Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 93 ОМБр "ХОЛОДНИЙ ЯР"
Додано 06 січ 2025

93 ОМБр "ХОЛОДНИЙ ЯР"

@HolodniyYar_93ombr
Кількість підписників: 8 089
Фото: 2,500
Відео: 466
Посилання: 337
Опис:
Офіційний канал 93-ї ОМБр «Холодний Яр» YouTube: https://www.youtube.com/@93rdOMBr Facebook: https://www.facebook.com/93OMBr Instagram: https://www.instagram.com/93_brygada Офіційний сайт: https://www.93ombr.army
Джерело

93 ОМБр "ХОЛОДНИЙ ЯР" | У Києві відбувся форум Fort Defense, присвячений використанню наземних...

Логотип телеграм спільноти - 93 ОМБр "ХОЛОДНИЙ ЯР" 93 ОМБр "ХОЛОДНИЙ ЯР" @HolodniyYar_93ombr
1 790 Охват/переглядів 2025-12-17 17:14 Повідомлення №2013
У Києві відбувся форум Fort Defense, присвячений використанню наземних роботизованих комплексів у зоні бойових дій. Організатором заходу стала 93-я бригада Холодний Яр з нагоди створення батальйону НРК Alter Ego. Форум відвідали виробники наземних роботів, представники понад сотні військових підрозділів, що застосовують їх на фронті, медіа та всі зацікавлені у розвитку НРК в Україні. У вступній промові комбат Alter Ego із позивним «Електрик» заявив: «Моєю метою було максимально зібрати всіх, адже застосування НРК зараз набирає нереальних обертів. Колись три роки тому мій командир сказав: «Якщо твій дрон просто їздить по лінії фронту, і по ньому працюють п***ри, на нього дивиться ворожий мавік, він уже є ефективним. Значить, ці засоби вже не працюють по піхоті». Підбиваючи підсумки форуму, «Електрик» резюмував: «За розвитком безпілотних систем – наш шанс виграти цю війну. Не просто бігати штурмувати в лоб і не просто сидіти по 200 днів в окопах, а ефективно воювати. Для цього потрібно розвивати НРК».