдячні за їхню допомогу.І з повагою просити ДОПОМОГИ. P.S. Так, тут хтось може мені навздогін сказати, що лідери, політики країн-партнерів із великих трибун нам багато обіцяли. Ми на них сподівалися.Так. Ви маєте рацію. Обіцяли.Але ж і нам наші лідери та політики всіх рівнів уже 30 років багато чого обіцяли. Але ж ми з них не вимагаємо того, що вони обіцяли.Нам потрібно навчитися розділяти політичні заяви та декларації від реальних та конструктивних.
👁 7,100 25-02-04 09:47
Реванш проросійських сил - це коли депутати від ОПЗЖ намагаються рейдернути землю бійця 3 штурмової.Роман Джурилюк воює у моєму підрозділі з листопада 22 року. Кулеметником пройшов Бахмутський напрямок, Авдіївку, Терни, продовжує нищити ворога на Харківщині. Перед цим мав достойний шлях в Київському ТРО, отримав купу нагород.Рома звернувся з цікавою пропозицією. У 2021 році його сімʼя придбала землю під Києвом, 14 гектар. Пропозиція полягала в тому щод побудувати на цій землі житло для бійців батальйону і сімей загиблих. Подібний проєкт ми зараз робимо у Черкасах, але в менших масштабах. Ця земля була придбана в 2021 році, але рейдери працюють по накатаній - без згоди власників земля обʼєднується, створюється новий кадастровий номер і виставляється на аукціон. Параллельно процес качається через вулицю, але розуміючи що тут нас точно не потягнуть, пішли через суди. І наче нічого нового. В Державі, де не працює інститут права, можна все. Але цинізм дійшов до такої міри, що головними дійовими обличчями є головний дніпровський опзжшник з місцевої владної коаліції Михайло Кошляк і його зять, Василь Астіон. Поки Рома готувався до війни - вони готували червону доріжку росії. Продовжують це робити і досі. Прошу суспільного резонансу. Вірю, що зможемо переламати навіть продажні суди, а воїни і сімʼї загиблих зможуть збудувати собі житло.Якщо потрібна конкретика по судовим справам - готовий надати всі докази журналістам.