❗️Обережно: шахраї наживаються на довірі до військових Головний сервісний центр МВС спільно з Кіберполіцією застерігають: в мережі, зокрема в TikTok, поширюються фейкові оголошення про «офіційне» виготовлення посвідчень водія.Шахраї використовують реальні фото військовослужбовців, які дійсно зверталися до сервісних центрів МВС, обіцяють знижки та спеціальні ціни військовим, запевняють, що посвідчення водія можна отримати онлайн та без складання іспитів, використовують фото публічних і відомих людей.Насправді їхня мета — виманити гроші та персональні дані. Усі такі «документи» — підробка, вони не відображаються в реєстрах та електронних порталах послуг і не мають жодної юридичної сили.Посвідчення водія вперше видається лише у сервісному центрі МВС після навчання та складання іспитів. Не шукайте «легких шляхів» — вони ведуть лише до проблем із законом.👮♂️ Побачили шахрайський контент або стали жертвою аферистів — звертайтеся до Кіберполіції👇 https://ticket.cyberpolice.gov.ua/‼️Пам’ятайте: справжні документи не продаються в інтернеті.Кіберполіція
Шановна група, попередні дописи з вашими коментарями, стосовно водопостачання ми видалили ( нас попросили). Але ця інформація й далі є у соцмережах, тому це відредагований пост, з цінами нижче. Всі ми розуміємо, що нас очікує підвищення ціни на послуги в майбутньому. Підприємство повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання, водовідведення та технічну воду.Чому необхідно переглянути тарифи: • обсяги споживання води зменшилися, через що підприємство отримує менше коштів при незмінних витратах; • зросла вартість електроенергії; • з 1 січня 2026 року підвищуються мінімальна зарплата та прожитковий мінімум; • подорожчали матеріали, реагенти, паливо та інші ресурси, необхідні для роботи систем водопостачання і водовідведення; • є зміни витрат, які не залежать від підприємства, але входять у собівартість послуг.✅❗️Мешканці можуть надати свої пропозиції до розрахунків у письмовому вигляді за адресою:📍 м. Кілія, вул. Героїв України, 64⏳ до 14:00 19 грудня 2025 року.❗️✅Повна інформація щодо розрахунків доступна в КП «Світло».За більш детальною інформацією звертайтеся до Кп Світло Кілія❗️⬇️Нові запропоновані тарифи на водопостачання в Кілії та селах громади📍 Кілія — було / станеДля населення: • Водопостачання: 48,34 → 61,82 грн/м³ • Водовідведення: 44,24 → 55,43 грн/м³Разом: 92,58 → 117,25 грн/м³Для підприємств: • Водопостачання: 63,03 → 74,05 грн/м³ • Водовідведення: 54,31 → 65,93 грн/м³Разом: 117,34 → 139,98 грн/м³📍 Села громади — планові тарифиШевченкове • Водопостачання: 74,22 грн/м³ • Водовідведення: 80,75 грн/м³Василівка • Водопостачання: 62,96 грн/м³ • Водовідведення: — (послуга не надається)Фурманівка • Водопостачання: 43,63 грн/м³ • Водовідведення: 37,59 грн/м³Новоселівка • Водопостачання: 57,14 грн/м³ • Водовідведення: 56,23 грн/м³Ліски • Водопостачання: 66,98 грн/м³ • Водовідведення: 69,96 грн/м³
У ПОЛЬОТІ ДО ОСТАННЬОГО: ІСТОРІЯ ПІДПОЛКОВНИКА ІВАНОВА🕯️✈️Підполковник Іванов Євгеній Віталійович, льотчик другого класу, старший штурман 39-ї бригади тактичної авіації, загинув 8 грудня опівдні на східному напрямку, виконуючи своє останнє бойове завдання. Йому було 48 років.Він був досвідченим офіцером бригади. Свою службу в Збройних Силах України розпочав ще у 1995 році, присвятивши небу й військовій авіації майже три десятиліття.Родом із Харкова, з дитинства мріяв стати льотчиком і пройшов шлях — від юного курсанта ХНУПСА до справжнього аса. Здійснив понад 200 бойових вильотів на винищувачі Су-27, знищуючи окупанта на різних напрямках фронту, збивав ворожі повітряні цілі, завдавав ударів по наземних об’єктах противника, брав участь у десятках складних повітряних операцій.За мужність та героїзм Євгеній Іванов нагороджений орденом «За мужність» ІІ та ІІІ ступенів, відзнакою Президента України «За оборону України», а також медаллю «Залізний хрест».У свій останній політ підполковник Іванов вирушив так, як робив це все життя — спокійно, впевнено та до кінця, чесно виконуючи свій обов’язок. Він загинув, залишаючись вірним присязі та справі, якій служив із честю.У Євгенія залишилися дружина та маленький син. Для рідних і побратимів він назавжди залишиться світлою, мужньою та гідною людиною, яка жила небом і захищала рідну землю.Вічна пам'ять…Повітряне командування "Центр"Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command
