Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Фофан
Додано 06 гру 2025

Фофан

@Fofan_eth
Кількість підписників: 994
Фото: 515
Відео: 4
Посилання: 444
Опис:
ухиляюсь від завода https://t.me/links_of_fofan

👥 Кількість підписників

994
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: -5
Середній/Місяць:: -13

👁️ Середній перегляд на повідомлення

376
Середній/День:: 361
Середній/Тиждень:: 433
ERR: 37.83%

📊 Кількість повідомлень на день

0.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1
Середнє за день: 0.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 430 26-05-02 09:06
івенти/абузи, активності і тд.- Robonet&Lighter: $30k в винагородах робонет це проект для трейд агентів і тд, і вони недавно запустили івент з лайтером на 30к доларів, де треба просто зареєструватись, створити агента з стратегією (це все робиться через промпт, де вам треба прописати стратегію по якій агент буде торгувати), ну і далі займати найвищі місця які можна. Винагороди будуть ділитись на три лідерборди:1. 8000$2. 5000$3. 3000$4. 2400$5. 1600$1. 3000$2. 2000$3. 1000$1. 2000$раджу реально прочитати по деталям, там свої особливості, але радує низький поріг входу - лише 15$ агенту на трейдинг. дедлайн через 20 днів, але зараз смарт зареєструватись.- Kolo Ambassador Programколо це необанк, який недавно запустив амбу з місячним пулом в 15к на топ 25 контент креаторів твіттера. система досить проста і працює, як майндшейр на каіто. думаю трохи розберусь і буду сюди летіти. ось лідерборд кому цікаво: https://ambassadors.kolo.xyz/leaderboard- Startale App, 1000$ in $SUPERкороче, тут чисто заабузити через софт якийсь і все, пул невеликий, а віннерів буде всього лише 100, тобто 10$ на кожен. там суть проста, перейти в апку, зареєструватись через гаманець, натиснути кнопку гм і все. думаю написати під таке софт буде ізі.- Clasho $25kще якась твіттер компанія з пулом на 25к, але нуль якихось пруфів, залітайте сюди https://clasho.com/invite/RP6NUYSN і вже 6 травня будуть якісь анонси.ну нібито все.
👁 1,220 26-04-20 11:35
івент/абуз від роздутого токена.короче, недавно інфл Zach почав сильно фадити всі штучно розпамплені токени по типу рейва і тд, звинувачуючи в маніпуляціях і інсайдерській торгівлі.на фоні цього MemeCore як один з таких штучно розпамплених проектів вирішив запустити івент.$100,000 в токені $M, капа токена наразі 6ккк, а фдв взагалі 20ккк, токен займає 26 місце по крипторанку, тому тут цілком може бути дамп історія як з рейвом.вони роздають 100к з таким розподілом:50 переможців по 500$750 по 100$для участі треба:1. зробити quote твіта від заха, з однією з тем:- Підтвердження участі: офлайн-заходи MemeCore (фото або відео) - АБО короткий опис діяльності MemeCore (вечеря Трампа, AntsMaker, офлайн-заходи тощо) - ваш евм валлет адрес2. заповнити цю форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe9GYVFiqUkgFKN-Hx1HXaHo9Jdh2LIOjtLmhq0dc1duH_RSw/viewformвсе. ізі участь на 10 хв, з норм потенціалом на нагороди. дедлайн: April 23, 10:00 UTC. нагороди надішлють першого травня. лінка на анонс компанії: https://x.com/MemeCore_M/status/2046165733323997340
👁 357 26-04-18 09:49
Івенти, абузи і тдКороче трохи покопався і назбирав парочку цікавих івентів і абузівStrike Robot - роботікс проект на віртуалі який зараз торгується по лоу капі 3.3кк. виділили на майндшейр компанію 2% від тотал сапплаю на всі епохи, скільки на першу епоху виділили інфи немає, але навіть якщо це буде 0.5% то це 15к пул на від сили 20-30 адекватних постів. Дедлайн через 4 дні.https://wizzhq.xyz/ - сайт з баунті програмами, наразі є дві програми на 1000 та 1500$ в ревардахRender Network Threadwriting Contest - запустили тред, арт і меме івенти. за тред - 1000$, мем - 500$ і арт аж 5000$. спробувати можна, там лише по 10-20 учасників, дедлайн аж в травні, тому час є годноти зробити.Pyth Network - запустили місії в тг, де як я зрозумів за кожну місію буде винагорода 13.75$, в місіях треба просто створювати пости. є варіант, що будуть платити за кожен пост в день 13.75$, тому пробую на твінках поробити місяць пости про пітх, а далі буду дивитись. лінка: https://t.me/TheIntelligentsiaBot?start=PYTH-V62F. спочатку перейдіть в бота, потім в тг канал і там вже будують місії, а для сабміту місії треба закинути лінк на пост в коменти.потім як допом заресьорчу по xoob компанії то теж інфу закину
