Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ходорівська Січ. Вільні люди.
Додано 06 гру 2025

Ходорівська Січ. Вільні люди.

@Khodorivska_Sich
Кількість підписників: 7 019
Фото: 8,200
Відео: 2,160
Посилання: 1,090
Опис:
Новини, фото, відео та іншу інформацію для публікації - надсилайте за допомогою нашого чат-бота https://t.me/H_Sich_bot Рекламу розміщуємо безкоштовно! Наш Ютуб-канал https://youtube.com/@Sich_Khodoriv
Джерело

Ходорівська Січ. Вільні люди. | Чому відключення світла -це не про «дефіцит», а спосіб виживання енерг...

Логотип телеграм спільноти - Ходорівська Січ. Вільні люди. Ходорівська Січ. Вільні люди. @Khodorivska_Sich
3 150 Охват/переглядів 2026-01-15 21:09 Повідомлення №17944
Чому відключення світла -це не про «дефіцит», а спосіб виживання енергосистеми 🔌⚡️ Багато хто говорить про «дефіцит», але важливо розуміти справжню причину критичної ситуації. Проблема не в тому, що ми не виробляємо енергію взагалі, а в тому, що ворог цілеспрямовано нищить розподільчі станції , ТЕС/ТЕЦ та ГЕС. Ось як це працює на пальцях:Атомні станції (АЕС) — це наш фундамент. Вони дають багато енергії, але вони «неповороткі». Щоб змінити потужність реактора, потрібні дні або навіть тижні. АЕС не можуть підлаштовуватися під те, що всі одночасно ввімкнули чайники о 8 ранку. З допомогою ТЕС та ГЕС раніше рятували нас у пікові години. Вони могли за лічені хвилини «підкинути» потужності, коли країна прокидається або повертається з роботи.У чому проблема? Зараз ТЕС/ ТЕЦ та ГЕС вибиті обстрілами. Якщо АЕС працюватимуть на максимумі, щоб покрити вечірній чи ранковий пік споживання, то вночі (коли споживання падає) виникне величезний надлишок енергії, який просто спалить мережу. Оскільки немає ТЕС/ ТЕЦ та ГЕС у достатній кількості, які б регулювали ці коливання за хвилини, роль «регулятора» тепер виконують відключення споживачів. Це єдиний спосіб збалансувати систему і не допустити масштабної аварії в енергосистемі.