Кілія з’явилася на вказівнику української антарктичної станції «Академік Вернадський»Між кригою й океаном, серед крижаних краєвидів Антарктиди, встановлено табличку з назвою нашого рідного міста.Подія, яка ще вчора здавалася мрією, сьогодні стала реальністю.На українській антарктичній станції «Академік Вернадський», що розташована на острові Галіндез, з’явився новий вказівник - Кілія.Це ще один символ присутності України та українців у найвіддаленіших куточках світу.Як з’явився вказівник) Про це мріяла Адмін Кілія.ua, яка поділилася ідеєю з кілійцем Андрієм Старишем, капітаном українського науково-дослідного судна-криголама «Ноосфера», яке днями прибуло на станцію «Вернадський».Мрія виявилася спільною, Андрій підтримав втілення ідеї. Виготовлення таблички стало спільною роботою команди судна.У створенні вказівника взяли участь: • Віктор Жуковський — боцман, • Денис Точанський — матрос першого класу.Попри складні погодні умови Антарктиди, команді вдалося встановити табличку під час поточного рейсу.Таким чином Кілія стала частиною символічної карти місць, з якими пов’язані українські полярники та дослідники.💙💛 Це більше, ніж табличка на вказівнику.Це знак того, що наше місто знане й шановане далеко за межами України, що кілійці беруть участь у важливих наукових місіях та представляють громаду на міжнародному рівні.☝️Національний антарктичний науковий центр регулярно публікує інформацію про хід експедиції, наукові відкриття та життя українців на шостому континенті.Завжди багато цікавих фактів і неймовірних фото, підпишіться:https://www.facebook.com/share/1Bn7WjwSLx/?mibextid=wwXIfr#Кілія #Kiliya #Антарктида #Вернадський #Ноосфера #УкраїнаВАнтарктиді #кілійська_громада #ізмаїльський_район #одеська_область
Знакова подія для Одещини - Італія виділить 30 млн євро на будівництво в регіоні сучасного дитячого медичного центру У столиці відбулася надзвичайно важлива подія - підписання угоди, яка передбачає надання безвідсоткового кредиту від уряду Італії у розмірі 30 мільйонів євро на будівництво нового сучасного медичного корпусу Одеської обласної дитячої лікарні.Документ підписали: від України - Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба, від Італії - Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні Карло Формоза.Після завершення робіт 260 дітей нашого регіону зможуть одночасно отримувати стаціонарну допомогу. Новий корпус також включатиме 8 високотехнологічних операційних і матиме повністю оновлену інфраструктуру європейського зразка. Це велика перемога для Одещини і результат багатомісячної командної роботи Урядів та посольств наших країн, Італійської агенції з питань співробітництва в галузі розвитку, Одеської ОВА, керівництва лікарні, проектувальників. Італія послідовно підтримує Україну в усіх сферах. Сьогодні ця підтримка отримує нове, дуже важливе продовження.Щиро дякуємо італійським партнерам за довіру, підтримку та справжню солідарність. Разом будуємо майбутнє, у якому українські діти отримуватимуть лікування на найвищому рівні.Повідомив голова ОДА Олег Кіпер ПсЧудова новина для Одеської області, хочеться дописати знизу, великими літерами ТІЛЬКИ НЕ КРАДІТЬ! І тоді стане коштів на будівництво, і тоді не буде вчергове соромно за тих хто при владі.
