Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мітинги на підтримку України в Касселі
Додано 14 лип 2024

Мітинги на підтримку України в Касселі

@KasselDemoUkraine
Кількість підписників: 247
Фото: 147
Відео: 35
Посилання: 21
Опис:
Мітинги місто Кассель

👥 Кількість підписників

247
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: 0

👁️ Середній перегляд на повідомлення

511
Середній/День:: 292
Середній/Тиждень:: 258
ERR: 206.88%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

🔥Важливо!!!🔥Дорогі українці,від імені Обʼєднання українців у Касселі та околицях дуже дякую вам за участь у мітингу та ході до четвертих роковин широкомасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Нас було досить багато, не зважаючи на страйк громадського транспорту, і ми змогли гучно нагадати мешканцям міста про страшну війну Росії проти України та українського народу. Крім того, ми показали, що нам не байдуже і що ми обʼєднані та рішучі у нашій боротьбі за волю та незалежність України та українців.Величезна подяка всім, хто долучився до планування, підготовки, організації та проведення. Спільними зусиллями нам вдалося провести якісні заходи.Величезна подяка Насті за повідомлення та публікації у наших соціальних мережах.Як завжди величезна подяка пані Олені за чудові пряники. Пані Наталі та пані Альоні дякую за сувенірну продукцію. Пані Ользі дякую за сувенірчики та віночки.Пані, яка побажала залишитися невідомою, велика подяка за двомовні дитячі книжки.Окрема подяка пані Альоні за виготовлення стіни памʼяті. Дякую всім, хто надав фото для неї.Величезне дякую Олексію, Данилу та Андрію за перевезення всіх необхідних речей для мітингу.Велике дякую Назару, Олександру, Володимиру, Юлії, Дмитру, Олексію, Івану, Данилу за допомогу з перевезенням, перенесенням, монтажем, апаратурою… Щира подяка всім, хто долучився до виготовлення плакатів (Настя, Марина, Вероніка, Поліна, Стас, Ілля, Данило та Руслана), тримав та ніс їх під час ходи. Дякую всім, хто тримав і ніс наш прапор.Окрема подяка Галі за виготовлення чудового хронометру «1462 дні війни Росії проти України», який став основою для наших оголошень та флаєрів.Окреме дякую Насті та Марині за декламування віршів.Окреме дякую Іванові за чудові пісні.Дякую хлопцям, які одягли білі повʼязки на руки і наглядали за порядком.Окрема подяка Юліусу, який працював з мегафоном.Окрема подяка Жені, за прапори з підписами хлопців з бригад, яким ми допомагаємо.Величезна подяка всім, хто пожертвував на наш збір. Ми зібрали для наших захисників і захисниць 1.342,89€.Велике дякую всім, хто приніс на мітинг продукти харчування, вітаміни, ліки…Дорогі українці, разом ми сила! Від нашої активності та громадянської позиції й надалі залежить ставлення до України та українців у нашому місті і конкретна допомога. Закликаю вас до подальшої співпраці на благо України та українців!Слава Україні!З повагоюВіктор Бурячок
🔥Важливо!!!🔥Дорогі українці, від імені Обʼєднання українців у Касселі та околицях запрошую вас на заходи, які ми організовуємо з нашими партнерами з Europa Union Kassel, Deutsch-Ukrainische Gesellschaft та міського театру до 4-ї річниці широкомасштабного вторгнення Росії в Україну.«Правда говорить фактами: розповіді з України»(Wahrheit spricht mit Fakten: Berichte aus der UkraineУ першій частині програми (17:00 - 18:30 год) на вас чекає літературне читання з книги Вікторії Амеліної «Blick auf Frauen - Den Krieg im Blick» та музичні композиції у виконанні Марії Пархоменко (бандура), Олександра Перловського (кларнет) та Лани Войткевич (вокал).У другій частині програми (19:00 - 20:30 год) на вас чекає панельна дискусія «Правда проти фейків» за участю експертів та гостей з нашого міста-партнера Житомира.Дата: 21.02.2026Місце проведення: TiF (Theater im Fridericianum)Час: 17:00 - 21:00 годКвитки (5€) можна придбати на інтернетсторінці театру, у театральних касах та у вечірній касі. Кількість місць обмежена.Приходьте.З повагою Віктор Бурячокhttps://www.staatstheater-kassel.de/play/wahrheitsprichtmitfakten-3447