👁 362 26-04-16 23:01
думки в разброс1. кожного місяця я помічаю певні абузи/івенти, де можна заробити лоубанкам (бо я лоубанкіч і перевів своє інфополе в цю сторону), про них я не можу писати, адже там або мало конкуренції, або мало віннерів і зайвої конкуренції взагалі не хочеться;2. ринок якось сильно підозрілий і я максимально хз шо очікувати, через це я вважаю шо деус реально додіки що так довго тягнуть, адже зараз найкращий час залаунчитись, сподіваюсь що я помиляюсь і деус підберуть таймінги покраще;3. дату тге деуса анонсують в кінці квітня, тому очікую тге на початку травня, головне щоб ці придурки фігньою не страждали і не анонсували тге на якесь 20+ травня;4. я хз шо сюди постити, прям максимально хз;5. рано чи пізно я почну вести інсту і перероблю формат введення соцмереж, починаючи від щитпосту і закінчуючи твіттером та інстою. шо я цим хочу отримати ще й сам чітко не знаю, є лише супер базове бачення, але думаю з часом зрозумію;6. сьогодні закину вам інфу за pyth network, адже сам зараз розбираюсь по цьому;7. я до цього писав що активно тренчив на бейзі, можу сказати що зараз на бейзі супер нудно, але навіть так є якісь лаунчі, я би сказав що 2 годних лаунчі на тиждень в середньому. я почав тренчити з початку цього тижня, бо минулий лише спостерігав;8. я не пригадаю щоб настільки було нудно в крипті, чи то я чогось не помічаю, але ліквідності/тємок/абузів/активностей супер мало, навіть при тому що я шось та й знахожу;9. побудував собі повноцінно систему менеджменту грошей, але працювати вона почне лише коли камбекнусь до 10к. думаю розпишу як я собі надумав, але основа полягає в тому що абсолютна більшість грошей буде в стейблах;10. як же мене зайобує коли ліквідність переходить в солану, чисто на фоні недавного лаунча https://app.printr.money/ лаунчпада, солана забирає частку ліквідності бейза і на цьому фоні бейз виглядає мертвим;11. подивився недавно інтерв'ю з криптоманом і переосмислив своє бачення мальоха, тепер більше почав подобатись фокус на дистанцію та степ бай степ;12. страшенно заїбався бути бідним;ну і так щоб не забути, планував вам розписати та і самому цікаво розібрати ці декілька тем:- pyth network абуз;- потенціал альтсезону (я без прикола), ончейн та чи зможе лаунч токена бейза запустити реальний бейз сезон як це було з мемами на солані, але вже з утіліті токенами на бейзі, бо я цього страшенно хочу
👁 351 26-03-27 15:34
оновили токеноміку на $DEUSз цікавого це:- збільшили відсоток на Liqudity & Ecosystem Growth- додали 2% в RCM protocol- так як вони не продали 30% сапплаю, то зафіксували на 23.24%Тобто на тге буде:- 0.56% на руках у foundation, які сто пудово будуть плотно лити;- 8.26% на ліквідність і тд, треба буде глянути що за біржі з такою ліквою можуть бути, але це непогано, вони теж всі ліквідні будуть і думаю нормально так польють;- 9.9% на DAO Treasury, вони не мають права бути ліквідними, адже рішення по цим токенам буде у дао;- 2% RCM Protocol, потенційно можуть лити тут, але логічніше виглядало б, якщо ці токени використались для лікви на їх платформі і для покупок тих самих акцій;- 0.6% на руках у фонди;- 7.67% на руках у нас, всіх хто купляли при 40-60M фдв;- 2.475% на руках у команди, які вони 100% будуть лити (Development Lab).В сумі: 31.465% на тге, з них:- 3% фрі токени на руках у команди, які вони будуть зливати;- 7.67% у учасників сейлів, які в середьному зайшли по 50M, і для того аби вийти в нуль треба 150M;- 0.6% у фонди, теж будуть лити;- 8.26% на лістинги, ліквідність і тд. спілкувався з фаундером і він говорив, що вони не зацікавлені в лістингах де біржі закриються об них, тому побачим;- все інше по контрактам має бути неліквідним на тге.нууу, непогано впринципі. головне аби з % на лікву адекватно розпорядились і тоді все цілком може бути найс.
👁 207 26-03-21 13:47