💔Київ 😢⚠️ Оновлюється: внаслідок російської атаки на Київ постраждало 27 людей, двоє загинуло▪️ Шевченківський район: пошкоджено 14-поверховий житловий будинок. Горіли квартири на рівні 4-5 поверхів. Пожежу ліквідовано. На місці медики надали допомогу одній особі. ▪️ Соломʼянський район: уламки впали на 25-поверховий житловий будинок, що призвело до пожежі, яку вже ліквідовано. Медики надали допомогу двом людям на місці. За ще однією адресою уламки впали на 17-поверховий будинок без загоряння. Ліквідація пожежі у гаражі приватного будинку триває.▪️ Святошинський район: влучання у під’їзд 3-поверхового будинку, пожежа на 2 поверсі. Одна людина звернулась до медиків. З-під уламків деблокували тіло загиблого. Пожежу ліквідовано, триває розбір завалів. Ще за однією адресою сталося влучання в приватний будинок. Пожежу локалізовано.▪️ Дніпровський район: влучання у 10-поверховий будинок спричинило руйнування 6-7 поверхів. Пожежу ліквідовано. З 7 поверху врятовано 3 людей, серед них маломобільна особа. Триває розбір конструкцій.▪️Дарницький район: внаслідок падіння ракети в дворі 9-ти поверхівки сталася пожежа на 5-7 поверхах. 1 особа загинула, 6 людей постраждали, 1 з них госпіталізовано. Пожежі ліквідовано. На одній із адрес сталося влучання в автомобілі припарковані біля одного із торгівельних центрів. Пожежу ліквідовано.▪️Оболонський район: внаслідок ворожого обстрілу сталося загоряння приватного будинку. Рятувальники продовжують ліквідовувати пожежу.▪️Голосіївський район: Падіння уламків ворожого БпЛА спричинило загоряння гаражів. Наразі пожежу локалізовано. Інформація доповнюється Через російські атаки без світла у столиці залишаються понад 500 тисяч абонентів, понад 100 000 - на Київщині та майже 8 000 тисяч на Харківщині, розповіли в Міненерго. Після російської атаки пожежа на вантажному відділені «Нової пошти» у селищі Вишневому біля Києва.
Нова Пошта почала пропонувати клієнтам залишити чайові операторам у відділяннях( це якби вже давненько є, але ми про це дізналися нещодавно 🫣. А ви знали? ) В мобільному застосунку "Нової пошти" з'явилася опція, яка дозволяє клієнту залишити чайові оператору, який його обслуговував. Про це повідомила користувачка сервісу Христина ШведДівчина опублікувала скриншот, на якому разом з проханням оцінити роботу оператора пропонується залишити йому чайові у розмірі 25, 50 або 100 гривень."Я розумію, часи складні… але точно не очікувала на чайові для операторів на пошті", – прокоментували нововведення Христина.У відповідь офіційний акаунт Нової пошти відповів, що не бачать нічого поганого у фінансовій підтримці працівників з боку клієнтів."А чому б і ні? У сучасному світі можна підтримувати всіх – таксистів, офіціантів, кур’єрів… І чому б не наших операторів? Вони теж працюють професійно, терпляче та з усмішкою, тож трохи вдячності ніколи не завадить", – зазначили в Новій пошті.Як вам така пропозиція🙂 ? І це добровільно ☝️ПсЯ особисто дякую нашим операторам, та всім працівникам з НП відділення №1 - найкращі 🫶#нова_пошта
