Джерело
93 ОМБр "ХОЛОДНИЙ ЯР" | Командир 1-го мехбату 93-ї бригади Холодний Яр із позивним Паркер розп...
4 500 Охват/переглядів
2025-01-17 18:40
Повідомлення №830
🔴 Командир 1-го мехбату 93-ї бригади Холодний Яр із позивним Паркер розповів про те, як воює його батальйон у Торецьку. На думку комбата, окупанти нині хочуть чимшвидше захопити Торецьк, зайняти вигідні висоти на териконах, а також просунутися у Часовому Яру, «щоби піджати Костянтинівку». Загалом комбат переконаний, що росія не зупиниться на Донецькій, Луганській, Запорізькій і Херсонській областях і намагатиметься захопити українські території по Дніпро. Фактори, які сприяють російським військам на полі бою – FPV на оптоволокні, які неможливо заглушити РЕБом, а також критично мала кількість піхоти з українського боку. Окрім того, не всі піхотинці готові вступати у стрілецький бій із російськими штурмовиками. Цю проблему, на думку Паркера, можна вирішити завдяки якісними тренуваннями і бойовою підготовкою. Тим воїнам, які дають стрілецький бій ворогу, вдається досить довго утримувати позиції. Комбат назвав позивні чотирьох піхотинців, які сміливо проявляють себе у бою в Торецьку. Також Паркер зазначив, як важко нині проводити заміну піхоти й евакуацію поранених. У сюжеті екіпаж БПМ-2 вночі готується завозити піхоту на позиції, детально обговорює маршрут і місце висадки. «Беху» сопроводжують дронами, і комбат спостерігає на моніторі, як «коробочка» заїжджає у Торецьк, висаджує піхоту. На відкаті окупанти обстрілюють її «Градами» навздогін.👉 Дивіться інтерв’ю на Ютуб-каналі 93-ї бригади: https://youtu.be/O9NDA9HQVpc