Джерело
OLEKSANDR KLIMOV⚠️ | Розкрадання на «Шахті «Надія». Правоохоронці скерували матеріали кри...
4 000 Охват/переглядів
2025-02-01 09:53
Повідомлення №1864
Розкрадання на «Шахті «Надія». Правоохоронці скерували матеріали кримінальної справи до суду. Потерпіла сторона у цій справі – Міністерство енергетики України, якому завдано шалених збитків. Обвинувачуються пʼять учасників злочинної групи:1. Директор шахти Павло Мороз.2. Головний інженер шахти Андрій Зощук.3. Начальник техкомплексу Василь Садовников.4. Племінник «смотрящого» Андрія Венгрина Андрій Петрик.5. Теперішній директор шахти Надія Михайло Танчев.Але не все так погано, як вам здається. Головне – що Міністерство енергетики задоволено такою роботою цих осіб.Незважаючи на спричинення збитків самому міністерству, його посадові особи нагороджують цих фігурантів посадами. Михайло Танчев став директором «Шахти «Надія», незважаючи на підозру у розкраданні на «Шахті «Надія». Підозрюваний начальник техкомплексу Василь Садовников став бізнесменом і без торгів уклав уклав договір на збагачення вугілля на суму майже 30 млн гривень для ДП «Волиньвугілля», яке також напряму підконтрольне Міністерству енергетики. Що ще потрібно знати про мильну бульбашку?! Судячи з ситуації, зрозуміло, що Міненерго зацікавлено в таких особах, які грабують державу в особі Міністерства енергетики.