Важкий день для Америки. Ілон Маск випустив оновлення, яке дозволяє бачити країну походження акаунтів в соцмережі Х. Мільйони американців побачили, що за агресивними та популярними політичними акаунтами, які маскувались під MAGA-патріотів, стоять SMM-менеджери з усього світу, переважно з Індії, Пакистану, Нігерії, Індонезії, Філіппін тощо.Наприклад:▪️акаунт «MAGA NATION» з понад 392 тис. підписників працює зі Східної Європи;▪️«America First» (67 тис. підписників) — з Бангладеш;▪️акаунт Іванки Трамп з новинами на мільйон підписників – з Нігерії;▪️верифікована фан-сторінка прессекретарки Білого дому Керолайн Левітт – з Македонії;▪️MAGA Scope (51 тис. підписників) — з Нігерії.Соцмережа Х платить авторам за контент, тож аферисти з усього світу вирішили заробити на прибічниках Трампа, роздмухували ненависть, розганяли радикальні MAGA-наративи і цим збирали тисячі лайків і поширень. До речі, в росії Х заборонений. Вони використовують VPN, тому реальну кількість акаунтів з рф наразі визначити неможливо. Наприклад, верифікований акаунт Vladimir Putin News на 282 тис. підписників дислокується в Південній Азії.👌😁Ґрунт
ДЕ Б ТИ НЕ БУВ, ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ 🕯 22 листопада – День пам’яті жертв Голодомору.У 1932–1933 роках комуністичний тоталітарний режим здійснив геноцид проти Українського народу. Мільйони українців були вбиті голодом – через насильницьке вилучення їжі, блокаду сіл, заборону виїзду та репресії проти тих, хто чинив опір.Сьогодні, в умовах нової російсько-української війни, ми добре розуміємо, що таке політика знищення: Росія знову вдається до воєнних злочинів і геноциду проти українців. Пам’ять про Голодомор стає частиною нашої стійкості й мобілізації – для боротьби й для перемоги.22 листопада о 16:00 Україна вшановуватиме пам’ять жертв Голодомору загальнонаціональною хвилиною мовчання.❗ Закликаємо:▫️ протягом дня відвідати місця пам’яті жертв Голодомору у вашому населеному пункті;▫️ о 16:00 зупинитися, вшанувати хвилиною мовчання всіх закатованих голодом та запалити Свічку пам’яті на підвіконні – вдома чи на роботі, у будь-якому місці, де ви будете.Свічка у вікні – це знак, що ми, живі й пам’ятаємо про померлих, це наш тихий протест проти геноциду та віра в майбутнє України.Де б ти не був 22 листопада о 16:00 – запали Свічку пам’яті. Закликаємо пам’ятати тих, кого вбили голодом, і підтримуймо тих, хто сьогодні боронить нашу свободу ❤️🩹
🎙Українська співачка Vivienne Mort посварилась з водієм таксі через російську музикуДаніела Заюшкіна поскаржилася, що в авто грала пісня російської групи "Руки вверх", і вступила в суперечку з водієм через етичні та безпекові наслідки прослуховувань російської музики.У короткому відео, опублікованому в Instagram Stories, Vivienne Mort обурено коментує: "Ну як таке може бути, що я сідаю в машину, а тут грає "крошка моя, я по тебе скучаю". Ну що це за цирк. Дивіться, є об’єктивна реальність, а є те, що ви собі придумали. З якого ресурсу ви слухаєте "Руки вверх?" — після чого, за словами співачки, водій відповів: "Я не цікавився".Далі артистка пояснила, чому це для неї важливо: "Коли поцікавитеся і це буде щось із YouTube, Apple, Spotify, то за кожне ваше прослуховування, ви платите росіянам, які платять податки в російську казну, яка виробляє снаряди, які летять мені з вами на голову. І коли вас таких багато, це суттєві гроші. За рік може вистачити на дрон, який прилетить на голову вашій сім’ї, а ви не будете знати. Вам треба задуматися".Водій відповів: "Це крапля в морі", на що співачка сказала: "Це не крапля в морі. Копієчка до копієчки. Так само як ми збори закриваємо. Один хтось гривню закинув, другий, і так збираємо мільйон. Так само назбираються прослуховування групи "Руки вверх", коли люди не думають. Мені здається у вас достатньо інтелекту це зрозуміти, я впевнена".