Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - OLEKSANDR KLIMOV⚠️
Додано 06 січ 2025

OLEKSANDR KLIMOV⚠️

@KlimovSany
Кількість підписників: 2 376
Фото: 1,300
Відео: 288
Посилання: 581
Опис:
Важлива інформація нашого регіону

👥 Кількість підписників

2 376
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -6
Середній/Місяць:: +28

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 204
Середній/День:: 2,000
Середній/Тиждень:: 1,744
ERR: 92.76%

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,050 25-07-14 08:11
Частина третя. Як Акім по гетконтакту, а Віталій по життю взув шептицьких слідчих.Понад два місяці шептицькі слідчі викидали на пальцях йти в суд чи не йти по ухвалу про арешт автомобіля, який шахрайським методом був проданий працівнику одеської поліції. Причому в день винесення ухвали працівник одеської патрульної поліції, цілий майор Віталій перереєстрував «ліву» Хонду на іншого власника.Тепер шептицькі слідчі можуть роздрукувати ухвалу про арешт на фотопапері, розмістити її у рамку та повісити у кабінеті начальнику слідства Шептицького РВП Тарасу Жмурі з назвою: «Осічка-2025»Два місяці коту під хвіст. Ну, тут сумнівів немає, що цим усім парадом керує сам начальник слідства Тарас Жмура, бо не може простий слідчий так просто зливати справу, ігнорувати вказівки прокурорів. А от як начальник слідства вміє зливати справи – ми вже знаємо. Нещодавно він ледве не вилетів зі своєї «прибуткової» посади за підозру у зливі справи адвокату обвинуваченого. Посмикали його трошки і, видно, «порішав». Але і далі продовжує покривати беззаконня своїх підлеглих. Детальніше 👉 https://www.facebook.com/share/15qnx6Jyp3/?mibextid=wwXIfr
👁 3,770 25-07-01 15:54
За джерелами “Бомка“, т.в.о. генерального директора підприємства Павло Овчінніков у змові з іншими посадовцями — т.в.о. заступника гендиректора Сергієм Стародубцевим, директором з економіки та фінансів Олександром Абрамовим та заступником з правових питань Олексієм Жеребком — організували схему розкрадання коштів через фіктивні акти на постачання гірничо-шахтного обладнання та послуги з його ремонту.За вказівками керівництва працівники шахт підписували фіктивні документи про приймання обладнання від підконтрольних підприємців. Це дозволяло легалізувати привласнення державних коштів.Посилання 👉 https://bomok.net/novyny/kerivnytstvo-dp-lvivvugillya-pidozryuyut-u-rozkradanni-byudzhetnyh-koshtiv/Ключову роль у координації схеми відігравав Сергій Стародубцев, який залучив до неї Андрія Ластовиченка — новопризначеного заступника директора. Саме він проводив зустрічі з представниками компаній-постачальників та погоджував суми «відкатів» за участь у схемі.Одним із таких постачальників був підприємець Петро Танчин. Він надавав послуги з перевезення працівників підприємства, значно завищуючи обсяги робіт. До розкрадань також залучався його спільник — Володимир Танчин.
👁 3,200 25-04-30 07:42
Не дали вкрасти???Аналітики БЕБ упередили розтрату 15,4 млн грн бюджетних коштів під час ремонту «Народного дому» у селі Хлівчани Белзької міськради.Як повідомили у понеділок, 28 квітня, у теруправлінні БЕБ Львівщини, міська рада уклада угоду щодо капітального ремонту будівлі Народного дому без проведення публічних торгів, а також з іншими порушеннями.«Зокрема, замовник, структурний підрозділ органу місцевого самоврядування, уклав прямий договір з компанією виконавцем робіт без проведення публічних торгів. Також співробітники БЕБ виявили відсутність проєктно-кошторисної документації на виконання ремонту. Тоді як, відповідно до «Настанови з визначення вартості будівництва», саме кошторисна вартість об’єкта будівництва використовується для планування фінансування та проведення процедури закупівлі», – йдеться в повідомленні БЕБ.За даними БЕБ, вартість закупівлі капітального ремонту Народного дому в розмірі 15,4 млн грн не була підтверджена належними документами. Аналітики теруправління повідомили структурний підрозділ органу місцевого самоврядування про виявлені порушення. У результаті договір підряду з компанією-виконавцем робіт було розірвано.
