Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Юлія Гришина
Додано 14 лип 2024

Юлія Гришина

@Gryshyna_channel
Кількість підписників: 2 239
Фото: 1,440
Відео: 520
Посилання: 992
Опис:
Заступник голови фракції «Слуга Народу», народний депутат України, голова підкомітету з питань вищої освіти. ➡️Facebook: https://www.facebook.com/j.gryshyna ➡️Instagram: https://instagram.com/julia_grishina
Джерело

Юлія Гришина | Продовжую працювати із запитами з регіонів 🤝Отримала відповідь від очі...

Логотип телеграм спільноти - Юлія Гришина Юлія Гришина @Gryshyna_channel
1 100 Охват/переглядів 2025-03-28 16:18 Повідомлення №3553
Продовжую працювати із запитами з регіонів 🤝Отримала відповідь від очільника МОН на своє депутатське звернення, сформульоване за результатами наради з ректорами ЗВО Дніпропетровської області (на зображеннях ⬇️). 📍Щодо системного підвищення мінімального конкурсного балу для вступу.МОН апелює до того, що це гарантуватиме суспільству якісну підготовку фахівців з вищою освітою за всіма спеціальностями. 💭 Вважаю, що підвищення вступного балу мало корелюється з покращенням якості освіти. 🔹Вже шостий рік (COVID-19 + повномасштабне вторгнення) освітні втрати України збільшуються. Бачимо значний відтік абітурієнтів та й взагалі школярів за кордон. Водночас є частка дітей, які вимушено через війну перебувають за кордоном. Вони вчаться не за українською програмою, але все ж самостійно готуються та планують вступати в українські ЗВО. 🔸Наші діти складають НМТ у непередбачуваних складних умовах, зумовлених безпековою ситуацією. Переривання процесу через повітряні тривоги, вибухи чи подібні фактори – це завжди стрес. Хвилювання, розгубленість – абсолютно природні в таких ситуаціях. Часто в цих умовах абітурієнти, які завзято вчилися, показують не найкращий результат. ☝️Вважаю, що ці факти не можна ігнорувати. Діти не винні в цьому. Їх треба підтримувати та спрощувати Правила вступу. Україна повинна боротися за збереження кожної дитини в українській системі освіти.А що з цього приводу думаєте ви? Діліться в коментарях ⬇️