Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ходорівська Січ. Вільні люди.
Додано 06 гру 2025

Ходорівська Січ. Вільні люди.

@Khodorivska_Sich
Кількість підписників: 7 019
Фото: 8,189
Відео: 2,150
Посилання: 1,090
Опис:
Новини, фото, відео та іншу інформацію для публікації - надсилайте за допомогою нашого чат-бота https://t.me/H_Sich_bot Рекламу розміщуємо безкоштовно! Наш Ютуб-канал https://youtube.com/@Sich_Khodoriv
Джерело

Ходорівська Січ. Вільні люди. | ️Ми писали про ймовірну зміну Уповноваженого з питань корупції в нашій...

Логотип телеграм спільноти - Ходорівська Січ. Вільні люди. Ходорівська Січ. Вільні люди. @Khodorivska_Sich
3 120 Охват/переглядів 2026-01-18 11:32 Повідомлення №18009
❗️Ми писали про ймовірну зміну Уповноваженого з питань корупції в нашій громаді (покликання в коментарях). Та відсутність про це офіційної інформації.Щоб довідатися довелося зобов'язати депутата написати звернення.Прийшла відповідь (скрін в коментарях) 👇🔸 Уповноважена особа тепер Андрій Процак.🔸Призначений розпорядженням Коцовського. Дивно коли Уповноважену особу призначає мер, який є потенційним джерелом корупції. Але це, нажаль, норма закону. Хоч голова громади це може зробити красиво і призначити відкритий конкурс, але то не про нас.🔸Цікавий пункт відповіді, де написано, що інформація про Уповноваженого є абсолютно відкритою і доступною на офіційному веб-сайті.🔸Трохи довелося пройти квест, скласти всі пазли докупи, враховуючи відповідь на звернення і систематизувати інформацію, щоб все зрозуміти. Ось так працює в нас "доступний і відкритий" відділ комунікації з громадою. Керівник відділу - Тетяна Садоха.🔸На фото-скріні до допису подаємо інформацію, як  звертатися в випадку виявлення корупції, щоб вам не тратити час на пошуки по сайту, бо там вже аж занадто "доступно" все заховано.🔸Звертаємо увагу, що пан Уповноважений з питань запобігання корупції мав би бути зацікавленим в відкритості і доступності інформації, тому частково робимо це за людей, які отримують за це гроші з бюджету.Андрій Процак , не дякуйте, ми від щирого серця , бо в вас багато роботи 🤝Ходорівська Січ 💙 💛