👁 2,800 25-03-31 16:01
​​Елітний BMW 730D д.н.з КЕ6718АС, який часто припаркований біля Грандготелю у Львові. За даними бази МВС, станом на 01 лютого 2025 року цей автомобіль зареєстрований у Кривому Розі Дніпропетровської області. Проте чому ця машина постійно курсує між Львовом та Сокалем?Як стало відомо із власних джерел, цей автомобіль щоденно використовується для перевезення одного з нових керівників ДП «Львіввугілля» Олексія Жеребка з апарату управління підприємства м. Сокаль до Львова і назад – відстань близько 150 км.Нагадаю, що державне підприємство «Львіввугілля» роками перебуває у складному фінансовому становищі, де неодноразово шахтарі виходили на страйки через затримки зарплат.Проте нове керівництво, схоже, не страждає від нестачі коштів. За моєю інформацією, заступник генерального директора з правових питань, попри відсутність відповідних кваліфікаційних даних, отримує заробітну плату близько 100 000 гривень на місяць. А хто ж оплачує послуги особистого водія цьому пану? Невже з власної кишені? Чи таки за рахунок шахтарів?Жеребко Олексій Вікторович – заступник генерального директора Павла Овчіннікова з правових питань.У 2021 році був заступником начальника Головного управління-начальником УОЗ зон проведення АТО ГУ ДФС у Луганській області.Передостання посада – заступник генерального директора з промислової безпеки «Мирноградвугілля».Далі працював заступником генерального директора з безпеки та міжнародного співробітництва «Добропіллявугілля видобуток».Зазначу також, що Жеребко Олексій Вікторович – це племінник колишнього міністра фінансів часів Януковича Ярошенка, близького колеги експрем’єр-міністра Миколи Азарова. А про любов до росії зрадника України Миколи Азарова всі добре знають. Офіційних коментарів від керівництва ДП «Львіввугілля» поки що не отримано. У відповідях на запити інформації не дають, посилаючись на правовий режим воєнного стану. Нещодавнє призначення Олексія Жеребка на посаду заступника генерального директора ДП «Львіввугілля» з правових питань викликає серйозні питання. Чи це спроба сховати невдалого керівника за рахунок державного підприємства? Олексій Жеребко був командиром «Фантому». Прославився сумнівними операціями на КПВВ Станиця Луганська, де, за даними ЗМІ, його підрозділ брав участь у контрабанді з окупованих територій (джерело ( https://t.me/honest_customs/716 ). «Десант» з Луганщини: разом із Жеребком призначені Катерина Ковалевська та Олександр Гончарук – особи, компетенції яких у гірничій промисловості викликають сумніви. Вони разом навчалися в Університеті державної фіскальної служби України, а потім спільно з Олексієм Жеребком працювали в Луганській області. Продовження буде…
👁 2,500 25-03-21 15:34
Прокурори повідомили про підозру начальнику відділу капітального будівництва Шептицької міської ради Петру Павлюку. Йому інкримінують службову недбалість, яка призвела до збитків на майже 700 тис. грн.За даними слідства, впродовж жовтня-грудня 2022 року на замовлення відділу КБІ виконувались роботи щодо реконструкції приймального відділення місцевої лікарні. Договором також передбачався обов’язок підрядника поставити медичне та інше обладнання.Слідство наголошує — згідно чинного законодавства, частина цього обладнання, яка підпадає під перелік необхідної для виконання заходів, спрямованих на виникнення і поширення, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби, звільняється від сплати податку на додану вартість при його постачанні. Проте посадовцем було погоджено акти з включенням ПДВ до них.Таким чином, слідство вважає, що майже 700 тис. грн бюджетних коштів було перераховано безпідставно.Журналісти Ехо звернулись за коментарем до представника фірми, яка і виступала підрядником на цьому об’єкті — холдингової компанії «Квадратний метр». Андрій Дільний на запитання журналістів, чому ж ПДВ все ж нарахували, відповів, що обладнання було придбане до постанови Кабміну 2020 року та до змін у неї, які були внесені у 2022 році. Підприємець каже, що всі відповідні документи про придбання, ввезення, встановлення і введення обладнання в експлуатацію у нього є. Відтак, хоча замовник розраховувався за обладнання у наприкінці 2022 року, підстав не вносити ПДВ не було. В будь-якому випадку, як додали в обласній прокуратурі, слідчі дії тривають. Відтак, у Петра Павлюка буде нагода довести, чи мав він підстави для перерахування 700 тисяч гривень ПДВ за обладнання, під час розгляду справи у суді.———-Підтримати Ехо