Surf - дроп на десятки мільйонів $?!Surf - проект який представляє з себе крипто-чат бота. Наразі версія 1.0 та 1.5 виглядає як базовий чат гпт, але з інфою про крипту та макро і доступом до аналізу твіттер новин. Але версія 2.0 має бути більш цікава, з фічами для девів (API і skills можливо), що вже відкриває нові можливості для проекту.Проект зібрав $15M від Pantera Capital, Coinbase Ventures та DCG.Сюрф по факту є другим проектом від Cyber, фаундер та команда одні й ті самі. Cyber в 2024 залаунчили токен $CYBER і запустили його на $1.5B фдв, півтора мільярда каарл. Але це не найцікавіше:- вони виділили 3% на токенсейл коінліста та різні лаунчпули на біржах;- якщо говорити за чистий дроп, то це вийшло 2.4% від тотал сапплаю на холдерів нфт. Дроп оцінювався в $36M по хаям, і в 12 мільйонів, якщо брати ціну вихода токена на біржі. ЦЕ ДОХРІНА.- загалом на саме комм'юніті було виділено 12%, з яких 6.6% фіг знає на шо, бо я інфи не знайшов.Команда сюрфа це працьовиті, винахідливі, смартові азіати, по базі. Обожнню проекти де азіати на команді. Склад кмаонди той самий як і в Cyber.Ну, а тепер до найцікавішого:- наразі в проекті можна фармити поінти і залутати нфт;- для того аби фармити поінти треба зареєструватись на платформі: asksurf.ai/?r=V56BF2NSDHUU. і не забудьте підключити гаманець і твіттер в профілі;- ну і купити підписку, але і тут важливо звернути увагу на пару моментів: умовно PRO версія місячної підписки дає доступ до фарму поінтів, але річна підписка тієї самої версіїі дає лімітовану нфт;- звісно дивлячись на Cyber, смарт взяти річну підписку, яка обійдеться в 360$ загалом.Таким чином ви отримуєте:- лімітовану нфт, за яку потенційно буде дроп. та і я сумніваюсь що багато юзерів купило підписку саме на рік;- доступ до фарму поінтів з більшими лімітами на промпти (їх вам вистачить з головою): 100 запитів на діп ресьорч за два тижні. 7 запитів на день.Якщо говорити за конкуренцію, то публічною інфи за наявних платних юзерів немає. Але є проект конкурент Minara, також з сироватим продуктом, але трохи краще за сюрф. Так ось, вони мають лише 1347 платних юзерів, які хоча б раз купили підписку. Тут просто банально підключіть математику, і сертифіката Кенгуру не треба щоб порахувати що середній дроп може бути цілком солідним...
👁 264 26-03-20 15:52
Мене тотально роз'єбали по фактам.Короче, сижу я такий і читаю пости біоса за аішки, і там він говорить шо юзає три аішки, але суть не в цьому.В пості він написав що використовує чат для жорсткої самокритики, використовуючи промпт нижче.Проаналізуй мою ситуацію / план / текст якомога критичніше.Не треба підтримувати чи загладжувати гострі кути.Використовуй жорсткий, прямолінійний, іноді навіть грубий стиль, якщо це допомагає виявити слабкі місця.Вказуй, де я помиляюся, де самообманююся, де марную час даремно.Не треба підбадьорювати, не намагайся бути ввічливим.Говори за фактами, називай речі своїми іменами, навіть якщо це неприємно.Якщо щось звучить як відмовка або скарга — рознеси це на шматки.Покажи, де порожні мрії, а де реальний потенціал.Не шукай виправдань.Якщо я роблю щось неефективно — скажи, чому це тупо і як краще.Мета — витягнути максимум користі і жорстко протерти пил з очей.Пиши в стилі «розбір від жорсткого наставника». Ну я і скопіпастив свої 4 великі пости там де пояснював за менталочку. результат наяву
👁 273 26-03-16 16:03
пару нфт колекцій під залут:1. DegenКласна колекція з мінімальним сапплаєм та фрі мінтом на бейзі, є саппорт від норм інфлів. Думаю вийдуть непогано, смарт поробити контент для них, бо там якісь слабкі контент креатори.2. Yucky Ducks7777 сапплай на ефірі, мінт прайс невідомий, але можна на халяву залутати гарант вл за інвайти в дс та дейліки. Там треба 10к поінтів щоб купити вл, за інвайт можна отримати 200 поінтів, і за дейлі можна отримувати плюс мінус так само поінтів. Проект сильно не вивчав, але так як ізі залутати вл, то треба.3. Ordinal GenesisЯкась нфт колекція від лаунчпаду, моніскор солідний 800, що реально неоднотипно для нфт. Для вл можна подати форму: https://www.genesispad.xyz/collabs. Дедлайн подачі 19 березня, там можна обрати для комм'юніті і для індивідуалу. Я спробую і так і так, для того аби випросити вл для вас.upd: 3333 supply + free mint4. те шо кидав вище.В підсумку, Degen та Ordinal Genesis це по відчуттям тір1 проекти, а ось yucky ducks та remeko це більше тір2 де можна залутати вл і забути, тим паче в yucky ducks досить легко лутнути вл.
