Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Фофан
Додано 06 гру 2025

Фофан

@Fofan_eth
Кількість підписників: 994
Фото: 515
Відео: 4
Посилання: 444
Опис:
ухиляюсь від завода https://t.me/links_of_fofan
Джерело

Фофан | думки по ончейнузараз насправді мета на бейз токени від якої я страшен...

Логотип телеграм спільноти - Фофан Фофан @Fofan_eth
275 Охват/переглядів 2026-03-05 15:11 Повідомлення №976
думки по ончейнузараз насправді мета на бейз токени від якої я страшенно кайфую, адже навіть попри те що бейз токени сидять по капі 200k-5m, тобто мізерна капа це все одно для мене краще за солану.і тут різниця проста, солана токени зазвичай лаунчаться через пампфан і там супер мало ліквідності, для порівняння $LOBSTAR (solana) який зараз торгується по 3кк капи має ліквідності на 300к, коли $AmberVibe (base) з капою 300к має ліквідності на 200к. ну різниця колосальна.але це не основна причина чому я люблю бейз, токени з бейза зазвичай торгуються ідеями і наративами, коли солана це більше про дегенство, де реально треба втикати в екран 24/7. на солані і токени ростуть швидше і сильніше, але не люблю я солану в будь якому випадку.але пост взагалі не про це, ончейн прикольна штука адже завжди має хоч якусь ліквідність, хоч я можу сказати що з жовтня і по листопад ліквідності було не так багато, але вона все одно була і це фішка ончейна.з грудня я можу впевнено сказати, що ліквідності було достатньо на відпрацювання.найголовніше що я помітив в відпрацюванні цього всього, це правильна фільтрація. але для того аби правильно відфільтрувати треба кожен раз робити повноцінний ресьорч на пару днів так точно.адже, коли з'являється нова мєта, то краще почекати пару днів паралельно проводячи максимально детальний ресьорч з відслідковуванням як пересувається ліквідність і як фіксяться смарти, адже по цьому можна зрозуміти як правильно відпрацьовувати ту чи іншу мєту.я раніше думав, що треба на початку залітати в більшість токенів робивши невеликий ресьорч, адже апсайд на моменті найбільшого хайпу мєти величезний, і це факт, але в цьому є пару мінусів:- моментами це породжує лудку;- це хаос який я не розумію і не знаю як правильно відпрацьовувати, в підсумку фіксуючи профіти/мінуси не заплановано, що знову ж таки підсилює лудку;я зараз нібито пост собі в минулому пишу. але найкраще це пару днів робити супер детальний ресьорч напрацьовуючи спостереження, що в кінці кінців призводить до максимальної імби - інтуїтивної і впевненої торгівлі.це класна штучка, в народі називається чуєчка, і вона сильно допомагає приймати правильні рішення в моменти коли стає той самий міні хаос і тд, адже завдяки спостереженню краще орієнтуєшся в ситуації, іноді навіть тяжко аргументувати свої дії.взагалі най-найкраще це мінімальну суму виділити на фліпи на ранній стадії мєти, ресьорчити і фліпати в той самий момент, щоб пристосуватись до мєти. ось тут так точно рм треба, інакше гг, незважаючи на потенціал який я бачу в токені.текста нормально так навалив, мені просто поки що впадлу з твіттерами возитись, тому думаю щоб час не втрачати хоч пост напишу))