🔥Важливо!!!🔥Дорогі українці,від імені Обʼєднання українців у Каселі та околицях дякую вам за участь у суботньому мітингу та ході до *Дня памʼяті жертв голодомору 1932-1933 років*.Особлива подяка наймолодшим учасникам і учасницям, які не злякалися холоду і прийшли.Дякую всім, хто долучився до організації цих заходів.Велика подяка пані Олені, пані Наталі та пані Альоні за чудові пряника та сувенірчики.Дякую Насті та Марині за чудовий вірш, та Катерині за прекрасне виконання молитви за Україну.Дякую всім за виготовлення плакатів: Насті, Марині, Поліні, Данилові, Максимові, Станіславу та Вероніці.Дякую пану Володимиру за його розповідь про Голодомор. Дякую Андрію, Назару, Дмитру, Дмитру, Данилу, Сергію за допомогу з апаратурою та перенесенням речей.Окрема подяка водієві Олександру за перевезення речей.Дякую всім, хто пожертвував на допомогу для наших захисників. Сума збору склала 390,51 євро.Крім того, дякую всім тим, хто приніс вітаміни, їжу, чай … для наших захисників.Дякую хлопцям, які слідкували за порядком; всім, хто тримав плакати, великий прапор, ніс свічки.Друзі, тема голодомору українців - одна з цетральних, яку ми повинні висвітлювати у Німеччині. Українська держава постійно програє у інформаційній боротьбі. Ми маємо брати відповідальність на себе і працювати з місцевим населенням. Ніхто не буде за нас цього робити! Ніхто! Якщо українці залишатимуться байдужими до смертей мільйонів замордованих українців, то чому цим мають цікавитися німці?! І чому вони мають думати про те, що геноцид українців продовжується і сьогодні? А роздуми на цю тему прямо пов’язані з допомогою і підтримкою України і українців у сьогоднішній боротьбі. Не мовчіть, а розказуйте про радянські і російські злочини! Прийде той день, коли злочинці будуть за них відповідати!З повагоюВіктор Бурячок
🔥Важливо!!!🔥Дорогі українці,від імені Обʼєднання українців у Каселі та околицях дуже прошу вас запланувати час для участі у заходах з нагоди Дня Незалежності України 24.08.2025.‼️Заплановані мітинг, коротка хода і концерт. Починаємо о 16:30 год перед ратушею.‼️Крім того, нагадую вам, що триває наш збір на пікап для 129-ї бригади. Наша ціль зібрати 7000 євро.Подаємо звіт щодо зібраних коштів на даний момент:1) Початок збору на мітингу 24.02.2025• 2558,20€• ⁠3000 грн• ⁠60 € передала українська громада з Bad Hersfeld в день перед цим в театрі• ⁠100€ - донат від людини, яка побажала залишитися невідомою2) Реалізація сувенірної продукції у Bad Hersfeld на літературному вечері Т.Шевченка - 255€.3) Мітинг 10.05.2025• 1092,20€4) Мітинг 05.07.2025• 675€5) Після заклику 24.04.2025 переказувати на збір на пікап на PayPal отримали донатів на PayPal на суму:• квітень - 38€• ⁠травень - 124,95€• ⁠червень - 186€ (з них 80€ - це донати за квитки на цирк) 6) Таким чином, у нас на даний момент зібрано 5089,35€ і 3000 грн.Збір триває. Дуже прошу долучатися‼️ Наш Paypal:[email protected]Наперед вдячний всім за допомогу у зборі.Крім того, прошу вас долучатися до підготовки згаданих вище заходів до Дня Незалежності. Разом - ми сила.З повагоюВіктор Бурячок