👁 763 25-03-19 07:00
В Шептицькому встановлять когенераційні установки для безперебійного теплопостачанняУ Шептицькому незабаром з’являться сучасні когенераційні установки, які забезпечать безперебійне теплопостачання під час відключень електроенергії.Це дозволить більш ніж 5000 жителям міста та 20 бюджетним установам отримувати стабільне тепло навіть у кризові періоди.Цей важливий проєкт є частиною Плану дій зі справедливої трансформації вугільного мікрорегіону Львівської області. Його було схвалено експертною комісією для фінансування в межах «Програми відновлення України III».Ще минулого року за підтримки USAID було придбано три когенераційні установки загальною потужністю 1590 кВт. Тепер, завдяки фінансуванню від Європейського інвестиційного банку, буде виконано необхідні монтажні роботи, зокрема:- облаштування фундаментних плит, - встановлення опор для інженерних мереж, - будівництво теплової камери, прокладання газопроводу середнього тиску та теплотраси, -встановлення трансформатора.Загальна вартість проєкту становить 26,4 млн гривень, з яких 19,8 млн покриє ЄІБ, а 6,6 млн – місцева громада. Завершення всіх робіт заплановано до початку опалювального сезону.
👁 2,900 25-03-04 12:01
​​Про обшуки у Белзькій міській раді.Відповідно до матеріалів кримінального провадження встановлено, що посадові особи Виконавчого комітету Белзької міської ради спільно з представниками підрядних організацій налагодили протиправний механізм заволодіння бюджетними коштами під час будівництва центрів надання адміністративних послуг.Зокрема, встановлено, що ТОВ «ЕЛЕГАНТ» уклав договір №1 від 12.07.2023 із Виконавчим Комітетом Белзької міської ради «Нове будівництво центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) Центр дія по вул. Степана Бандери, буд. 1 в м. Белз, Червоноградського р-ну, Львівської обл.», загальна вартість укладеного договору становить 12589919 грн.В межах виконання вказаних договір передбачалось виконання нового будівництва приміщення центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) Центр дія для Бельзької обєднаної територіальної громади.У подальшому, було встановлено, що в межах виконання вказаних договір замовниками, що сплачені суми не відповідають фактичним виконаним роботам згідно договорів, а замовники разом із підрядником в свою чергу внесли недостовірні відомості щодо фактично виконаних робіт згідно договорів.Разом з тим, згідно встановлених на теперішній час матеріалами кримінального провадження обставин вчинення злочину встановлено, що посадові особи Виконавчого комітету Белзької міської ради спільно з ТОВ «ЕЛЕГАНТ» діючи за попередньою змовою між собою шляхом обману та умисного внесення неправдивих відомостей привласнюють грошові кошти призначені на будівництво центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) Центр дія.На даний час роботи по виконанню вказаного проєкту завершені та замовником згідно умов договору та виконаних робіт здійснено повну оплату на користь ТОВ «ЕЛЕГАНТ» на загальну суму згідно договору №1 від 12.07.2023 11529720, 71 грн., також встановлено, що згідно поданих актів приймання виконаних робіт умисно внесені неправдиві відомості щодо обємів фактично виконаних робіт та умисно внесено завищені ціни на вартість закупленого обладнання, - йдеться в ухвалі Галицького районного суду м. Львова .
