Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН
Додано 14 лип 2024

Іван Сімочкін. ХЕРСОН

@IvanSim007
Кількість підписників: 4 114
Фото: 1,790
Відео: 1,110
Посилання: 1,080
Опис:
Весь світ для рашистів стане Чорнобаївкою
Джерело

Іван Сімочкін. ХЕРСОН | Роман Донік пише, що відношення зеленого втомленого бидла до армії вже...

Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН Іван Сімочкін. ХЕРСОН @IvanSim007
4 500 Охват/переглядів 2024-10-15 01:12 Повідомлення №3493
Роман Донік пише, що відношення зеленого втомленого бидла до армії вже не змінити, але це вже не має значення, пише він. Мовляв, пішла війна на виживання держави, а тому більше не буде ніяких прав людини, "будуть жорсткі рішення", мовляв, ніхто втомлених від війни ні про що питати не стане. І т.д. Пише, що вже неважливо, хто стоїть на чолі, нічого вже не важливо, всім тепер заправляє логіка жорстокої боротьби за виживання.Але проблема полягає саме в тому, що не буде! Не буде ніяких жорстких рішень заради перемоги! Саме в цьому і є проблема, що те, що Донік називає Державою насправді є агентурою ворога на всіх ключових посадах. І ціль цієї агентури не перемогти, а розвалити все зсередини і капітулювати.Гауляйтера Зеленського навіть неможна порівнювати з диктатором Сталіним. Бо виродок і людожер Сталін був зацікавлений у перемозі, і тому готовий був силою гнати мільйони на смерть і розстрілювати ухилянтів. Але виродок Зеленський НЕ ЗАЦІКАВЛЕНИЙ в перемозі і тому ніякі мільйони нікуди гнати не буде.Він просто чекає, поки всіх патріотів остаточно переб'ють, щоб потім розвести руками і сказати: "Ну ви ж бачите, нічого не вийшло, треба здаватися". Домовлятися "десь посередині".І облава на концерті Вакарчука, це не "жорстке рішення", а саме одна з операцій остаточно зірвати мобілізацію, щоб потім "вимушено здатися".