🔥Важливо!!!🔥Дорогі українці, від імені Обʼєднання українців у Каселі та околицях прошу вас взяти участь у *мітингу та короткій ході* на підтримку України та українців, що відбудуться у *суботу, 10.05.2025*. *Починаємо* о 17:00 год перед ратушею.Нам треба *постійно нагадувати* мешканцям нашого міста про російський терор проти України та українців, про постачання зброї для України, про важливість підтримки України в контексті європейської безпеки та неприйнятність вимог щодо капітуляції. *Нас має бути дуже багато!!!* Закликайте ваших рідних, друзів, знайомих, колег по роботі … прийти на мітинг!Ми маємо впливати на інформаційний простір тут. *Демонстрації* - це дуже важливий і дієвий інструмент народовладдя у демократіях! Крім того, нагадую вам про наш збір на *пікап* для для 129-ї бригади. Ми майже закриємо його, якщо кожен учасник нашої групи перекаже 1€ на наш Paypal: [email protected]На мітингу ми хочемо окремо *подякувати ветеранам* збройних сил, які зараз перебувають на лікуванні у нашому місті.Крім того, ми будемо *збирати* на мітингу *допомогу* для наших захисників. Передусім, потрібні енергетичні батончики, їжа швидкого приготування, яку можна просто залити водою, консерви, протизастудні засоби та вітаміни для зміцнення імунної системи, особливо з цинком і вітаміном С, а також засоби проти кліщів та комарів!Дорогі українці, у час, коли допомога ззовні стає непередбачуваною, нам потрібно *мобілізувати всі наші внутрішні ресурси* для допомоги Збройним силам України. Це наші найкращі переговірники! Наші хлопці і дівчата, які зі зброєю в руках захищають Україну і українців, повинні відчувати, що за ними стоїть *сорокамільйонний народ*!!!Долучайтеся! Приходьте!Слава Україні! Героям слава!З повагоюВіктор Бурячок
🔥Важливо!!!🔥Дорогі українці, від імені Обʼєднання українців у Каселі та околицях прошу вас взяти участь у *мітингу та короткій ході* на підтримку України та українців, що відбудуться у *суботу, 03.05.2025*. *Починаємо* о 17:00 год перед ратушею.Нам треба *постійно нагадувати* мешканцям нашого міста про російський терор проти України та українців, про постачання зброї для України, про важливість підтримки України в контексті європейської безпеки та неприйнятність вимог щодо капітуляції. *Нас має бути дуже багато!!!* Закликайте ваших рідних, друзів, знайомих, колег по роботі … прийти на мітинг!Ми маємо впливати на інформаційний простір тут. *Демонстрації* - це дуже важливий і дієвий інструмент народовладдя у демократіях! Крім того, нагадую вам про наш збір на *пікап* для для 129-ї бригади. Ми майже закриємо його, якщо кожен учасник нашої групи перекаже 1€ на наш Paypal: [email protected]На мітингу ми хочемо окремо *подякувати ветеранам* збройних сил, які зараз перебувають на лікуванні у нашому місті.Крім того, ми будемо *збирати* на мітингу *допомогу* для наших захисників. Передусім, потрібні енергетичні батончики, їжа швидкого приготування, яку можна просто залити водою, консерви, протизастудні засоби та вітаміни для зміцнення імунної системи, особливо з цинком і вітаміном С, а також засоби проти кліщів та комарів!Дорогі українці, у час, коли допомога ззовні стає непередбачуваною, нам потрібно *мобілізувати всі наші внутрішні ресурси* для допомоги Збройним силам України. Це наші найкращі переговірники! Наші хлопці і дівчата, які зі зброєю в руках захищають Україну і українців, повинні відчувати, що за ними стоїть *сорокамільйонний народ*!!!Долучайтеся! Приходьте!Слава Україні! Героям слава!З повагоюВіктор Бурячок