👁 4,000 25-02-01 09:53
​​Розкрадання на «Шахті «Надія». Правоохоронці скерували матеріали кримінальної справи до суду. Потерпіла сторона у цій справі – Міністерство енергетики України, якому завдано шалених збитків. Обвинувачуються пʼять учасників злочинної групи:1. Директор шахти Павло Мороз.2. Головний інженер шахти Андрій Зощук.3. Начальник техкомплексу Василь Садовников.4. Племінник «смотрящого» Андрія Венгрина Андрій Петрик.5. Теперішній директор шахти Надія Михайло Танчев.Але не все так погано, як вам здається. Головне – що Міністерство енергетики задоволено такою роботою цих осіб.Незважаючи на спричинення збитків самому міністерству, його посадові особи нагороджують цих фігурантів посадами. Михайло Танчев став директором «Шахти «Надія», незважаючи на підозру у розкраданні на «Шахті «Надія». Підозрюваний начальник техкомплексу Василь Садовников став бізнесменом і без торгів уклав уклав договір на збагачення вугілля на суму майже 30 млн гривень для ДП «Волиньвугілля», яке також напряму підконтрольне Міністерству енергетики. Що ще потрібно знати про мильну бульбашку?! Судячи з ситуації, зрозуміло, що Міненерго зацікавлено в таких особах, які грабують державу в особі Міністерства енергетики.
👁 2,000 25-01-27 17:04
Судитимуть жінку, яка ''нажилася'' на неіснуючих дронах на 800 000 грн.За процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури міста Львова повідомлено про підозру 28-річній жінці за фактом шахрайства (ч. 4 ст. 190 КК України). За даними слідства, мешканка Шептицького ошукала волонтера на майже 800 тис. грн. Зокрема, під виглядом продажу неіснуючих десяти дронів для військових потреб. Попередньо, для цього вона створила профілі у соцмережах Instagram та Telegram, де розміщувала відповідні оголошення про продаж військової амуніції та побутової техніки. За товар жінка просила повну передоплату на банківську картку. Водночас, жодних товарів у неї не було, а одержаними грошима жінка розпорядилася на власні потреби. Досудове розслідування здійснюють слідчі Львівського районного управління поліції №1 Головного управління Нацполіції Львівської області, за оперативного супроводу Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Львівська обласна прокуратура
👁 2,400 25-01-24 20:09
СБУ викрила адміністраторів Viber-каналів, які перешкоджали мобілізації на ЛьвівщиніКіберфахівці СБУ встановили ще трьох адміністраторів та заблокували Viber-канали, які зривали мобілізацію на Львівщині. Ресурс «інформував» про переміщення працівників Національної поліції і військовослужбовців ТЦК та СП.Аудиторія каналів охоплювала майже 22 тисячі користувачів.Зловмисниками виявились мешканці міст Мостиська і Шептицький та уродженець Дрогобича, який проживає на Стрийщині.Фігуранти створили канали в месенджері, де всі учасники групи мали можливість в он-лайн режимі «зливати» інформацію про актуальні місця вручення військовозобов’язаним повісток.«Послугами» таких каналів користувались чоловіки призовного віку, які намагались ухилитися від військового обов’язку. На основі доказової бази Служби безпеки адміністраторам Viber-каналів повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 114-1 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань).Стосовного двох фігурантів матеріали справи вже скеровано до суду. Комплексні заходи проводили співробітники Управління СБУ Львівщини за процесуального керівництва Львівська обласна прокуратура.