👁 324 26-03-10 10:28
Дегенство на дегенствіDegen 🎩 - це мем токен на бейзі який в 2024 торгувався по 2ккк фдв, зараз токен торгується по 25кк. Вони вирішити запустити нфт колекцію:Free Mint777 SupplyПроект сам по собі відомий в своїх кругах бейз чадів, та і я нібито шось про нього чув. Так ось, саму нфт колекцію підтримує jessepollak та OpenSea. Нфт хоч і мертві, але з таким сапплаєм, підтримкою і фрі мінтом гріх не зафармити, раз в рік і палка стріляє.Думаю тут мінімум 300 бачей флур буде, сумніваюсь що менше, головне питання в утіліті нфт.Для фарму вл, треба просто залетіти в топ 100 в цьому лідерборді - https://dream.degen.tips/login?ref=FoFan_ethДля впевненого топ 100 треба в районі 15000 поінтів, як лутати поінти:- за кожен якісний апрувнутий контент ви будете отримувати поінти від тіми, кількість не вказана;- є базові завдання з підписками, ретвітами і тд, там можна отримати 100 поінтів за кожне;- за холд 15к $DEGEN ($10) ви будете отримувати 200 поінтів щоденно;- щодня можна крутити колесо фортуни, з якого випадає від 50 поінтів і до вайтлиста;- за кожного реферала, який зробить хоч якесь завдання ви отримаєте 50 поінтів, а коли реферал зробить контент який апрувнить команда, то ви отримаєте 950 додатково, в сумі 1000 поінтів.Короче, я буду пробувати твінками заабузити, гляну наскільки в їх розумінні якісний контент це якісний контент, думаю шанси пару влів зафармити є.
👁 275 26-03-05 15:11
думки по ончейнузараз насправді мета на бейз токени від якої я страшенно кайфую, адже навіть попри те що бейз токени сидять по капі 200k-5m, тобто мізерна капа це все одно для мене краще за солану.і тут різниця проста, солана токени зазвичай лаунчаться через пампфан і там супер мало ліквідності, для порівняння $LOBSTAR (solana) який зараз торгується по 3кк капи має ліквідності на 300к, коли $AmberVibe (base) з капою 300к має ліквідності на 200к. ну різниця колосальна.але це не основна причина чому я люблю бейз, токени з бейза зазвичай торгуються ідеями і наративами, коли солана це більше про дегенство, де реально треба втикати в екран 24/7. на солані і токени ростуть швидше і сильніше, але не люблю я солану в будь якому випадку.але пост взагалі не про це, ончейн прикольна штука адже завжди має хоч якусь ліквідність, хоч я можу сказати що з жовтня і по листопад ліквідності було не так багато, але вона все одно була і це фішка ончейна.з грудня я можу впевнено сказати, що ліквідності було достатньо на відпрацювання.найголовніше що я помітив в відпрацюванні цього всього, це правильна фільтрація. але для того аби правильно відфільтрувати треба кожен раз робити повноцінний ресьорч на пару днів так точно.адже, коли з'являється нова мєта, то краще почекати пару днів паралельно проводячи максимально детальний ресьорч з відслідковуванням як пересувається ліквідність і як фіксяться смарти, адже по цьому можна зрозуміти як правильно відпрацьовувати ту чи іншу мєту.я раніше думав, що треба на початку залітати в більшість токенів робивши невеликий ресьорч, адже апсайд на моменті найбільшого хайпу мєти величезний, і це факт, але в цьому є пару мінусів:- моментами це породжує лудку;- це хаос який я не розумію і не знаю як правильно відпрацьовувати, в підсумку фіксуючи профіти/мінуси не заплановано, що знову ж таки підсилює лудку;я зараз нібито пост собі в минулому пишу. але найкраще це пару днів робити супер детальний ресьорч напрацьовуючи спостереження, що в кінці кінців призводить до максимальної імби - інтуїтивної і впевненої торгівлі.це класна штучка, в народі називається чуєчка, і вона сильно допомагає приймати правильні рішення в моменти коли стає той самий міні хаос і тд, адже завдяки спостереженню краще орієнтуєшся в ситуації, іноді навіть тяжко аргументувати свої дії.взагалі най-найкраще це мінімальну суму виділити на фліпи на ранній стадії мєти, ресьорчити і фліпати в той самий момент, щоб пристосуватись до мєти. ось тут так точно рм треба, інакше гг, незважаючи на потенціал який я бачу в токені.текста нормально так навалив, мені просто поки що впадлу з твіттерами возитись, тому думаю щоб час не втрачати хоч пост напишу))