Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - •KRASNOV
Додано 06 січ 2025

•KRASNOV

@Krasnov_55
Кількість підписників: 67 165
Фото: 1,240
Відео: 833
Посилання: 611
Опис:
Команда «Громадська Сила» 📌 Вогонь запеклих не пече. •Insta: https://instagram.com/k.r.a.s.n.o.v_5?igshid=vsbg7e3 •Facebook: https://m.facebook.com/%D0%A0%D1%83%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BD-%D0%9A%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2-2212267672341044/
Джерело

•KRASNOV | Бачу новини, що росія знищила 20% місячного запасу ліків атакувавши ск...

Логотип телеграм спільноти - •KRASNOV •KRASNOV @Krasnov_55
60 900 Охват/переглядів 2025-10-29 12:54 Повідомлення №5492
Бачу новини, що росія знищила 20% місячного запасу ліків атакувавши склади однієї компанії. Думаю, всім потрібно розуміти: цієї зими росія спробує зробити гуманітарну катастрофу, або максимально до неї наблизити (це не значить, що в неї вдасться). Це їх "останній хід", оскільки є розуміння, що нічого більше - "гучного та переконливого" - в них немає.В Сумах наступ не вдався, Донецький форпост тримається, попри все. Фронт не рухнув, попри прогнози "аналітиків", і дрони та «кілзони» роблять маломожливим будь-який значний прорив технікою, нехай в них є перевага в людях і дронах.Але суть в тому, що як би вони не старалися, це нічого не змінює.Очевидно, що ніхто не вийде на вулиці з вимогою здатися ворогу, і на фронт це сильно не вплине.Вони намагаються все ще виглядати страшно, але це скоріше показує безсилля кризи ідей, бо час почав грати проти.Санкції є, НПЗ вибиваються, контактників - вже дефіцит. 👉Донбас силою (вже 4 рік намагаються забрати)Залишається займатися терором та вкладатися в "повзучий наступ", підтримуючи "фон", ніби наступ йде, і все йде за планом.Не йде в них все за планом, далеко не йде.Тому так, памʼятайте, може бути складно цією зимою. На жаль, буде більшати цивільних цілей, складів, можливо навіть торгівельних центрів. Але ми встоїмо.Попри все.Час на нашому боці.