Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН
Додано 14 лип 2024

Іван Сімочкін. ХЕРСОН

@IvanSim007
Кількість підписників: 4 114
Фото: 1,790
Відео: 1,110
Посилання: 1,080
Опис:
Весь світ для рашистів стане Чорнобаївкою
Джерело

Іван Сімочкін. ХЕРСОН | Скажіть, є тут фанати серіалу "Ранкове шоу" і його фантастичних героїн...

Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН Іван Сімочкін. ХЕРСОН @IvanSim007
582 Охват/переглядів 2024-08-11 21:08 Повідомлення №3307
Скажіть, є тут фанати серіалу "Ранкове шоу" і його фантастичних героїнь - Дженіфер Енистон і Різ Візерспун? Я закоханий в обох, а сам серіал це просто шмат мого життя, шмат души.Війна повністю все витіснила з голови і я зараз просто жахнувся, коли абсолютно раптово дізнався, що 3й сезон The Morning Show вийшов вже ровно РІК ТОМУ!!? А я й гадки не мав, і взагалі повністю забув про цю неймовірну історію.В першому сезоні, я тоді ще жив тоді в Москві, точніше, подихав там, не маючи змоги поїхати. І на самому початку першої серії героїня Різ Візерспун, ошаліла від навколишньої реальністі, кричить, просто волає, зриваючи голос: "Я задовбалась! Задовбалась!!!" Ось це була тоді просто моя інтонація, просто все моє тодішнє життя - в одній фразі. Саме знаходження в Москві було просто нестерпним.Цікаво, що зараз я себе відчуваю абсолютно на позитиві - в кілометрі від фронту. А все через те, що я тепер по цей бік лінії фронту від них. І саме це вже щастя )Але ж я про Ранкове шоу. Фанати-однодумці, відгукніться )