🔥Важливо!!!🔥Дорогі українці, від імені Обʼєднання українців у Каселі та околицях нагадую вам про наш мітинг на підтримку України та українців, що відбудеться у суботу, 03.05.2025. Починаємо о 17:00 год перед ратушею.Дуже прошу вас про виготовлення актуальних плакатів:1) Russischer Terror nimmt kein Ende.2) Russischer Raketen-Terror auf Zivilisten in der Ukraine kann nicht mit Besorgnis abgewehrt werden.3) Russischer Raketen-Terror auf Sumy am 13. April: 34 getötete Zivilisten (2 Kinder), 117 Verletzte (15 Kinder)4) Russischer Raketen-Terror auf Kryvyj Rih am 04. April: 30 getötete Zivilisten (9 Kinder), 70 Verletzte 5) Russischer Raketen-Terror auf Kyjiv am 24. April: 12 getötete Zivilisten, 70 Verletzte6) Ukrainische Städte brauchen Luftabwehrsysteme7) Russland ist ein Terror-Staat8) Frieden gleich nicht Diktatfrieden9) Nein zum Diktatfrieden!10) Ukrainer werden nicht kapitulieren, egal woher die Forderung danach kommt!11) Wir brauchen ukrainischen Sieg und keinen Diktatfrieden!12) Ukrainer verteidigen Europa!13) Europa braucht mehr Deutschland!14) Europäische Sicherheit geht nur mit der freien und demokratischen Ukraine!15) Lassen wir die Ukraine im Stich, sind wir dran.16) Taurus für die Ukraine!17) Ukrainische Streitkräfte brauchen Waffen und Munition und keine endlosen Diskussionen!18) Ukraine unterstützen = uns schützen.19) Den Schulterschluss mit der Ukraine wagen und zusammen Barbaren und Terroristen aus Russland bekämpfen!20) Sanktionen gegen Russland verschärfen!Долучайтеся! Будьте креативні та активні!Наперед вдячний за вашу участь!З повагоюВіктор Бурячок
🔥Важливо!!!🔥Дорогі українці, від імені Обʼєднання українців у Каселі та околицях прошу вас запланувати час для участі у мітингу та короткій ході на підтримку України та українців, що відбудуться через тиждень, у суботу 03.05.2025. Починаємо о 17:00 год перед ратушею.Головні теми нашого мітингу: «Російський терор проти України та українців» (терористичні акти у Кривому розі, Сумах, Харкові, Києві…) та «Ні капітуляції», заклики до якої лунають останніми тижнями не лише з Москви, а й з Вашингтону.Ви, напевно, помітили, що у Великодню суботу по всій Німеччині, і у нашому місті зокрема, проходили так звані «Великодні марші» (Ostermarsch). Це заходи, які проводять ліві, а також ті, хто «за все хороше на цьому світі»… Однією з їхніх вимог було припинення постачання зброї Україні.Нам треба обовʼязково показати, що у нашому місті є і інша позиція щодо цього питання!!! Тому нас має бути дуже багато!!! Закликайте всіх прийти на мітинг!Дорогі українці, з огляду на ганебну позицію США щодо загарбницької та терористичної війни Росії проти України роль ЄС та особливо Німеччини у підтримці України мусить зростати. Ми з вами маємо просити німців про допомогу ще інтенсивніше і впливати таким чином на інформаційний простір тут. Демонстрації - це дуже важливий і дієвий інструмент народовладдя у демократіях! Крім того, нагадую вам про наш збір на пікап для для 129-ї бригади. Ми майже закриємо його, якщо кожен учасник нашої групи перекаже 1€ на наш Paypal: [email protected]Крім того, ми будемо збирати на мітингу допомогу для наших захисників. Передусім, потрібні енергетичні батончики, їжа швидкого приготування, яку можна просто залити водою, консерви, протизастудні засоби та вітаміни для зміцнення імунної системи, особливо з цинком і вітаміном С.Дорогі українці, у час, коли допомога ззовні стає непередбачуваною, нам потрібно мобілізувати всі наші внутрішні ресурси для допомоги Збройним силам України. Це наші найкращі переговірники! Наші хлопці і дівчата, які зі зброєю в руках захищають Україну і українців, повинні відчувати, що за ними стоїть сорокамільйонний народ!!!Долучайтеся! Приходьте!Слава Україні! Героям слава!З повагоюВіктор Бурячок
🔥Важливо!!!🔥Дорогі українці,від імені Обʼєднання українців у Каселі та околицях дуже дякую вам за участь у вчорашньому мітингу та ході до третіх роковин широкомасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Нас було багато, за різними оцінками десь 600 учасників та учасниць, і ми змогли гучно нагадати мешканцям міста про страшну війну Росії проти України та українського народу. Крім того, ми показали, що нам не байдуже і що ми обʼєднані та рішучі у нашій боротьбі за волю та незалежність України та українців.Передусім, хочу подякувати нашим захисникам-героям з різних бойових бригад ЗСУ, які проходять реабілітацію та лікуються у нашому місті, за те, що вони були з нами: Олександру, Олексію, Дмитру, Віталію, Сергію, Євгену. Хлопці, дякую за вашу велику справу, відвагу, жертовність і службу Україні та українському народу. Шана вам і низький уклін!Величезна подяка всім, хто долучився до планування, підготовки, організації та проведення. Спільними зусиллями нам вдалося провести якісні заходи.Велика подяка наймолодшим учасникам нашого мітингу та ходи, які в юному віці проявляють громадянську позицію і щиро підтримують Україну.Як завжди величезна подяка пані Олені за чудові пряники. Допомагала їй пані Наталя. Крім того, пані Ольга, Олена та Надія допомагали з сувенірчиками. Дуже приємно, що люди долучаються без зайвих запрошень, приносять різні речі на стіл для збору пожертв і роблять таким чином свій внесок у велику спільну справу. Всім дуже дякую!Окрема подяка пані Альоні за виготовлення стіни памʼяті. Дякую всім, хто надав фото для неї.Величезне дякую Данилу за перевезення всіх необхідних речей для мітингу.Велике дякую Назару, Сергію, Андрію, Дмитру, Олексію, Данилу, Дмитру, Даші, Володимиру за допомогу з перевезенням, монтажем, апаратурою… Щира подяка всім, хто долучився до виготовлення плакатів, тримав та ніс їх під час ходи. Дякую всім, хто тримав і ніс наш прапор.Окрема подяка Галі за виготовлення чудового плакату «1097 днів війни Росії проти України», який став основою для наших оголошень та флаєрів.Окреме дякую Насті за декламування вірша. Аж мурахи по шкірі щоразу, коли вона виступає.Окреме дякую Вікторії за чудові пісні та Олені за допомогу у підготовці програми.Величезна подяка всім, хто пожертвував на наш збір. Нагадую, що ми збираємо на транспортний засіб для хлопців з 129-ї бригади. Ми зібрали 2558,20€ + 3000грн.Велике дякую всім, хто приніс на мітинг продукти харчування, вітаміни, ліки… Все це вже на вихідних поїде до хлопців.Дорогі українці, разом ми сила! Від нашої активності та громадянської позиції й надалі залежить ставлення до України та українців у нашому місті і конкретна допомога. Закликаю вас до подальшої співпраці на благо України та українців!Слава Україні!З повагоюВіктор Бурячок
🔥Важливо!!!🔥Дорогі українці,від імені Обʼєднання українців у Каселі та околицях прошу вас про виготовлення актуальних плакатів для мітингу та ходи у понеділок.1) Drei Jahre Vernichtungskrieg Russlands gegen die Ukraine.2) Völkermord an den Ukrainern geht weiter.3) Russland ist ein Terrorstaat.4) Ukraine braucht Waffen!5) Nein zum Diktatfrieden!6) Frieden ≠ Diktatfrieden7) Ukrainer kämpfen auch für uns! Unterstützt sie.8) Jedes Zögern unsererseits kostet viele ukrainische Leben.9) Lassen wir die Ukraine fallen, sind wir dran!10) Jeder ukrainische Soldat kämpft auch für uns!11) Danke für drei Jahre Solidarität!12) Danke Kassel!13) Danke Deutschland!14) Sieg der Ukraine = Frieden in Europa.15) Sieg der Ukraine = Sieg der Freiheit.16) Ukrainischen Sieg über russische Besatzer brauchen alle!17) Russische Besatzer haben in der Ukraine nichts zu suchen.18) Russlands Kriegsverbrechen bestrafen!19) Europa muss handeln und nicht nur diskutieren!Дуже прошу вас бути активними та креативними.Наперед вдячний за ваш внесок у нашу боротьбу за волю українського народу та незалежність України.З повагоюВіктор Бурячок